140 Shares 1398 views

Lekka dieta: hudey i Baldy!

Aby pozbyć się nadwagi, niekoniecznie wyczerpuje sama pości i doprowadzić organizm do wyczerpania. Po pierwsze, to jest szkodliwe dla zdrowia. Po drugie, nadwaga, który zniknął w krótkim okresie czasu, zostanie zatrudniony (bardziej prawdopodobne) po zakończeniu ściśle ograniczonej diety jeszcze szybciej. Dlatego też, jeśli skupiają się na wynikach, a następnie schudnąć pomoże lekkie diety dla utraty wagi.

podstawowe zasady

To proste zasady do obserwowania z przyjemnością. Zatem główną zasadą – aby zachować zdrowie. Spożywanie żywności powinny być kompletne, bez znaczących ograniczeń. Ważne jest, aby zrozumieć, że takie diety – nie coś, co może być zakładany w zwykłym znaczeniu tego ograniczenia mocy. Ona – obraz władzy, w którym wszystkie jego godności.

Jedzenie powinno być spożywane w równych ilościach przez cały dzień w małych porcjach. Jeśli nie czujesz się głodny, to nie trzeba jeść. Duże porcje „nauczyć” żołądek zużywają znaczne ilości, co niekorzystnie wpływa na wadze, jeśli chcesz schudnąć.

Należy zwrócić szczególną uwagę na warzywach i owocach. Są – źródło witamin, więc ta dieta pomoże tylko do poprawy zdrowia, a nie zniszczyć go, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych diet.

Lekka dieta obejmuje również zużycia dużych ilości białka. Dostaniesz go z mięsa lub produktów mlecznych – to nie ma znaczenia. Białko zaangażowane w budowanie tkanki mięśniowej, włosy, paznokcie, skóra, więc lekka dieta nie tylko wspomaga utratę wagi, ale również atrakcyjne.

Dzięki takiemu podejściu do jedzenia można jeść w nocy, ale w małych ilościach. Load „zrzucić” jest surowo zabronione.

Pomiędzy przyjęciem zapisu można pić zieloną herbatę lub inny napój bez cukru. Z herbaty łatwo zapobiec głodu ponadto spożywanie dużych ilości cieczy poprawia kondycję skóry i oczyścić organizm.

Niuanse: "stop-produkty"

Diety zdrowej żywności, mimo ich „lojalności” sugerować pewne ograniczenia dietetyczne, które poprawią funkcjonowanie organizmu.

Po pierwsze, trzeba przestać jeść cukier. Dopuszczalne pojedyncze przypadki, ale nie powinny one stać się system. Dodawanie cukru w napojach, jeść batony, ciastka, słodycze i inne rzeczy – jest zabronione. Wymień je z suszonych owoców lub innych ziołowych cukierków. Na przykład, winogrona zawierają dużo glukozy, a więc może zrekompensować brak cukru.

W następstwie zakazu, który dyktuje lekką dietę – jeść mniej węglowodanów. Biały chleb powinien być całkowicie wyłączone. Dopuszczalna chleb żytni, mąka i otręby gruba. Makaron spaghetti na czarnej liście i również ze względu na ich „węglowodanów” kompozycji.

Ale zboża poprawia jelit, ale jeść je w dużych ilościach, zbyt, nie warto, jeśli chcesz schudnąć. Mogą one być uzupełniane z masła lub oliwy. Home wprowadzenie niewielkiej ilości, tak, że jedzenie nie jest włączona zbyt tłuste.

Orzechy nerkowca niepożądane w użyciu, ponieważ zawiera dużo tłuszczów i „cięższe” trawienie.

Warto również biorąc pod uwagę, że światło dieta zabrania spożywania produktów z kategorii „fast food”. Nie tylko są one słabo wchłania się w dużych ilościach, ale również przyczyniają się do otyłości.

Picia gazowanych napojów słodzonych też jest zredukowana do minimum.

perspektywy

Jeśli zastosujemy wszystkie powyższe zasady, można osiągnąć dobry wynik już w ubiegłym miesiącu – około minus 5 kg. Ponieważ błędy w procesie odchudzania diety będzie wolniejsze, więc o to wszystko w Twoich rękach: stracić tych dodatkowych kilogramów, lub zostawić wszystko tak jak jest.

Pankov Aleksandr – CHL gracz
252 shares 6111 views
484 shares 4231 views
828 shares 8552 views