412 Shares 1821 views

"IPhone 6S": specyfikacje techniczne, przegląd

Dwa słowa jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, aby opisać przynajmniej niektóre smartphone. W tym „iPhone 6S”, specyfikacje techniczne można znaleźć w tym artykule. Ale wciąż próbować. W skrócie: jest to mocny i stylowy nowy, wprowadzony na rynek smartphone we wrześniu tego roku. Co jest inżynierowie firmy zostały dodane do tego modelu? W sprzedaży maszyn w kolorach, które nazwano później „czerwone złoto”, została zmieniona na menu kontekstowego do dodawania plików i ikony. Teraz, urządzenie może nagrywać wideo w rozdzielczości 4K. No, chyba, że jest coś, co może się pochwalić „iPhone 6S” znajdziecie specyfikację techniczną poniżej.


Opcje

Zawartość pakietu dla tego typu smartphone raczej skromne. Chociaż być może więcej i nie jest to konieczne. Więc, co możemy znaleźć w oknie, a następnie otwórz go? Opakowanie chroni „iPhone 6S”, specyfikacje techniczne, które są wymienione w tym artykule można znaleźć, oczywiście, sam smartphone i przewodowe słuchawki stereo dla niego. To, oczywiście, EarPods. Również w opakowaniu zawiera zasilacz oraz kabel USB. To może, z wyjątkiem przypadków ładowarki, a być stosowany jako środek do synchronizacji z komputerem osobistym.

„IPhone 6S”, parametry techniczne, które można znaleźć w tym artykule w konfiguracji zawiera również naklejki dla urządzenia i specjalnego urządzenia, które pozwala uczyć się na smartfonie karty SIM łatwo. No, tego rodzaju kompozycji jest wypełnienie karty gwarancyjnej, dokumentacji i instrukcji obsługi.

projekt

Aby rozpocząć z dość ciekawym momencie. „IPhone 6S”, specyfikacje techniczne, które były również przedmiotem dyskusji w tym artykule znajduje się na tylnym panelu ma list, który naprawdę pokazuje nam, jaki rodzaj modelu. Ostatni raz taka cecha posiadana tylko iPhone 3GS. Następnie zaznaczyć „Eski” zatrzymany. Brak oznakowania, a domyślać, że na naszych oczach na urządzeniu, możliwe było tylko w odpowiednich specyfikacjach technicznych.

Oprogramowanie i projekt

posiada własne tapety na żywo dla każdego projektu barwy smartphone. Dzięki oprogramowaniu firmy Apple „iPhone 6S” (specyfikacje i opinii właścicieli, można znaleźć w tym artykule) sugeruje obecność nowego elementu. To pozwala na „urozmaicić” tapety, naciskając na ekranie, gdy maszyna jest w stanie zablokowanym. Gdy użytkownik dotyka ekranu dotykowego urządzenia, tapety zacznie się poruszać.

kolorowy design

Ich smartfony Spółka „EPL” było tak dużo. Jeśli brać pod uwagę ogromną liczbę okładek, wymiennych paneli, które wchodzą w rynku smartfonów w sklepach komórkowych. Ale tym razem, inżynierowie i projektanci zdecydowali się zadowolić fanów publiczności odpowiednich urządzeń nowej kolorystyce. To był „czerwonym złotem”. Przedstawiciele pięknej połowy ludzkości od razu zakochałem się w tej odmianie.

materiały

Większość z urządzenia jest wykonana ze stopu aluminium. Jest to seria 000 7 W porównaniu z poprzednim wytwarzanie materiału jest twardszy nawet o 60 procent. Jednak testy zderzeniowe lepiej nie wydawać. Możemy tylko polecić starannego urządzenia do manewrowania. Jednocześnie, zastosowanie stopu warunkiem ważenie smartphone. Obudowa czuje się bardziej masywny niż poprzednio.

wymiary

We wszystkich trzech płaszczyznach wymiarów telefonu „iPhone 6S” góra 138,3 67,1 7,1 milimetrów. Masa maszyny – 143 gramów. Urządzenie może być „ubrany” w różnych przypadkach. Prawie wszystkie modele, które są wprowadzane na rynek smartfonów i sklepów komórkowych, pasuje do wymiarów urządzenia. Jednocześnie, w niektórych przypadkach czasami przyjść zaraz po „w oblipku”, co nie zawsze jest wygodne.

Wskazówki dotyczące wyboru „ubranie” nie jest tak dużo do telefonu. Użytkownik musi sam zdecydować, wszystko, zwłaszcza z myślą o tym, co mu się podoba lub nie na wszystkich pokrywą. Ale, oczywiście, przeprowadzić dopasowanie ma lepszego online, a osobiście przychodząc do przedziału komórkowego. W przeciwnym razie możesz być rozczarowany wynikami ich wyboru.

Ten sam błąd

Jak dobrze wiadomo, właściciele smartfonów iPhone, urządzenia te na tylnym panelu jest głównym aparatu. Z tym rodzajem braku inżynierów nie pozbył dotychczas. Dlaczego jest to tylko minus? W tym przypadku, występ głównej komory oznacza, że obręcz jest zużyta w czasie użytkowania. W związku z tym, urządzenie prezentacja stopi niemal na naszych oczach. A kto go potrzebuje?

Chociaż może się okazać, że ta zmiana naszej publiczności należy się spodziewać w przyszłości, gdy pracownicy „EPL” zaprezentuje nowy model. O ile, oczywiście, decydują się zrobić. mówić o tym, co „iPhone 7” to prawdziwie rewolucyjne urządzenie jest już pieszo. Chociaż, jak widać, gdzie indziej jest lepiej?

Dotykowy kontakt

W rękach urządzenie jest niezawodne. Jest mało prawdopodobne, że będzie spadać nawet z mokrymi rękami. Nawiasem mówiąc, nie ma zauważalnych różnic się od zwykłej 6S „sześciu” w tym sensie nie. Postrzegany urządzenie nadal. Smartfon znajduje się w każdej kieszeni. Prawdopodobnie, wielkość ekranu zostały starannie wybrane, ponieważ urządzenie nie wystaje poza dłoni. Nie można tego powiedzieć o „szpadel” o dużych rozmiarach ekranu. Niektóre z nich, przy okazji, mają tendencję, aby przejść do tej kategorii i zwolennik – „iPhone 6S Plus”, których cechy różnią się pod pewnymi względami od tematu naszego dzisiejszego przeglądu. Jednak w przypadku tych dwóch urządzeń, mamy do czynienia z wyboru. Musimy wybrać elastyczny lokalu mieszkalnego lub dużego rozmiaru ekranu.

"iPhone 6S": charakterystyka, zdjęcia, kontrole

Lokalizacja ten nie uległ zmianie. Wszystko tam jest, i tacy, w której chcesz włożyć kartę SIM. należy traktować zgodnie z normą jest stosowana.

pokaz

Przekątna wynosi około 4,7 cala. Kiedy to ma 326 DPI pikseli. Pełna rozdzielczość ekranu wynosi 1334 na 750 pikseli. Wielu użytkowników mają tendencję do myślenia, że to nie wystarczy. Często można znaleźć komentarze, które wskazują, że jakość HD Ten Smartphone prawie wstyd upadły na głowę inżynierów firmy. Ale tylko przez chwilę pomyśleć o tym, czy trzeba w tym przypadku? Należy pamiętać, że nawet w takiej wystawie zdjęć i filmów grał dobrze.

Oczywiście, można zmienić rozdzielczość i na lepsze. Ale zawsze „EPL” firma różni się tym, że jest w stanie znaleźć dla swoich urządzeń równowagi między zużyciem energii a wydajnością. W każdym razie dotyczy to przekątna ekranu. Równowaga firma przestrzega długo, i stało się bardziej niż tradycję – w Credo.

"iPhone 6S": specyfikacje, instrukcje, fotografie. Wreszcie opinie właścicieli

Obecnie modyfikacja pod nazwą 6S odbiega w milionach świecie. Oczywiście, zdecydowanie najbardziej intensywny sprzedaży widoczne w Stanach Zjednoczonych. Drugie miejsce zajął Chinach. Ci, którzy kupili ten gadżet lub podekscytowany lub bardzo sfrustrowany. Jednak z „iPhone”, jak to zawsze bywa zwykle. W naszym kraju urządzenie trafi do oficjalnej sprzedaży w październiku.

Więc, jakie są główne cechy wyróżniające odróżnić właściciele? Po pierwsze, jest to wyświetlacz, który obsługuje technologię 3D dotykowego. Po drugie, jest obecność nowego stopu seria materiałów = materiału powłoki wytwarzania 7 000. Teraz mniej podatne na uszkodzenie. Po trzecie, nowa kolorystyka, która jest ceniona przez kobiety i mężczyzn. Po czwarte, ulepszony aparat przodem, który ma lampę błyskową do robienia autoportretów nawet w słabym świetle. A także odgrywa rolę ekranu urządzenia. Prawdopodobnie, jako podsumowanie może prowadzić do głównej komory, która za 4K. Istnieje wiele mniej oczywiste cechy, ale są, nie będziemy rozmawiać.