157 Shares 7006 views

Dlaczego Skype nie działa

Skype – program, z którym można zorganizować nie tylko zwykły audiozvonki między ludźmi, urządzenia, na którym jest zainstalowany, ale wideokonferencję. Jedną z jego zalet – obecność wersjach dla różnych platform. Tak, można zadzwonić za darmo przez Internet z tabletu do komputera za pomocą JAVA, Android telefon i tak dalej. Rzadko Aplikacja może pochwalić się taką wszechstronność. Obecnie istnieje ponad 700 milionów użytkowników programu.

Po raz pierwszy Skype został wprowadzony na świat w 2003 roku. Podczas istnienia programistów udało się zarobić (niektóre typy połączeń jeszcze zapłacone) ponad 100 mln. Dolarów. To było po sprzedaży własności eBay i ostatecznie stał się własnością firmy Microsoft Skype za 8,5 mld. $.

Pomimo swojego czcigodnego wieku dziesięciu programów, czasami Skype nie działa. A powód jest niekoniecznie w programie.

Dlaczego nie robi skype

Ostatnio wielu użytkowników aplikacji w obliczu niemożności podłączenia do sieci globalnej. Po uruchomieniu aplikacji na ikonę pozostaje szary (nieaktywny), zamiast zielone, symbolizuje normalne połączenie. Użytkownicy online zaczęła pytać siebie: „Dlaczego Skype nie działa?”. W tym przypadku stało się to z powodu awarii serwerów związanych z rekonfiguracji wszystkich zasobów nowego właściciela. Ale taka globalna usterka – jest to raczej wyjątek. Znacznie częściej Skype nie działa z powodu błędu w Instrukcji oprogramowania.

Przywraca

Dość często niemożliwość połączenia spowodowane niewłaściwymi haseł wpisywanych (jest ukryta gwiazdkami). Błąd w znak – i Skype nie działa. Dlatego zaleca się, aby utworzyć specjalny folder na dysku lub dysku flash, gdzie w plikach tekstowych do przechowywania haseł i kodów. W razie potrzeby, katalog może być rekord odzyskiwania. Tak więc, nie ma potrzeby, aby zapamiętać hasło, popełniają błędy podczas pisania – wystarczy skopiować żądany wiersz i włóż ją do okna Skype personalizacji.

Następną rzeczą do zrobienia, gdy nie można nawiązać połączenia – program aktualizacji przez pobranie i zainstalowanie nowej wersji. Chodzi zupełnie za darmo.

Innym powodem może być wynikiem selektywnego blokowania ruchu zainstalowane oprogramowanie zapory. Można spróbować tymczasowo zawiesić zaporę. Jeśli problem nie ustąpi, to trzeba skonfigurować aplikację antywirusową w celu umożliwienia Skype, dostęp do sieci lub do ustalenia alternatywnego oprogramowania.

Ponadto, czasami przyczyną niemożliwości dalszego działania komputera jest brak komunikacji z Internetem.

Alternatywnie, można spróbować odinstalować i zainstalować go ponownie – czasem taka prosta metoda jest dość skuteczny. Lub użyć wersji przenośnej, która nie wymaga reinstalacji po ponownej instalacji systemu operacyjnego.

Czasami ludzie skarżą się, że mikrofon nie działa w Skype. Ten problem nie jest związany z siecią i zależy tylko od ustawień sprzętowych i oprogramowania na komputerze. i wskazując mikrofon, sprawdzić jego czułość przetestować tę hipotezę „- Ustawienia – Ustawienia dźwięku” Narzędzia należy podążać ścieżką. Jeśli to się nie powiedzie, to przyczyna musi być prowadzona w związku z mikrofonu lub sterownik karty dźwiękowej.