609 Shares 2514 views

"Trenbolon": recenzje, cena, efekt

Co to jest "Trenbolon"? Jest to najczęściej spotykany steryd anaboliczny. Rozpuszcza się w oleju, a eter łączy się z nim. Osiąga się to dzięki zastosowaniu 17-beta-hydroksylowej grupy. Jeśli porównamy różne typy tego leku, możemy powiedzieć, że mają różne steroidy z obszaru wstrzykiwania.

Na przykład, okres półtrwania w formie octanu leku wynosi około 5 dni. Ogólnie rzecz biorąc, steryd jest niczym innym jak zmodyfikowanym "nandrolonem". Różnica między nimi polega na obecności podwójnego wiązania pomiędzy 9 a 11 węglem. Osiąga się zatem tłumienie aromatyzacji. Jeśli zwrócisz się do tego samego "Nandrolonu", wiadomo, że nawet przy przydzielaniu estrogenu ulega raczej powolnej aromatyzacji. Dla naszego narkotyku jest to nietypowe.

Jaka jest różnica między "Trenbolon" a "Nandrolone"?

Ze względu na wiązanie pomiędzy 11 a 12 atomem węgla wiązanie z receptorami wzrasta. Jeśli kontynuujemy porównanie "Trenbolone" z "Nandrolone", możemy zauważyć większą aktywność pierwszego z planów anabolicznych i androgennych. Raczej środek jest podobny do "Drostanolonu". Cóż, być może, "Trenbolon" jest o wiele bardziej aktywny w planach androgennych niż ten sam testosteron.

Trochę o historii narkotyku

W 1967 r. Produkowano wiele różnych form "Trenbolonu". Opinie o każdym z nich można przeczytać w artykułach dotyczących kulturystyki. Produkcja sterydów została rozpoczęta przez Negma, z siedzibą we Francji. Nawiasem mówiąc, narkotyk został nazwany nieco inaczej – "Parabolan". Jedna z form – "heksahydrobenzylokarboksylanu trenbolonu" – została oficjalnie sprzedawana jako lek dla osób dotkniętych dystrofią. Na rynku francuskim środek leczniczy "Parabolan" pozostał wystarczająco długo, aż do roku 1997. Od tamtej pory oficjalnie nie było już produkowane.

Jakie działania farmakologiczne mają Trenbolone?

Ten lek ma zarówno działanie androgenne, jak i anaboliczne. Jak wspomniano wcześniej, zaleca się osobom cierpiącym na dystrofię, a także osteoporozę. Aktywność środka w skórze ciała i głowy, prostaty jest słabo wyrażona. Działania niepożądane nie będą objawiać, jeśli pacjent przyjmuje leki w zalecanych dawkach.

Warto zauważyć, że aktywność progestagenowa wyrażona w "Trenbolonie" nie jest jasna, ale nadal jest obecna. Teoretycznie może to mieć wpływ na osłabienie libido. W praktyce prawie nie było takich przypadków. Nastąpił odwrotny efekt, gdy pożądanie seksualne sportowca wzrosło. To samo stało się z siłą fizyczną.

Jakie rodzaje "trenbolonu" są najczęściej używane?

Jednym z typów tego sterydu jest "Sustanon trenbolon". Jest też bardziej aktywny niż testosteron w planie androgennym (około 5 razy). Ta właściwość może powiedzieć tylko jedno: jest to naprawdę dobry anaboliczny lek. Jeśli mówimy o tym czynniku, to narzędzie "Trenbolone Boldenon" ma podobną zasadę konstruowania efektu anabolicznego. To jest, że produkcja białka zaczyna być stymulowana, osadzanie się tłuszczu spowalnia. Substancje niezbędne do syntezy białek (takie jak potas i fosfor, wapń i siarka) pozostają w ciele, co konsumenci Sterenon mówią o leku Trenbolone.

Na sterydowym profilu "Trenbolon"

Działanie substancji wynosi 10 dni. Według klasyfikacji ten lek jest określany jako steroidy anaboliczne / androgenne. Jest on stosowany wyłącznie przez zastrzyki, których dawkowanie powinno wynosić od 100 do 300 mg na tydzień. Kobiety naprawdę nie zalecają tego narzędzia.

Jak mówią, steryd często ma działanie uboczne w postaci trądziku. Zatrzymanie wody nie występuje w trakcie jego aplikacji. Należy również zauważyć, że ciśnienie krwi wzrasta, ale substancja nie różni się hepatotycznością. W niej nie ma aromatazy. Jak stwierdzono wcześniej, steroid ma łagodnie wyraźną aktywność progestagenową. Brak konwersji DHT. Przy przyjmowaniu leku "Trenbolone", stawka jest obliczana dla każdego organizmu indywidualnie, zgodnie z instrukcjami.

Stosowanie sterydów obejmuje rozwój własnego testosteronu. Jeśli mówimy o stadiach aktywności anabolicznej i androgennej, to odpowiednio 400% i 200%. Czas wykrycia substancji we krwi może osiągnąć 7 tygodni. Prędkość jej wykrywania zależy od innych czynników, takich jak np. Przyjmowanie furosemidu.

Efekt sterydowy

Ze względu na stymulację syntezy białek uzyskuje się kilka efektów, z którymi trenbolon steroidowy jest bogaty. Efektem pierwszego jest oczywiście zwiększenie masy mięśniowej. Drugim efektem jest zwiększenie wskaźników mocy. Trzeci efekt daje wzrost czynnika wzrostu. Jego stawka wynosi 200%.

Poza wszystkimi powyższymi substancjami pomaga spalać tłuszcz. Występuje to nie tylko przez pobudzenie wydzielania FMI, ale także niezależnie. Libido wzrasta w trakcie aplikacji. Po zakończeniu kursu wyraźnie się zmniejsza. Można to skorygować stosując, na przykład, gonadotropinę. Steroid ma znaczący wpływ na spadek kortyzolu.

Wraz ze wskazaniem na steryd "Trenbolone" przebieg obejmuje zwiększenie masy mięśniowej w ciągu 8 tygodni na 10 kg.

Jak stosować "Trenbolon"?

Jeśli sporne zadanie dotyczy prac nad sylwetką, zaleca się stosowanie dawki nie większej niż 300 mg na tydzień. Możesz zacząć od 150 mg. Techniki są podzielone równomiernie przez cały tydzień. Przejazd jest zakresem od 5 do 8 tygodni ciągłego stosowania. Ta dawka jest wystarczająca, aby zwiększyć suchą masę i siłę, i zauważalnie. Ryzyko działań niepożądanych jest nieznaczne. Efekt uboczny, którego recenzje pozostawiają wielu kulturystów, zawiera kilka objawów.

Ponieważ ten lek nie zawiera składnika estrogenowego, jest szczególnie popularny wśród sportowców, którzy konkurują w konkursach. Składnik androgenny pomaga wyeliminować tłuszcz. "Trenbolon" – dość silny anaboliczny, lepszy nawet do "Methandrostenolonu". Często zaleca się włączenie go do wykazu leków po odbyciu masowego zebrania.

Ogólnie rzecz biorąc, opinie nazywają to narzędzie najbardziej aktywnymi w anabolicznych terminach wśród handlowych nie-estrogennych sterydów. Jego popularność opiera się również na powszechności. Podczas suszenia preparat "Trenbolon" łączy się z "Primolbolan" lub "Stanozolol". Z tego powodu nadmiar wody jest rozładowywany. "Boldenon" jest używany w tych przypadkach, gdy konieczne jest uzyskanie suchej masy. Połączenie z testosteronem lub metandrostenolonem pomoże uzyskać zwykły wzrost masy.

Kobiety przyjmują ten steryd nie jest zalecane, znowu ze względu na występowanie androgennych skutków ubocznych. Najbardziej optymalnym dostępem leku jest obecnie "trenbolon". Cena za niego jest stosunkowo niewielka, a środki usprawiedliwiają się.

Jakie są efekty uboczne Trenbolone?

Nie powoduje aromatyzowania w organizmie człowieka ze względu na niską aktywność estrogenną. Ogólnie, ten lek jest zupełnie podobny do tych samych receptorów progesteronowych. Zatem byłoby logicznie założyć, że może powodować efekty uboczne progesteronu. To powstrzymuje produkcję testosteronu i zwiększa depozyty tłuszczu i wiele innych. Wiadomo, że progestyny wpływają na wzrost tkanki piersiowej. Dlatego też lepiej przyjmować antyprogestynę, na przykład "Kabergolin". Antygeny pomagają złagodzić do pewnego stopnia ginekomastię, powodowaną przez progestagen. Jeśli wziąć równolegle zapachy, to efekt uboczny może być silniejszy. Opinie osób biorących preparat "Trenbolone" mówią, że przy znormalizowanej dawce efektu ubocznego (co najmniej silnie wymawiane) nie jest obserwowane.

Chociaż lek należy do klasy anabolików, nadal istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia efektów ubocznych pochodzenia androgennego. Na przykład zwiększenie zawartości tłuszczu w skórze i pojawienie się trądziku, zwiększenie pokrywy włosów zarówno na ciele, jak i na twarzy. W takim przypadku należy zmniejszyć dawkę. Kobiety, które przyjmują ten lek, narzekają na głos, strukturę włosów i zmiany skórne.

Omawiając skutki sterydów "Trenbolon" opinie w większości przypadków o nim pozostawił pozytywne. Specjaliści zauważają również możliwość wystąpienia działań niepożądanych, ale twierdzą, że najważniejszą sprawą jest prawidłowe rozprowadzenie dawki leku. Wtedy nie powinno być problemów.

Dlaczego wielu sportowców stosuje ten steryd?

Być może jednym z najważniejszych powodów, dla których amatorzy kulturystów biorą "Trenbolon" jest cena. Najlepiej ją wyróżnia pod względem stosunku "jakości do ceny". Dlatego lek jest respektowany przez profesjonalnych kulturystów. Koszt butelki 10 ml w specjalistycznych sklepach – od 2500 i 5300 rubli.

Jeśli nadal nie odważysz się używać tego sterydu, osoby, które mają doświadczenie z tym pracy, mogą Ci pomóc. W tym celu wystarczy dowiedzieć się o lekarstwie "Trenbolon" recenzje zawodowych sportowców i amatorów.