123 Shares 2753 views

Żywność dla dzieci: opinie i recenzje

W sklepach mama policzkach chrząszcze stale zobaczyć opakowania żywności wiele jasnych dzieci na polach i puszek, które zostały napisane piękne i atrakcyjne zwroty. Po tym wszystkim, każdy producent stara się przekonać potencjalnego nabywcy, że produkty jego firma jest najbardziej przydatna, smaczne i, oczywiście, najlepsze. W tym artykule postaram się zrozumieć, w jaki sposób firma może być zaufany i jak należy wybierać żywność dla niemowląt. Recenzje lewo wielu rodziców, więc mają one bardzo pomocne w rozwiązaniu problemu.


Wybierać, ale uważaj!

Do tej pory, wybór producentów jest tak duża, że każdy dla dzieci mama może zupełnie zdezorientowany: kupić produkty spółki powinny być suche, zbóż, lub mieszanina producenta wody jest najlepszy dla niej dziesięciny?

Jeśli wybrać odpowiedni dla dzieci (opinie o jakości żywności dla mama chrząszczy z lewej cel informacyjny dla tych rodziców, którzy jeszcze nie zdecydowali produkty, które firma jest najlepsza do wyboru), będzie to nie tylko produkt, ale także solidny fundament, na którym stopniowo jest tworzenie zdrowia i powodzenia rosnącego dziecka. Kiedy wybór niezbędnego zakresu, aby zrobić prawo, miękisz wzrośnie nie tylko zdrowe, ale również zwinny, dociekliwy i aktywne dziecko.

Dlatego szczególną uwagę należy wybierać żywność dla niemowląt. Recenzje innych rodziców może poprosi o pomoc, co jest jeszcze, aby zatrzymać ich oczy, jeśli chodzi o pewne zamieszanie na widok tak dużej liczby jasnych skrzynek i puszek na półkach.

Mieszanki dla dzieci

Może się to wydawać dziwne, ale do tej pory naukowcy nie udało z dokładnością odtworzyć skład mleka kobiecego dla jego właściwości chemicznych. Dlatego wszystkie preparaty dla niemowląt – tylko słaby pozory zaskoczenia na cechach produktu, który stanowi tylko pewien okres czasu jedzenie dla niemowląt. opinie matki, które są na różnych stronach barykady, świadczą o jednym: bez względu na dobra mieszanka lepiej matki mleko natura jeszcze nie wynaleziono.

Ale jeśli okaże się, że matka ma mleko, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na mieszankach dla niemowląt, które w tej sytuacji byłoby dla zbawienia niemowlęcym.

Dla dzieci pierwsze sześć miesięcy życia konieczne jest, że w mieszaninach obecni byli:

 • jodo część hormonów wytwarzanych przez gruczoł tarczycy; będzie wspierać rozwój i wymianę różnych substancji w organizmie dziecka;
 • Tauryna – jest potrzebne, aby mieć dziecko prawidłowo uformowane na ośrodkowy układ nerwowy, wizję i rozwijającego się mózgu;
 • wielonienasycone kwasy tłuszczowe – wielki wpływ na rozwój mózgu mózgu dziecka; Są one obecne we wszystkich preparatach dla niemowląt;
 • nukleotydów – „cegły” do budowy DNA i RNA z komórek, – są w stanie przyspieszyć rozwój i wzrost dzieckiem, rozwój mikroflory jelitowej, układ immunologiczny jest utworzona.

„Baby” dla najmłodszych

Choć może się to wydawać zaskakujące, (bo nie wszyscy rodzice zaufać krajowy producent), pierwsze miejsce w rankingu wśród wielu innych bierze „baby” (baby food). Liczba mumie wskazują, że nie tylko skład mieszaniny budzi zaufanie (laktozę, tauryna, omega 3 i omega 6), ale także to, co dzieci jedzą je z przyjemnością, nie reakcje alergiczne lub problemy z przewodu pokarmowego, oprócz tej mieszaniny ma kremowy smak.

Kilka pokoleń dzieci rosły na tych mieszanin. Skład żywności można odebrać ze względu na szczególne potrzeby każdego organizmu i chrząszczy. Na przykład, dla malyshat często Regurgitate, kazeina odpowiedniej mieszaniny; którzy zdarzyć zaparcia – mieszanka glutenu. Bardzo smaczne i owsianka (mleko i nabiał), zakres, który jest bardzo poważny: gryka, kukurydza, ryż, multilakovaya. Ponadto, dodać suszone morele, śliwki i inne smaki owocowe.

Kolejną nieocenioną zaletą jest cena produktów. Po tym wszystkim, mamusie są w pełni świadomi tego, jak drogie importowane mieszaniny wysokiej jakości. Jeśli dziecko jest całkowicie karmione butelką, to właśnie ta moc będzie zbawieniem dla rodzica torebki: wysoka jakość cena jest łatwo dostępny – cena pudełko okruchów żywności w wieku od 0 do 6 miesięcy wynosi 150-180 rubli.

Smaczne i zdrowe

Rozważmy jeszcze jeden żywności dla niemowląt – „Nan”. Liczba matek są wypełnione pewnym entuzjazmem, ponieważ żywność dla niemowląt, które zostaną omówione poniżej, ma nie tylko wspaniały smak, ale także świetny wynik po jego konsumpcji. Rzeczywiście, mieszanina jest bardzo przydatna, ponieważ zawiera wiele składników odżywczych, witamin i minerałów. Ponadto krzesło chrząszcze normalne, w większości przypadków nie ma problemów z brzucha lub brzucha, żołądka działa dobrze. Dzieci, które dorastają w tych mieszaninach, prawidłowo i stale przybiera na wadze. Oprócz tych produktów, według rankingu, to w pierwszej dziesiątce najbardziej popularnych preparatów dla niemowląt.

Pediatricians opinii na temat tego znaku mieszaniny reakcje alergiczne występują bardzo rzadko i skład się korzystnie w porównaniu z kompozycjami innych mieszanin. W przygotowaniu tej mieszaniny jest również bardzo wygodne: dobrze wymieszane, bez grudek, nie jest to miłe „grube” kolor.

Kolejną nieocenioną zaletę – nawet dla rodziców – banki mają zderzaki, które można umieścić miarkę, tak, że po każdym użyciu, nie wyrzucaj go do mieszanki.

Słodycze z koszem

Rozważmy jeden więcej żywności dla niemowląt – „Bast kosz” Liczba matek nim są bardzo zróżnicowane, ale główną i jedyną wadą są przekonani, że to vkusnuypirogek nie jest we wszystkich sklepach spożywczych.

Niektóre dzieci jedzą mieszankę tego producenta od urodzenia. Rodzice twierdzą, że dzieci są szczęśliwe, dobrze karmione, dobrze przybiera na wadze. Nawet jeśli inne firmy w alergii pokarmowej miało lub zaparcia, przejście do „Lukoshko” wszystko wróciło do normy. Moms są zaskoczeni, że ich krohotuli jeść znacznie więcej tej mieszanki, inne niż, którego koszt jest znacznie wyższy.

Chciałabym mieszkać na pyureshkah, ponieważ są one najlepszym rozwiązaniem do karmienia dzieci. Zapakuj wygodne, tylko dla jednego karmienia. Opcje – mięso, owoce i warzywa – bardzo. One nie lubią niemowlęta mogą puree z powodu specyficznego smaku (bez soli i cukru), ale inni jedzą z ogromnym apetytem. Dla mam ogromną zaletą jest nie tylko cenę (choć często jest ważne) – słoik pyureshki wieprzowa o wadze 100 gramów o wartości 26 rubli – ale fakt, że chrząszcze nie mają reakcje alergiczne, bo wszystko jest przygotowane wyłącznie z wysokiej jakości owoców, warzyw, mięso. Nawiasem mówiąc, produkty tej marki, zgodnie z dziecięcym ocena żywności, jest na trzecim miejscu.

Podsumowując, zrobić prosty wniosek, na podstawie którego moms mogą wybierać żywność dla niemowląt, jest najbardziej odpowiednia dla okruszków. Tak, żywność dla niemowląt ocenił następująco:

 1. "Baby";
 2. "Nan";
 3. "Lukoshko";
 4. "Humana";
 5. "Nutrilon";
 6. "Agusha";
 7. "Hipp".

W zależności od stanu zdrowia małego członka rodziny, jego preferencje smakowe, mama dokonać właściwego wyboru.

Najważniejsze, że należy pamiętać każdy rodzic – jest to, że w rozwoju dziecka to najważniejszy okres – pierwsze sześć miesięcy swojego życia. To właśnie w tym czasie dorośli muszą zapewnić jego pulchny chłopczyk jest najlepsze jedzenie, starając się nie zwracać uwagi na koszty i jakość preferując tylko.