264 Shares 9033 views

Pogłoski o roślinach „” Stankomash

„Stankomash” zapłacił za błędy komorników

Kilka agencji prasowych nadal przesadzać pogłoski „Stankomash” sytuacja w zakładzie Czelabińska. Umyślnego lub nieświadomie rzucone indywidualni dziennikarze informacje o niektórych nielegalnych programów kompensacyjnych, jak również nieistniejącej zmowy finansowy zarządzania przedsiębiorstwem i komorników. Z jakiegoś powodu, nikt nie poprosił o komentarz do samej spółki zarządzającej.

Wszystko zaczęło się w 2004 roku, kiedy roślina była w trudnej sytuacji, robi nieopłacalna, ale zamówić obowiązkową wartość obrony. Płatności przyszedł do części roślin i na czas. Było nierównowaga finansowa. To doprowadziło do przerwania terminu wypłaty wynagrodzenia i naruszył harmonogram płatności podatkowych.

W efekcie do 2007 roku, powstał dług. Zgodnie z procesem odzyskiwania, zdecydowano się na przeniesienie części majątku OAO „Stankomash” na sprzedaż. Podlega fabrycznej alienacja rekreacji „Wiosna”, znajduje się na Czebarkul. Według kierownictwa firmy, koszt „Fontanelle” było 87 milionów rubli, Urząd komorników podatkowej Federalnej Służby regionu Czelabińsk nalegał na wysokości ponad cztery razy mniejsze. – 20 mln rubli ..

W 2009 roku nieruchomość została sprzedana za taką cenę i 20 mln rubli. Przyszedł kosztem regionalnego komornika zarządzania. Robotnicy fabryczni próbowali zaskarżyć niekorzystne warunki sprzedaży rekreacji trybunału arbitrażowego. Postępowanie ciągnęły się aż do 2011 roku, kiedy Naczelny Sąd Arbitrażowy w końcu stanął po stronie komorników.

W okresie sporu, pieniądze otrzymane od kupującego, zostały „zamrożone”. I przez cały ten czas zakład został zmuszony do rozwiązania problemów z wypłatą wynagrodzeń i podatków na własną rękę! Kiedy pod koniec 2011 roku, urzędnicy zdecydowali się wysłać pieniądze do zamierzonego celu, okazało się, że część kwoty zniknął! W odpowiedzi na wnioski zarządzania roślin w Urzędzie komorników powiedział, że „znaczna część pieniędzy otrzymanych ze sprzedaży rekreacyjnej” Wiosna „porwana”. Co się stało?

Na podstawie zleceń UFSSP № 152 z 02.12.2011 odbyło produkcje wykonawczych check. Badanie to zostało zainicjowane przez Urząd w związku z postępowaniem karnym przeciwko komornikowi ES Fedyashkinoy na podstawie przestępstwa pod część. 4 art. 160 UFPA. Policjant oskarżony o defraudację (przelew pieniędzy na rachunek osoby, które nie są stronami postępowania egzekucyjnego) w okresie od wiosny 2009 do końca lata 2011 roku. W rezultacie, deficyt wyniósł ponad 8 milionów. Rubli.

Choć pozostały na kontach Urzędu 12 milionów zostały natychmiast przekazane powodów, wynik tej historii jest rozczarowujące: płacić za błędy innych pędził „Stankomash”. Ze względu na nieprofesjonalne działania urzędników państwowych, firma rzeczywiście stać podwójne ofiary – pierwsza zasada, „Wiosna” został sprzedany cztery razy tańsze niż jego wartości rynkowej, a potem jeszcze z tym, ilość niskich, pozbawionych skrupułów urzędników udało się ukraść dwie piąte.