834 Shares 8210 views

usługi pocztowe Ermail feedback o stronie

Z pewnością wielu użytkowników Internetu słyszało o możliwości posiadania stabilnego i stały dochód w internecie. Być może niektórzy z nich nawet próbował znaleźć kilka prostych sposobów generowania dochodu przy użyciu minimalnej ilości wiedzy i jego komputera. Jeśli to prawda – ci ludzie po prostu musiał natknąć się na takiego systemu wynagrodzeń jako sponsorów pocztowych. Jednym z nich zostaną omówione w tym artykule.


Jak poczta?

Zacznijmy od ogólnej zasady urządzenia wszystkich usług pocztowych. Tak, niektóre z nich naprawdę się opłaca. I można je uznać za dobry sposób na zarabianie dodatkowych pieniędzy (dla początkujących, oczywiście). Schemat działania dowolny pocztowy sponsorować ten sposób: użytkownik jest zalogowany w bazie danych, po którym musiał zapłacić za list. Dla każdego czytać dostaje pewną sumę pieniędzy (zwykle jest to około jednej dziesiątej procenta). Tak więc, patrząc na dużą liczbę takich listów, możemy mówić o minimalnie dopuszczalnych zarobków. Jednak to nie ma zastosowania do usługi Ermail. Opinie o nim i zamierzamy wnieść w tym artykule, aby uzyskać pełną wiedzę o nim.

Ermail.ru – krótki opis

Tak, projekt jest sieć usług pocztowych, które działają w kilku krajach. Jeśli wierzyć oficjalnej informacji, jedynie na podstawie Ermail.ru (opinii użytkowników, jednak w wątpliwość tej informacji) wynosi około 8 milionów użytkowników. Tak więc strona jest pozycjonowana jako największego portalu ankiet pocztowych.

Większość usług pocztowych (które naprawdę działają od lat, mają ogromną liczbę użytkowników i płacić ludziom pieniądze) jest różny w pierwszej kolejności taryf. Na przykład, jeżeli zestaw zasobów krajowych sam kierunek obiecał $ 0001 za list, a następnie Ermail (opinie potwierdzenie) oferują całkowicie nierealistyczne na rynek do 50 centów.

Ponadto, istnieje również specjalny (bezwarunkowy faktycznie) bonus 10 euro jest pobierana na początku użytkownika. Dlaczego to jest dane – a więc jasne: człowiek zaczyna swoją „pracę” w trybie online, że to naprawdę dało obfite sponsora. W rzeczywistości, jak opinie użytkowników Ermail.ru powiedzieć, witryna nie płacić. I bonus 10 euro nie są niczym więcej niż „zamanuha” dla nowych użytkowników.

Opinie użytkowników o Ermail

Jeśli przeanalizujemy odpowiedzi, będzie oczywiste, że cały schemat tego oszustwa. Po rejestracji osoba wysyłać e-maile reklamowe, linki sponsorom rzucać przez ładowania dla każdego z nich kilka euro. Jednakże minimalna kwota wypłaty wynosi 100 euro tutaj. Taki próg jednoznacznie nadmiernie wysokie dla rynku sponsorach Post. Wynik aż użytkownik nie będzie w ciągu kilku miesiącach pracy (na rzeczywistych listonoszy). Strona internetowa www.Ermail, opinii których analizujemy, to czysta rozwód. Taka ogromna stawka za każdy odczytał list, a duża ilość wycofania jest potwierdzone.

Proste i skuteczne rozwód

Schemat serwisu jest następujący. Organizatorzy stworzyli portal mesh (w różnych strefach domen), są zaangażowane w rzekomo działań promocyjnych. Pokazują one użytkownikom reklamy za 50 centów za link i partnerzy umożliwiają selektywne wyświetlanie ich materiały promocyjne. Wydawałoby się, że wszystko do siebie pasuje.

Ponadto, w celu przyciągnięcia ludzi, www.Ermail.ru (opinie użytkowników, ponownie, może to potwierdzić) trzyma wiec, podczas którego zaproponował premię w wysokości 10 euro. Człowiek ten jest miły prezent, zachęcając go do dalszej pracy.

W końcu, po kilkudziesięciu skanowane liter, można zrozumieć, że oszukiwał. Ad spojrzał i obiecał minimum 100 euro nie może zbierać z powodu prostego braku materiałów promocyjnych. Sytuacja pogarsza się z obsługa jest również fakt, że na opinie Ermail znaleźć i nie tak łatwo. Projekt najwyraźniej nie jest tak powszechnie znany w rosyjskojęzycznym sektorze Internetu, ze względu na to, co naprawdę dowiedzieć się o tym, co jest „kidalovo” nie jest tak prosta. Dlatego, ściśle mówiąc, użytkowników i wpaść w tę pułapkę.

Faktycznie płacą sponsorzy

Aby nie tracić czasu, oto nasza rada na stronach takich jak Ermail, opinie należy szukać w pierwszej kolejności. Czasami nie jest łatwo, ale to naprawdę pomaga zaoszczędzić czas i dane osobowe. Nie przeczę, że oprócz tego, że został użyty jako wolny pracownika, aby zobaczyć wiadomości, na stronie organizatorów prawdopodobnie Zebraliśmy i Twoje dane kontaktowe tak, aby w przyszłości sprzedać je do tych, którzy mail newsletter.

I oprócz opinie, szukać innych kryteriów wyboru tego (płacących) sponsorów. Na przykład, to jest cena. Pomyśl o tym: co to reklamodawca jest skłonny zapłacić więcej niż 50 centów za kliknięcie? To jest nierealne koszt, nawet biorąc pod uwagę fakt, że Europejski serwisu. Wierzcie mi, to praca jest ceniony nisko na świecie! Innym kryterium może być drogą do wycofania środków. Oni Ermail, na przykład, na ogół nie wskazano.

Potykając się do fałszywej strony, nie należy zrezygnować z zarabiania w Internecie. Uwierz mi, to jest prawdziwe. Najważniejsze – aby zwrócić uwagę na poszukiwaniu zaufanego źródła. Powodzenia w poszukiwaniach!