523 Shares 3480 views

Piersi – opinie i zalecenia

Karmienie piersią – proces odpowiedzialny, ale czasem pojawiają się trudności. W takich przypadkach ratunek piersi. Komentarze na temat tych urządzeń zupełnie różnych kierunkach, więc starają się dowiedzieć, co jest specjalnego w nich.


Wybierz funkcje

Wyrażając – proces, który powinien nauczyć się nie stać w mleku matki, a dziecko było karmione w tym samym czasie. Laktator jest w stanie stać się głównym asystent kobietom utrzymać laktację. Aby wybrać odpowiedni model, trzeba wziąć pod uwagę swoje możliwości i specyfikacje recenzje od matek, które zostały już wykorzystane. Dziś wielu konsultantów, którzy są do karmienia piersią, porozmawiać o tym, co dziecko powinno być karmione na żądanie i nie zlać.

Ale wiele matek mają do czynienia z problemami żywienia z powodu nieregularnego kształtu piersi lub niezdolność do prawidłowego jej dać dziecko. W konsekwencji możliwe jest zastój mleka, tam lactostasis, a nawet gorzej – mastitis. Aby tego uniknąć, warto mieć w domu, na wszelki wypadek laktatora. Opinie mówią, że jeśli obchodzić zręcznie, może być długi czas, aby karmić dziecko z wyrażoną mlekiem.

Kiedy i dlaczego?

Ekspresowe mleko z piersi jest konieczne w kilku przypadkach:

 1. W okresie po porodzie, kiedy jest transformacja w mleku siary. W pierwszych dniach po mleko narodziny gromadzi ponad niezbędnych niemowląt, więc konieczne jest, aby zlać.
 2. Jeśli chcesz utrzymać laktację przez długi czas. Regularnie wyrażając mleko, okres karmienia piersią może być zwiększona, i karmić go, nawet tam, gdzie nie ma możliwości, aby karmić piersią.
 3. Kiedy lactostasis. Jeśli istnieje blokada na raka piersi, będzie to prowadzić do zastoju mleka. To z kolei powoduje rozwój zapalenia sutka. W takich przypadkach powinno się kupić laktator opinie wśród matek, które są w zasadzie dobre.

Rodzaje i cechy

Dzisiejsi producenci oferują szeroki asortyment pomp piersi. Mają tę samą zasadę: specjalna dysza jest umieszczona na brodawki z otoczką. Mechaniczną lub elektryczną część przyczynia się do utworzenia podciśnienia, mleko z piersi jest wydalane. Modele różnych producentów o różnych specyfikacjach, a wiele matek mają do czynienia z problemem, jak kupić laktator, który z nich jest lepszy. Opinie opcje mechaniczne lub elektroniczne różnią się przede wszystkim kategorie cenowe: pierwszy jest tańszy, drugi – droższy.

Model mechaniczny: wybierz najlepszy

Laktator Ręczny (lub mechaniczny) – proste urządzenie, które pozwala na wygodne wyrazić mleka. Na oddziałach położniczych, takie modele nie mają zastosowania, ale w domu może być całkiem go kupić. mechaniczne urządzenia są dostępne w kilku wariantach:

 1. laktator tłok jest łatwa w obsłudze, cicha praca. Składniki zakłada butelki dekantację i nasadka silikonowy naśladuje naturalny sposób podawania. Takie ręczne laktator opinii było dobre ze względu na mechanizm pompowania regulację mocy, która pozwala mamusie dostarczyć optymalną intensywność ekspozycji. Instrumenty są łatwe do sterylizacji, a jego elementy są wiarygodne. Największą popularnością wśród nabywców modeli są instrumentami marki Avent, Chicco, Medela.
 2. Urządzenie do wstrzykiwania zawiera dwa cylindry umieszczone jeden w drugim. Cylinder wewnętrzny jest wymagany, aby nakładać na brodawki i zewnętrzne wykonać ruch tam i z powrotem. Ruchy te tworzą podciśnienie, za pomocą którego pochodzi od mleka matki. Praktycznie wszystkie nowoczesne pompy piersi tego typu są wyposażone w regulator ciśnienia – pozwala na wybór konkretnego sposobu pompowania. Do najbardziej znanych producentów takich urządzeń są Chicco i Nuk.
 3. Pump-action laktator mechaniczny otrzymała dobre recenzje ze względu na wygodę i łatwość obsługi. Z założenia, że jest elementem w klatce piersiowej i dysza pompy konfiguracja ma butelki. Nowoczesne mamusie wolą urządzeń takich marek jak „skrzydlaty Samaras», Canpol, Tommee Tippee, «World of Childhood», AventIsis.
 4. nie mniej łatwy w użyciu gruszka piersi. Konstrukcja składa się z dyszy w skrzyni w postaci tworzyw sztucznych i kauczuku bańki Horn. Specjalny zawór reguluje uwalnianie ciśnieniem. Wśród takich modeli przyciągnęły uwagę produktów i marek Chicco Canpol.

Wnioski z modeli mechanicznych

Wszelkie mama wie, że rastsedit klatki piersiowej pomaga piersi. Który jest lepszy? Opinie mówią, że podręcznik modele – jest to doskonały wybór, jeśli chcesz zaoszczędzić. Są łatwe w pielęgnacji, proces pompowania bardzo prosta, oprócz stosowanie takich urządzeń mogą być w dowolnym miejscu bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej. Z drugiej strony, te pompy piersi nie mają wysoką sprawność pompowania może prowadzić do pękania, oprócz przystosowania się do nich.

laktator: który z nich jest lepszy?

Recenzje mechanicznych lub elektronicznych urządzeń otrzymał inny iw dużych ilościach. idealny elektryczne do korzystania na co dzień. Obecne modele są dostępne zarówno na baterii i akumulatorów oraz w sieci.

Zespół pompujący następuje automatycznie: silnik ogrzewa próżni. Przegląd zauważa, że pomimo wysokiej wydajności i łatwości użytkowania, są bardzo głośne podczas pracy. Bardziej wszechstronne modele na baterie, bo możesz wyrazić nawet chodzić. Z drugiej strony, nie są one bardzo skuteczne.

Opcje

Opinie elektryczny laktator otrzymał w dużej ilości. Przy wyborze modelu, należy zwrócić uwagę na jego opakowaniu. Każde urządzenie jest uzupełniony przez specjalną butelkę, a większość modeli są wyposażone w jednostkę sterującą intensywność pompowania regulator z wyświetlaczem, który wyświetla cechy procesu dekantacji. Ponadto, niektóre modele zdolne do pompowania obu piersi w tym samym czasie, co jest bardzo wygodne i skuteczne. Wśród popularnych marek należą urządzeń Nuk, «Medela, Tommee Tippee».

Przegląd popularnych modeli: manualna

Nowoczesna mama może napotkać pewne problemy przy wyborze laktatora. Który jest lepszy? Recenzje „Avent” lub „Medela” wyodrębnia się w pierwszej kolejności, ponieważ to właśnie te producenci oferują szeroką gamę urządzeń. Zacznijmy przegląd produktów marki Avent:

 • Philips Avent. Model ten jest przedstawiony w trzech seriach, z których każdy ma swoje własne cechy. Więc Comfort jest uzupełniony przez cały dzień i noc przykładowy zestaw wkładek do biustonosza. Inna jednostka lekki i kompaktowy.
 • Naturalne dodatkowo ma sutek pojemnik drogowego, wyposażony w mechanizm, który przechowuje tryb pompowania.
 • ISIS uzupełnione Adaptery filiżanek ma również pojemniki, które mogą być przechowywane mleko. Koszt wszystkich modeli waha się od 3200 rubli. do 3800 rubli.

Laktator Ręczny „Avent” otrzymała dobre recenzje wyposażając jednak być przyzwyczajeni do tego, świętować moms potrzebują czasu.

Rozważmy teraz ręczną marki laktator Medela Harmony. On jest jedynym na świecie pracuje nad pompowania dwufazowego systemu ręcznie. Wyjątkowość tego produktu jest to, że naśladuje naturalny proces ssania dziecka, więc pompowanie jest szybkie i wygodne. Medela piersi pompa opinii było dobre, a dzięki przystępnej cenie: można kupić po cenie w przedziale od 2000 rubli. Charakterystyczne cechy tego modelu to:

1. Sprzęt do tankowania dwufazowy.

2. Ergonomiczny uchwyt.

3. Niewielka liczba elementów, co eliminuje prawdopodobieństwo pęknięcia urządzenia.

Innym doskonałym modelem z Medela – Breast Symphony, pozwala wygodnie wyrazić pokarmu przez fakt, że istnieje specjalny pokój w obszarze przepływu. Może być używane do wyrażenia jednego lub dwóch piersi jednocześnie, a szczególna ochrona zatoki pozwala to zrobić bezpiecznie i czysto.

Canpol Babies

To kolejny dobry laktator. Opinie mówią, że model sprawia, że łatwo poradzić sobie z pompowaniem mleko. Niniejsza instrukcja model jest zalecane przez ekspertów na nadmiar mleka od matki, a także w celu zapobiegania ewentualnym lactostasis i zapalenie sutka. Pompowanie odbywa się poprzez gumowym, a laktator jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi butelek dziecięcych wszystkich marek. Moms, którzy korzystali z tego urządzenia, należy zwrócić uwagę na prostotę jego stosowania.

Wybór elektryczny laktator. Który jest lepszy? (Opinie)

"Avent" lub "Medela"? Prawdopodobnie jest to pierwsze pytanie, które przychodzi na myśl nowoczesne matek. Rozważmy popularnych modeli tych marek, dzięki czemu można uzyskać pełne wrażenie nich. Medela Laktator Swing to najnowszy model z linii elektrycznej, stworzony przez technologię pompowania dwufazowym. To stylowe urządzenie przyciąga uwagę nie tylko ciekawy design i niewielkie rozmiary, ale również łatwość obsługi.

Może być stosowany w sposób ciągły zlać, a proces ten nie spowoduje dyskomfortu. Charakterystyczną cechą tego modelu to:

 1. Innowacyjna technologia w oparciu pompowania dwufazowym.
 2. Lekki. Ta opcja dla wielu kobiet odgrywa ważną rolę przy wyborze laktatora. Który jest lepszy? Recenzje są zgodni, że najlepszy model – kompaktowy i małe masy, które mogą przyjąć na drodze.
 3. Komfort użytkowania przez lejek z miękkiego silikonu.
 4. Łatwa obsługa: wszystkie części są usuwane i są łatwe do czyszczenia.
 5. Skuteczna stymulacja piersi i brodawki.

Kolejny popularny model – Freestyle przez Medela. To urządzenie elektryczne, która charakteryzuje się złożoną rozwiązania i możliwość podwójnego pompowania. Praktyczny i uniwersalny, że pozwala na zlać nawet w ruchu. Przez siebie, to jest najmniejszy laktator elektroniczny. Opinie mówią, że jego bateria jest w stanie pracować około trzech godzin bez ładowania, a wszystkie urządzenia do magazynowania i transportu mleka ludzkiego są włączone. Przedział cenowy modele elektryczne Medela średnio 8000 s.

Pompy elektryczne piersi Avent

Marka ta znana jest więcej kupujących. Najbardziej popularny model – Philips Avent serii Natural. Wyraźne mleko może być w dowolnym miejscu, ponieważ przepływ mleka jest stymulowana miękkie dysze masażu. Piersi „Avent” otrzymał następujące opinie:

 1. Łatwy w użyciu.
 2. Jest delikatny tryb stymulacji, a także trzy opcje do pompowania ustawienia.
 3. Urządzenie pozwala wyrazić mleko w tym samym czasie, aby karmić dziecko butelką.
 4. Ze względu na łagodny urządzenia do masażu Flap symuluje proces ssania dziecka.

O doskonałych właściwościach koszt wydajność modelu Rolls – około 9500 rubli warte piersi „Avent”. Recenzje kupujących powiedzieć, że za te pieniądze można dostać pełne urządzenie, które umożliwia wygodne ekspresowe mleko.

odkrycia

Karmienie piersią – to proces, który powinien być bardzo zadowoleni nie tylko dziecko, ale także matkę. Jeśli chcesz wyrazić mleko, na przykład, gdy lactostasis lub potrzeba zachowania mleko, stosowane laktatora. Który jest lepszy? Recenzje „Avent” było dobre, ale nie mniej godne uwagi produkty innych marek.