578 Shares 3380 views

Czy mogę kupić netbooka MSI? Recenzje netbooków MSI

Współczesny świat wszedł w erę zaawansowanych technologii komputerowych. Aby nadążyć za tempem życia, ludzie stają się coraz więcej nowych komputerów. Należy zauważyć, że koszt tych produktów jest dość wysoka, ale zawsze wokół i istnieje alternatywa. Na przykład, przy zakupie laptopa, można zwrócić uwagę na nowoczesne netbooki. Liczba modeli tych urządzeń jest bardzo duża, szczególnie, ponieważ prawie każdy producent ma przynajmniej jeden netbook w jego składzie. Trzeba również wziąć pod uwagę netbooka MSI, który ma niski koszt wystarczająco istotnego działania.


Kilka słów o projektowaniu modeli MSI

Netbook MSI – urządzenie, które przyciąga wzrok ze względu na fakt, że duża część ma niepowtarzalny design. Pierwszą rzeczą, aby powiedzieć o górną pokrywą, która ma błyszczące wykończenie. Po bokach jest zaokrąglona, co całkowicie pozbawione ostrych zakrętów. Pod błyszczącą powierzchnią górnej pokrywie netbooka MSI ma logo firmy. Teraz konieczne jest, aby otworzyć urządzenie. Wewnątrz uderzające chromowane wstawki – to nieodłączne we wszystkich modelach linii. Wokół wyświetlacza posiada strefę, która jest wykonana z matowego plastiku. Odbywa się to tak, że po otwarciu pokrywy nie pozostają odciski palców. Na spodniej stronie urządzenia znajduje się kilka gumowych nóżek, eliminują ślizganie się na powierzchni urządzenia.

Jakość głośniki i wyświetlacz

Aby mówić o jakości wyświetlacza, nie trzeba być ekspertem w tej dziedzinie, niezbędne jest, aby wiedzieć, jak włączyć netbooka MSI. Teraz cała tajemnica staje się jasne. Teraz należy zauważyć, że urządzenie posiada specjalną powłokę antyrefleksyjną, może on być stosowany w jasnym świetle.

Można również zwrócić uwagę na wysoką jasność i kontrast – jest wspólna dla wszystkich członków tej serii. Ale są też wady, jak również blisko rogach wyświetlacza zmienia swoją jasność – więcej niż prawdopodobne, to ze względu na oświetlenie, które ma nierównomierną dystrybucję. Wadą jest fakt, że wyświetlacz nie jest największy kąt. Oczywiście, to nie jest tak ważne podczas pracy z takim małym urządzeniu.

Osobno należy powiedzieć o jakości głośników, które znajdują się na urządzeniu. Większość modeli w tej serii ma głośniki z przodu. Mówiąc o jakości ich pracy, należy zauważyć, że praktycznie nie da się niskich częstotliwości, ale żadnych problemów z wysoka. Plus można nazwać i fakt, że przy maksymalnej głośności głośniki nie są świszczący oddech, i nie pękają.

Urządzenia wskazujące

Do MSI netbook może w pełni spełniać swoją podstawową funkcję, jest on wyposażony w aparat fotograficzny. Jego lokalizacja jest taka sama we wszystkich modelach – nad wyświetlaczem w środku. W zależności od modelu, może to być 1,3 i 2,0 megapikseli. To wystarczy, aby utrzymać rozmowy, a ponadto można zrobić zdjęcie, jednak nie będzie najwyższej jakości. Wszystkie modele z tej serii mają małą lampkę obok kamery. Konieczne jest, aby użytkownik mógł wiedzieć, czy kamera jest włączona. Trzeba powiedzieć, że większość produktu jest wbudowana aplikacja, która pozwala na ustawienie hasła podczas korzystania z aparatu. Funkcja ta jest na tyle interesująca, ale nie nadużywać go.

Klawiatura MSI netbook jest wykonana w standardowym układzie, który pozwoli właściciel, aby uniknąć problemów z przekwalifikowania. Jeśli mówimy o przyciskach, że są dość duże, ale minimalna odległość od siebie. Ważną zaletą jest fakt, że gra ma przycisk na klawiaturze jest taki sam rozmiar jak inne. Przyciski są wykonane ze szczotkowanej szorstkiego plastiku, co zwiększa komfort użytkowania. Touchpad na wszystkich urządzeniach zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ ma imponujące rozmiary i wydajność nie jest gorsza realizacje zamontowany na większe modele.

Wydajność MSI linia netbook

Następnie, należy zrozumieć, do czego są zdolni netbooki MSI. Recenzje różnych modeli różnych, ale większość z nich jest pozytywna. Gama modeli tego producenta słynie z nadzieniem, gdyż może zawierać całkiem pojemne dyski twarde, procesory i najnowsze wersje nowoczesnych opon. Poniżej znajduje się bliżej przyjrzeć się jasnym przedstawiciela tej serii netbooka MSI Wind U100.

Cechy charakterystyczne tego urządzenia są imponujące. Model wyposażony w procesor Intel Atom, który ma częstotliwość, 1,6 GHz, najbardziej interesujące jest to, że wielkość procesora tylko 2 x 2 cm.

Model ten jest wyposażony w pamięci RAM o pojemności 1 GB, ale może być rozszerzona przez użytkownika dwukrotnie. Obraz wideo pojawia się z powodu Intel Graphics Media Accelerator serii 950. Dysk twardy w tym modelu wynosi 80 GB. Te cechy na tyle pełnoprawny surfing i zabawek z małymi wymaganiami. Inne modele z serii mają podobne cechy i różnią się tylko w pojemności dysku twardego lub wielkości pamięci RAM.

Złącza i wtyki Sprzęt

Netbook MSI nie jest wyposażony w urządzenie do odczytu płyt CD. Można to przypisać do niedogodności, ale zapotrzebowanie na nią jest stopniowo zmniejszana. Wynika to z faktu, że CD zastąpiona bardziej nowoczesnymi napędami. Teraz dla pozostałych portów. Po prawej stronie urządzenia znajduje się wyjście na głośniki lub słuchawki, wejście mikrofonu obok niego. Poniżej znajdują się jeden lub dwa porty USB. Pozostaje miejsce w uniwersalnym złączem na karty pamięci, na której znajduje się gniazdo sieciowe. Na skraju zamku znajduje się, że jest w stanie chronić urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem.

Po drugiej stronie urządzenia nie jest tak funkcjonalny jak to jest jedno gniazdo USB (wiele modeli obsługiwać USB 3.0). Następnie istnieją dwa rodzaje wyjścia wideo i gniazda ładowania. Należy wziąć pod uwagę fakt, że nie wszystkie modele posiadają lokalizację, istnieją drobne różnice. Przednia z wszystkimi modelami serii wolnych złączy i tylko ma wskaźnik ładowania, dysk twardy i sieć światło.

Chłodzenie, ogrzewanie i hałas

Torba MSI wystarczająco dobre chłodzenie. Zostało to potwierdzone przez wiele badań i przeglądów. Osiąga się to dzięki zastosowaniu wentylatora nie jest na tulei i łożysk. Dzięki temu rozwój, żywotność wentylatora wzrosła, a poziom hałasu znacznie spadła. Oddzielnie należy stwierdzić, że nawet przy wysokim obciążeniu testy temperatury wskazują na procesorze w dopuszczalnym zakresie: od 49 do 71 stopni, w tym piku.

To samo można powiedzieć o chłodzenia urządzenia wideo. Jeśli wziąć pod uwagę zewnętrznej powierzchni urządzenia, przy czym temperatura w czasie długotrwałej pracy na nich nie wzrosła powyżej 37 ° C.

bateria

MSI notebook skład został uzupełniony o panele o różnych próbek i pojemników. Najciekawsze jest to, że ten sam model może być zasilany z baterii różnych typów. Czas życia baterii wpływa nie tylko pojemność baterii, ale także sposób, w jaki jest on rozproszony w akumulatorze. Innymi słowy, im więcej odcinków, wyższe stawki baterii wskazuje podczas pracy. Należy pamiętać, że żywotność baterii urządzenia, producent jest zawsze bardziej realne. MSI cechą modeli jest to, że mają kilka trybów pracy baterii. Może to znacznie wydłużyć okres eksploatacji, gdy maksymalna wydajność nie jest potrzebne.

Mogę demontować netbooka?

Urządzenia MSI zrozumieć, jak wszystkie inne analogi. W związku z tym najważniejsze – nie spiesz się i nie miała większego wysiłku fizycznego. Należy pamiętać, kiedy odkręcić wszystkie śruby, urządzenie jest łatwe do otwarcia. Począwszy od demontażu powinny poluzowanie śruby na tylnej okładce, które ukrywają dostęp do dysku twardego i pamięci RAM.

Demontażu, składniki te powinny odkręcić pozostałe śruby. Następnie należy obrócić i otworzyć urządzenie. Odbywa się to w celu usunięcia klawiaturę. Można to zrobić za pomocą cienkiego wkrętaka podtseplen zatrzaśnie się w górnej części klawiatury. Teraz można usunąć cztery śruby i ukryte za pomocą plastikowej karty lub śrubokrętem zdjąć przednią pokrywę. Pamiętaj, że naprawy MSI netbook najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Problemy i ewentualne usterki

Jak w przypadku każdego urządzenia elektronicznego, netbook może być uszkodzona. W razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, bez pomocy serwisu nie może zrobić, ale często występują problemy na poziomie sprzętowym. Członkowie poruszył kwestię co netbook MSI pyta hasło podczas pobierania „BIOS”. Wiele, użytkownicy zaczynają obwiniać producenta, choć prawie zawsze przyczyną jest brak ochrony przed wirusami. Głównym problemem jest fakt, że aby rozwiązać ten problem na własną rękę jest wystarczająco trudne, gdyż wymaga nowego oprogramowania sprzętowego BIOS. Aby uniknąć takich problemów, należy regularnie aktualizować oprogramowanie antywirusowe, a unikać odwiedzania witryn o wątpliwej reputacji.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że producent MSI dokonała swoich urządzeń o odpowiedniej jakości, i umieścić je w najnowocześniejszych komponentów. Wszystko to sprawiło, że linia urządzeń jest w pełni konkurencyjny, co potwierdzają liczne opinie i rozsądnych cenach.