457 Shares 2362 views

„Jedynki” – tort dla podpisanych smakołyków na święta!

Kilka ważnych wydarzeń w życiu, nie związane z kalendarzem, odbywających się po raz pierwszy, takie jak Kiss, kroki dziecka, na scenę. A niektórzy, zdarzyło się raz, chcę obchodzić co roku, ale pierwszy z nich zawsze ma szczególne znaczenie. Takie zdarzenia są zdecydowanie zasługują na wakacje, i podkreśla znaczenie pierwszego roku pozwoli symboliczny tort w edinichki formularza.


Święta, które można gotować ciasto, „Jedynki”

Pierwszy rok życia dziecka – grudnichok, uczy się raczkować, chodzić i mówić, prawie staje się osobą niezależną. Pierwszy rok życia rodziny – romans ustępuje zobowiązań, relacji małżonków do następnego poziomu. Inne ważne wydarzenia: .. Lata bezkolizyjnej jazdy, w pierwszym roku działalności, na koniec pierwszego roku, pierwszym roku w swoim mieszkaniu, itd. Powody czyniąc znak ciasta dużo, ale w zasadzie to dać dzieciom.

Ciasto „Jedynki” dla chłopca dziecka rozwija się przed całą historię drogowego lub epizodu swojej ulubionej kreskówki. Jest on prawdopodobnie wykonane w kolorze niebieskim i białym z wykorzystaniem wyłącznie chłopięcych znaków – samochody, pociągi, projektant. Może wizyta w dziecko na torcie przyjdzie do Kubusia Puchatka i przyjaciółmi lub zwierząt dżungli.

Ciasto „Jedynki” dla dziewczynek podkreśla tkliwość dziecko poprzez swoje ulubione postacie dziewczęcy, koronki i okrągły taniec kolorów. To arcydzieło sztuki kulinarnej jest zwykle wykonywane w odcieniach różu, ale jako goście na imprezie u dziewczynki zagra księżniczki, syreny i wróżki.

Warianty bazy ciasta

Aby uzyskać przełomową ciasto „Godik” edinichka może być w postaci biżuterii, czy sama delikatność może mieć formę symboliczną: Numer „1”, słowo „jeden” lub jednego. Bardziej interesujące jest druga opcja wygląda na stole. Taki kształt ciasta można zamówić w sklepie ze słodyczami, ale o wiele ładniejszy to zrobić samemu, zaskoczyć gości „pompowane” umiejętności gospodyni.

shortcakes stenciled

Papercut edinichka. Ciasto przygotowuje się do głównej recepturze i ciastka z ciasta utworzona za pomocą szablonu. Więc można zrobić przysmak miód, każde ciasto piecze się osobno.

Produkty: masło – pół paczki, cukier – trochę mniej niż szkło, 3 żółtka, 2 łyżki. l. miód, 1 godz. l. każdy alkohol, 2 H, L. sodowego, 2 filiżanki mąki.

Nastrogat olej w naczyniu i umieścić w łaźni wodnej. Gdy się rozpuści, dodać żółtka, puree z cukrem. W następstwie wprowadzenie miodu i trochę alkoholu. Gdy wszystkie składniki podgrzać, wlać sodę i mieszać do dostarczania zwiększa się objętość. Dodać mąkę i już na pokładzie siekanie zagnieść ciasto. Okazuje się 8-10 ciasta w zależności od tego, jak cienka będzie rozwałkować ciasto. Ciasta piecze się w gorącym piecu przez około jedną minutę. Reszty testowe mogą piec jedną warstwę, która zostanie następnie użyta jako polewą.

Przyciąć gotowego herbatnika

Zagnieść ciasto herbatniki. Czekając na ich ekranie kolej edinichka, ciasto piecze się w piekarniku. Ostrym nożem o połowę Otrzymany osad. Następnie każdy ciasto tnie się szablon. Przycinanie może wyschnąć ciastka, mięso mielone, a następnie wymieszać z kremem.

Produkty: w szklance cukru 5 jajek i filiżanki mąki.

Przygotowanie: białka bicz mieszającej przy minimalnej szybkości około 5-7 minut. Gdy masa zmieni kolor na biały i ma wystarczająco gęstą konsystencję, stopniowo dodawać cukier, kontynuując współpracę z mieszadłem. W innym pojemniku pokonanie żółtka. Ostrożnie połączyć mas za pomocą miksera. Dodać przesianej mąki, mieszając od krawędzi do środka i zawsze od dołu do góry. Najważniejsze jest to, by nie zhańbić puszystą strukturę ciasta. Smarowanie formy i przelać ciasto do niego. Wysłać w gorącym piekarniku przez pół godziny.

Gotowanie formy i oddanie niektóre numery ciasta

Można przyjąć formę wyprzedzeniem w formie cyfra „1”, który będzie użyteczny dla nas przygotować nasze gadżety „jedynki”. Ciasto można również gotować na każdym receptury. Jest pożądane, aby ciasto cieczą. Istnieje silikon postać żelaza. W sprzedaży jest rozwiązaniem uniwersalnym nawet pustych pojemników z kostki, przesuwając że można upiec dowolną postać kątową. Ciasto wylewa się wolnych bloków przestrzeni, a cała struktura idzie do pieca.

Szczególnie oszczędny gospodyni może zaoferować gościom ciasto, które zostało ustanowione w formie cyfra „1” z ciasta. Lub bardzo podstawie danych tworzą beza „sklejenie” krem, a następnie ozdobić w dowolny sposób. Minimum wysiłku i „jedynki” (ciasto) jest gotowy!

Jak ozdobić tort

Większość gospodyń woli pasek ciasta z kitu, więc kulinarne arcydzieło utrzymuje swój kształt lepiej. Dodatkowo, żywność może być formowany plasteliny dowolny znak, tak ukochane dzieci. Drugim najbardziej popularnym rozwiązaniem zdobienia – krem, dzięki czemu ciasto uzyskane przez powietrze. Z nim również dobrze przyjęty dekoracje.

Do dekoracji, można bezpiecznie używać żadnych słodyczy, że jest w domu: czekolada, orzechy, galaretki, marshmallows, cukier puder, kakao. Wspaniałe na torcie będzie wyglądać świeże jagody i owoce. Najważniejsze jest to, aby połączyć odpowiednie produkty i znają poczucie proporcji.

Ozdoby mogą być neutralne, odpowiednie na każdą okazję, a może przejąć część obciążenia semantycznej. Na przykład, wiele matek motywu miłości Kochanie, ciasto zdobienia uszczelniającą, butami, smoczki i małe dziecko w kapuście, wskazując imię i nazwisko dziecka, datę i godzinę urodzenia, jak również jego wzrostu i masy ciała przy urodzeniu. Płeć dziecka akcesoria mogą być podświetlone w kolorze.

Do dekoracji tortu „jedynki” dla chłopca, trzeba wiedzieć, co dziecko jest zainteresowany, dowolny znak kocha jakie gry preferuje grać. Potem poczęstunek będą bardzo indywidualne, może działać jako smaczny prezent. Główny motyw stylistyczny dla chłopca:

  • ulubione postacie – Vinni Puh i jego przyjaciele, sługusy, niedźwiedzie i zające;
  • świat zwierząt – dżungla, cyrk, żeglarskie tematyczny;
  • transportu – samochody, pociągi, samoloty;
  • sport i zabawki – kule, piramidy, kostkę.

Podobna sytuacja jest z dzieckiem. Ciasto „Jedynki” dla dziewcząt nabyć indywidualność, biorąc pod uwagę gusta i preferencje-letnia piękność. Tematycznie style dla dziewczęcej przekąsek:

  • ulubione postacie Disneya – wróżki i księżniczki, syreny, kuce, Masza i Niedźwiedź;
  • ubrania – sukienki, buty, łuków;
  • natura – kwiaty, motyle, niedźwiedzie i zające.

Ręcznie wykonane ciasto z pewnością stanie się punktem zwrotnym w tej dekoracji wypoczynkowego, pozostawiając tylko przyjemne wrażenia i wspomnienia.