219 Shares 4007 views

Co to drożdże u kobiet?

Bardzo często pojawia się na reklamę telewizyjną, która zaleca , aby leczyć drożdże u kobiet w jakimś leku. Statystyki pokazują, że prawie 75 procent kobiet przynajmniej raz w życiu był chory to choroba. I co drożdże zakażenia u kobiet?

Mówiąc, że jest to proces zapalenia pochwy i sromu, spowodowane wysoką zawartością mikroflory jelitowej pochwy i kobiecego drożdży grzyba Candida albicans. O to kameralny choroba znana była do Hipokrates i jego dawnych kolegów.

zamieszkany

Grzyby te zazwyczaj żyją na skórze, w regionie kobiecej pochwy i krocza. Ale są one tak małej ilości, że nie spowodować żadnej szkody. Bakterie układu immunologicznego i korzystne nie powodują rozwój grzybów i innych mikroorganizmów. Jak najszybciej odpowiednich warunkach, drożdże „zajmują” pochwy i powodować dyskomfort kobiety.

pożywką dla Candida albicans wybrany mokre, twarde części ciała, pozbawioną powietrza. W uzupełnieniu do pochwy, infekcja może dostać się do jamy ustnej, pachwin, a także w miejscach pokryta dzieci pieluchy i pieluszki.

Co to drożdże u kobiet? Jeśli kobieta zaczyna odczuwać nieprzyjemny świąd lub zauważysz zaczerwienienie narządów płciowych, wygląd i zapach serowy wyładowania i rodzaju, że jest pilna potrzeba, aby uruchomić do ginekologa.

przyczyny

Z tego, co pojawia się pleśniawki u kobiet? Przyczyny mogą być antybiotyki, choroby przewlekłe i hormonalne środki antykoncepcyjne, dysbioza jelit, douching, jeżeli dodaje się do roztworu substancji chemicznych, nie przestrzegania zasad higieny osobistej i, oczywiście, partner.

Chociaż należy zauważyć, że mężczyźni nie lubią pleśniawki, ale można go dostać w kontakcie z chorą kobietą. Bardzo często kobiety grzybica występuje, ponieważ Candida grzyb lubi „jeść” glikogen, który znajduje się w błonie śluzowej pochwy kobiety w ciąży. Choroba może spowodować przedwczesny poród, poronienia lub dziecko transmisję pleśniawki procesu porodowego.

Co to drożdże u kobiet? W okresie menopauzy i dorastających dziewcząt ilość glikogenu w pochwie jest niewielka, a więc kandydozy jest rzadkie, czasem w okresie dojrzewania.

Grzybica u kobiet pojawia się i obniżoną odporność. Nawet po zimnym, stres, brak snu mogą pojawić się objawy pleśniawki.

Drozd, co to jest? Podstępna choroba żeński. Intryga polega właśnie na tym, że po złapać jeden, to jest możliwe do walki z chorobą przez wiele lat. Grzybica lubi wrócić, jeśli naruszył zasady higieny, a ciało jest predysponowany do tej nieprzyjemnej choroby. Co to drożdże u kobiet? Jeśli choroba pojawia się więcej niż cztery razy w roku, to jest oznaką jego przejściu do stadium przewlekłym.

Jak leczyć

Leczyć przy użyciu wskazówek przyjaciół i znajomych, może nie w każdym przypadku. Podobnie jak w przypadku innych chorób, należy kierować się zasadą – przed rozpoczęciem leczenia, pozbyć się choroby. Inaczej kandydoza sromu i pochwy, chyba że nie jest wykluczone wystąpienie zrostów może wpływać jelit lub pęcherza moczowego. A walka jest jeszcze trudniejsza z przewlekłą postacią choroby. Dlatego dostęp do lekarza z taką pozornie błahej choroby, konieczne jest.

profilaktyka

Jako środek zapobiegawczy zaleca się stosować tylko swobodnie nosić bieliznę wykonaną z tkanin bawełnianych, mniejsze zużycie dżinsy szczelne, należy usunąć mokry kostium kąpielowy. Ponadto, należy zapomnieć o nawadnianie, nie używać uszczelek wykonanych z materiałów syntetycznych, przestrzegać zasad higieny genitaliów, zwłaszcza po stosunku, ograniczyć spożycie produktów zawierających drożdże, które mogą wspierać rozwój grzybów i powodować alergie pokarmowe.