124 Shares 1678 views

„Ogłoszenia” – darmowe ogłoszenia

„Ogłoszenia” – darmowe ogłoszenia o zamiar, że każdy odwiedzający może znaleźć informacje dotyczące zainteresowania towarów, produktów lub organizacji.


Aby zobaczyć wszystkie dostępne oferty, trzeba iść na oficjalnej stronie internetowej http://www.anonsy.com.ua/index.php i rozpocząć poszukiwania właściwej reklamy. Dla ułatwienia nawigacji można przeglądać mapę terenu, który można otworzyć klikając na link w prawym górnym rogu. Jest też przycisk „Szukaj”, po jej otwarciu, to wprowadzenie zaawansowanego panelu wyszukiwarki. Został on zaprojektowany, aby zapewnić, że w krótkim okresie czasu, użytkownik jest w stanie znaleźć odpowiedni produkt lub usługę, za pomocą szukanie wewnętrznego. Wystarczy wypełnić prosty formularz, który określić żądaną kategorię, słowa kluczowego i kilka elementów pomocniczych. Po tym, system automatycznie wybierze i sortować najtrafniejsze wyniki. Po prostu trzeba przeglądać informacje.

Witryna zawiera kilka dużych części, takich jak: towary, prace, wynajem (nieruchomości) i usług. W każdym z nich najbardziej odpowiednie reklamy związane z danej kategorii.
Dla wygodniejszego pracy z tablicy wiadomości, istnieje strona reklamy zegarka: http://www.anonsy.com.ua/board.php. Ta strona została stworzona w celu szybszego wyszukiwania i przeglądania dostępnych reklam, nawet jeśli nie korzystać z funkcji wyszukiwania. Na tej stronie, kategorie i podkategorie są podane w bardziej rozbudowanej formie.

W prawej kolumnie są wszystkie kategorie reklam wyświetlanych w przybliżeniu w postaci „Auto / Moto / Transport”
W celu złożenia reklamę, musisz przejść przez proces rejestracji za darmo. Procedura ta praktycznie nie różni się od rejestracji na innych zasobów i nie zajmie dużo czasu. Po rejestracji można przesłać, edytować i usuwać własne reklamy. A także będzie można publikować krótkie reklamy, które pojawiają się w prawej kolumnie strony głównej, co oznacza, że ujrzą wiele więcej potencjalnych nabywców.
Witryna nagrany ponad 1461 osób, a przez cały czas zasób odwiedziło 882,406 ludzi. Wynika z tego, że po umieszczeniu reklamy, to będzie w stanie zobaczyć wiele osób, a tym samym zwiększyć sprzedaż bezpośrednią. Jeśli po przesłaniu ogłoszenia osobiste, na przykład przy sprzedaży samochodu, potencjalny kupujący nie trwa długo, wychodząc od statystyk odwiedzanie darmowe ogłoszenia.

Korzyści z tego zasobu obejmują: Darmowa rejestracja i złożenie oferty, dużej frekwencji, reklama będzie zobaczyć wiele, wiele różnych kategorii towarów i usług, proste nawigacji i nie jest nachalna design – wszystko to sprawia, że „Anonse” Jeden z najbardziej obiecujących i najczęściej odwiedzanych wolnego planszy reklamowej w RuNet, jak również w całej sieci światowej!