282 Shares 3745 views

Skąd wiesz, że masz ciąży mnogiej? Znaki poprosi.

Każda kobieta, która dowiaduje się o ciąży, chce wiedzieć, kto i gdzie się urodziła. A jeśli jakieś problemy z definicji ciąży zwykle nie występuje, to jest to podłoga może być określona tylko przez ultradźwięki, a nawet wtedy nie zawsze poprawne. A co zrobić w przypadku, gdy kobieta może oczekiwać nie jeden, ale kilka dzieci. Jak można podejrzewać, że masz ciąży mnogiej? Istnieją oznaki, ale są one różne w różnych kobiet i nie zawsze są wiarygodne, ale nadal starają się je opisać.


Ciąża mnoga: Znaki

Najczęściej kobiety, wykluły się dwa lub więcej dzieci, jest bardzo szybki zmęczenie. Jest to zrozumiałe, ponieważ organizm jest pod wielkim stresem, a więc zmęczenie pojawia się znacznie szybciej. Kiedy to nastąpi, kobieta nie zwracać uwagę na to, ponieważ uważa, że stał się starszy i obowiązki wyższy niż podczas pierwszej ciąży. Niektórzy nie widzą tę funkcję.

Co jeszcze może wskazywać ciąży mnogiej? Przejawia się znacznie wcześniej i poranne mdłości: nudności silniejszy, dłuższy i bardziej dolegliwości mogą być wymioty. Jeśli są bardzo zaniepokojeni poranne mdłości, należy złożyć skargę do lekarza.

Szybki przyrost masy ciała, zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży, mogą wskazywać, że kobieta czeka na więcej niż jednym dzieckiem. Dzieje się tak ze względu na szybki wzrost macicy oraz ilości krwi. Czasami jednak, gdy ukrywanie singleton ciąży, kobiety przytyć szybko, zwłaszcza podczas wykonywania preparatów hormonalnych.

Kolejna różnica, która może skłonić w ciąży, że będzie miała więcej niż jedno dziecko, ale dwa lub trzy – duży rozmiar żołądka. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, że podczas drugiej ciąży brzuch rośnie szybciej niż pierwszy, i nie zawsze może oznaczać ciąży mnogiej.

Należy również stwierdzić, że ruch owoców w żołądku zanim kobiety zaczynają czuć, jeśli są one wylęgowych bliźniaków. Chociaż jest to bardzo indywidualna.

Jak zdefiniować ciąży mnogiej

Podczas kontroli w ginekologa może zidentyfikować wiele ciąż z powodu wielkości macicy niespójności oczekiwanego terminu – będzie więcej. Ale po prostu powiedzieć, że lekarz nie może, ponieważ ten sam wzór jest obserwowany z mięśniakami macicy, molowej ciąży lub wielowodzia.

Koniecznie przeprowadził badanie przyszłej matki w klinice położniczej, a jeśli w rodzinie lub bliźniąt męża, może to wskazywać na rozwój ciąży mnogiej. Również podpowiedź może być informacja o zapłodnieniu in vitro lub stymulacji owulacji.

Podwyższony poziom hormonów mówi również ciąży mnogiej: laktogen łożyskowy, a-fetoproteiny i ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej.

Najdokładniejszym sposobem, aby potwierdzić, że masz ciąży mnogiej – Ultrasonografia. Metoda ta pozwala na wczesne etapy w celu określenia liczby zarodków z dokładnością 99,3%.

W drugiej połowie lat wielu objawów ciąży jest bardziej przejrzyste i łatwiej im określić swoją obecność. Wymiary macicy znacznie przekracza położenie w terminie obwodu brzucha może zawierać więcej niż 110 cm.

Macica może mieć określony kształt – siodła, a jej rogi wystają ze względu na stanowisko płodu. Na przedniej ścianie znajduje się poziomy rowek i podłużne, w zależności od położenia owoców, odpowiednio w kierunku poprzecznym lub wzdłużnym.

Jasna definicja trzech części płodu badania palpacyjnego: dwie głowy i miednicy, lub dwie puszki i głowa.

Podczas słuchania ujawniły istnienie dwóch punktów pulsu powinna być różnica 10 uderzeń / minutę.

Okazuje się, że ciąża mnoga ma objawy i może być oznaczany przy różnych terminach o różnym stopniu wiarygodności.