857 Shares 7199 views

Dobry Rosyjski Romans 2013

Słynny rosyjski? symbole narodowe: lalki, misie i wódki. Ponadto, nasz ogromny kraj znany cudzoziemców jak bezgranicznej las otaczający wioskę. Tutaj na tych otwartych przestrzeni i działania rozwija historie rosyjskich klasyków: Turgieniewa, Tołstoja, Gorkiego. Dramat odbywają się w dziełach pisarzy ostatnich stuleci, nie traci przydatność do dnia dzisiejszego. Ale teraz opowieści o tragicznej i niespełnionej miłości, nie pisać i strzelać.


Dobry rosyjski melodramat powinna składać się z kilku kluczowych punktach. Tak, to jest obowiązkowa obecność aktorów: naiwna dziewczyna prowincjonalny, dumny i odważny młody człowiek, zły i bitchy matka (ciotka, babka). Wszystkie inne są drugorzędne. Ponadto, nie jest dobre rosyjski romans nie będzie bardzo interesujący, jeśli nie będzie sceną dla tragicznej stracie jednego z bohaterów. Liczne widz zabawne oglądać sceny zazdrości, kłótni i rozstania kochanków niepodzielone uczucia. Dlatego dyrektorzy rozpaczliwie starając się uczynić je dobrze rosyjski romans stał się prawdziwym hitem w stylu Quentina Tarantino.

Pomimo dość sceptycznym nastawieniem rosyjskiej publiczności filmów produkcji krajowej, w biurze od czasu do czasu pojawiają się filmy, które są naprawdę warto zwrócić uwagę. Tworząc listę „Top melodramatu (rosyjski) 2013”, należy zauważyć, filmy takie jak”Daj mi trochę ciepła«»szczęście«»In Love Test„i innych. Artyści tacy jak Natalia ruds Anton Makarska, Olga Arntgolts, Anatolij Rudenko, znany ze swojej pracy w gatunku dramatu.

Dobry rosyjski melodramat – gatunek, w którym pojawiła się raz, artysta od dłuższego czasu pozostaje w swojej roli. Niektóre podmioty specjalizują się wyłącznie w serialach telewizyjnych i seriali filmowych. Kino, stworzony dla tych, którzy chcą odpocząć w tygodniu wieczorem, aby zapomnieć o zgiełku i ich problemów oznaczało zwykłą fabuły, bohaterów i mnóstwo pięknych wierszy miłosnych.

Jeden z najpopularniejszych melodramatów (opublikowane niedawno) gospodynie domowe i emeryci to „Anioł w sercu.” Akcja miniserialu rozgrywa się w małym miasteczku na nadmorskim wybrzeżu. Jak na ironię, człowiek, w młodości zakochany w pięknej koleżanki, dwadzieścia lat później spotyka córkę i staje się głównym mężczyzna w jej życiu. Crime story ustawiony na tle romantycznej intrygi, historia dodaje szereg ostrości. Przyjemny wygląd i utalentowani aktorzy muszą zobaczyć ten film w godzinach wieczornych nad filiżanką kawy.

Najlepszy melodramat (rosyjski), których wykaz może być uzupełniany z niezwykłą regularnością, rok po roku stają się bardziej kolorowe i ciekawe. Skierowana od banałów w stylu radzieckiego kina i zanurzyć się w dzisiejszym świecie. Bohaterowie ich filmów – jasny i aktywnych ludzi żyjących w obszarach metropolitalnych zmierzających do kariery i sukcesu, ale nie pozbawiony uczuć i emocji, które przyciągają uwagę widzów, mają do siebie.