824 Shares 8195 views

Jak zrywać brwi bez bólu: małe sztuczki

Każda kobieta i dziewczyna ogląda ich wygląd, wie, że piękne brwi uzupełniać wyrazistą twarz i oczy, poprawiając nawet stosowania makijażu. Ale nie każdy jest w stanie udzielić niezbędnych brwi kształt. Ponadto, proces ten jest zazwyczaj dość bolesne i nieprzyjemne. I to często zatrzymuje się kobietom noszenia brwi w idealnym stanie. Po powtórzeniu tego procesu powinny być okresowo, o co tydzień. Ma to zapewnić, że jeden dzień nadać im kształt, taki pozostał.


Oczywiście, najlepiej jest na przerzedzenie brwi i dać im doskonały kształt na wizytę u specjalisty w salonie piękności. Ale jest ból nie odejdzie. Ponadto, nie każdy ma okazję uczestniczyć mistrza makijażu.

Wyrywanie procedura może być przeprowadzona w sposób niezależny. I można to zrobić w domu, w dogodnym czasie i nastroju. Bo bez bólu tweeze brwi, a nawet w domu?

Istnieją sposoby zastosowania, które można przeprowadzić procedurę praktycznie bezbolesne.

Parzenie

Jak zrywać brwi bez bólu? Pierwsza zasada – trzeba zacząć wziąć gorącą kąpiel. Skóra po podgrzaniu staje się bardziej elastyczna i miękka, pory rozszerzy się na niego. Spowoduje to usunięcie niechcianych włosków jest mniej bolesne. Ponieważ będą one łatwiej oprzeć się manipulacji, pory nie będzie w stanie utrzymać je tak mocno jak w nerasparennoy skóry. Jeszcze na skórze twarzy bardziej delikatna niż w innych częściach ciała. Dlatego jednym kąpiel będzie wystarczające. Przed wyrywanie brwi bez bólu, należy pary samą twarz. Aby to zrobić, można zrobić podobieństwa wdychania.

W głębokim pojemniku do zalewania wrzątkiem, dodać do niej trochę soli morskiej i trochę sody. Pochylać się nad parą i zamykania duży i gruby ręcznik tak, że para gromadzić wewnątrz „kamery” i wszystkie dobrze ogrzanym skóry. Wykąpać tyle za pięć minut. Następnie, pod wpływem soli fizjologicznej alkalicznych porów pary będą rozwijać się jako możliwe, nawet tkanka staje się mniej czuły i tym samym może rozwiązać ten problem.

zmiękcza skórę

Ponadto, powinny być stosowane do obszarów skóry pod brwiami olej zmiękczający skórę. Lepiej, jeśli będzie to specjalny kosmetyk olej lub tłuszcz krem. Używaj oleju roślinnego i masła nie jest konieczne. To może powodować reakcje alergiczne, zwłaszcza na parze skóry. Pozostawić tłuszcz osadza się to konieczne, także na kilka minut. Po tym, ból wyrywanie brwi będą praktycznie niezauważalne. Inną sztuczką jest to, że skóra powinna być lekko dokręcić w trakcie procedury. Elastyczna skóra parze łatwo puścić depilacji. I znowu, trzeba najpierw wyciągnąć mały i cienki, ale dopiero zaczną duże.

paski

Dokonywać właściwych brwi bez bólu jest możliwe. Korzystanie stary wypróbowany instrument dla takiej procedury – długopis lub drobnymi kleszczami, nie można od razu włączyć prawy włosy, a proces zostanie opóźniony.

Ochładza skórę będzie w stanie odpowiedzieć na ból. Dlatego dobrym pomysłem jest używanie pasków Wosk do depilacji. Można je kupić w sklepach kosmetycznych lub specjalistycznych sklepach dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich i tak dalej. N. Ta taśma może być zastosowane do tej części brwi, która ma uwolnić włosy, nacisnąć na kilka minut i nagle odciągnąć od jej skóry. Minimalny ból jest natychmiastowy i single. Ale, niestety, istnieje ryzyko, aby usuwanie szorstki. A potem jeszcze trzeba przeprowadzić korektę pęsetą. Dlatego wielu woli po staremu. Dla bardziej równomiernego usuwania należy najpierw zastosować kosmetyczną linię konturową ołówek dla pożądanego kształtu brwi. Zazwyczaj najpierw wyciągnąć lub usunąć dolną część brwi. Włosy powinny być pociągnięcie w kierunku ich wzrostu chwytając pęsety tak blisko skóry, to znaczy do mieszka włosowego. W tym przypadku, jak najlepszym żarówki Push, naciśnij go palcami. Oto jak zrywać brwi bez bólu.

Warto pamiętać, że jest stale i na czyszczonych obszarów skóry z mieszki włosowe stopniowo zanikać, a więc w czasie, tweezing brwi procedury staną się krótsze.

Nie powinniśmy zapominać o ostrożności, aby zrywać brwi bez bólu. Szczypce lub pinceta należy traktować roztworem alkoholu, może być alkoholem, dezynfekcji cieczy lub wody kolońskiej. Pamiętaj, aby przygotować waciki ani płyt.

chłodzenie

Jak zrywać brwi bez bólu i bez konsekwencji? Jest możliwe, aby schłodzić skórę. Jak wiadomo silne ochłodzenie zmniejsza czułość. W związku z tym możliwe jest na kilka minut, aby umieścić kawałki części oczyszczalni lodu.

I to jest możliwe, aby paczki wywary z ziół mających przeciwzapalne i dezynfekujące działanie: rumianek, szałwia. Ponadto, lód może być stosowany po zabiegu depilacji. Stosując je do miejsc, gdzie oskubane brwi, można zmniejszyć obrzęk, które często mogą wystąpić, gdy uszkodzenie delikatnej skóry twarzy. Po wyrywanie – rodzaj mini-zabiegu.

Inne środki i metody

Jak zrywać brwi bez bólu? Może on być stosowany do nakładania żelu chłodzenia. Zrobi tak samo jak lód. Zastosowanie ciepła lub zimna zależy od indywidualnego kobiecej wrażliwości progowej. Ice ponad pomóc paniom z niskim progiem. Jeżeli piękno pogląd, że piękno wymaga poświęcenia, ale – najlepiej – mały, to jest całkiem odpowiedni parze.

Można też po prostu użyć przeciwbólowe i płynu znieczulającego. Oni po prostu muszą umieścić na skórę wacikiem lub mgły natryskowej. Odczekaj kilka minut, a skóra na zdrętwiałe miejscu. Dla tego dopasowania zwykłym płukaniu spray do jamy ustnej. Zawierała ona również chłodnicę i znieczulenia.

wniosek

Teraz wiemy, jak zrywać brwi bez bólu. Metody wymienione w tym artykule, aby pomóc rozwiązać ten problem. Mamy nadzieję, że dasz brwi idealny kształt i bez bólu.