171 Shares 5155 views

Kara Delevin: wysokości i masy ciała, szczególnie wybitna styl

Brytyjska top modelka Kara Delevin, którego zdjęcia zdobią najlepszą gazetę na świecie, jej 22 lat zrobiła niezwykłą karierę w modzie-przemysłu, regularnie wyposażony w rankingach „najbardziej najbardziej”, a nawet pojawił się w centrum kilku skandali. Tak więc, młoda gwiazda z branży mody Kara Delevin. Jaki jest biografią nią i co ona wygrywa wybitnych projektantów mody?


Parametry Cara Delevingne

Kara Delevin, którego wysokość i ciężar zainteresowania wielu osób, urodził się w roku 1992. Zgodnie ze znakiem zodiaku dziewczyna – Leo, to tłumaczyłoby jej ambicji.

Dla każdego modelu, ważnych właściwości fizycznych, a nie idealnym wyjątku, Kara Delevin. Wzrost i waga dziewczynek są zgodne z wymogami modelu biznesowego – 176 cm i 49 kg. Cara Delevingne biust – 80 cm, talia – 59 cm, biodra – 87 cm model jest ciągle wniesione do publicznej wiadomości w formie szarych blondynka i krzaczastych brwiach dawna jego znakiem rozpoznawczym ..

Kara jest 34 th rozmiaru odzieży, jak i 39-go rozmiar buta.

Rodzina Cara Delevingne

Model Kara Delevin urodził się w angielskiej świeckiej rodzinie. Oprócz niej, Pandora i Charles Cara Delevingne urodziły się jeszcze dwie córki – Poppy i Chloe. Wszystkie siostry Cara Delevingne zaangażowany w działalność modelowania. Poppy nie pozostaje w tyle Kara jednoetapowo – stała się twarzą znanej marki Louis Vuitton. Zgodnie z dziewcząt, mają bardzo ścisły związek.

Cara matka pracuje w domu towarowym Selfridges, ranking go jednym z stanowiskach administracyjnych, ojciec – architekta.

rodzina Cara Delevingne jest związane z rodziną królewską, więc od dzieciństwa obracała się w kręgach wysokich społeczeństwa. Jej matką chrzestną była aktorka Dzhoan Kollinz (Star T / S „Dynastia”), a ojcem chrzestnym – autor bestsellera brytyjskiej Nikolas Koleridzh. Model dziadek należał do elity politycznej Anglii.

modelowanie kariera

Kara Delevin, którego wysokość i masa były doskonałe dla fotografii i wybiegu, wszedł do modelingu w 17 lat. Później wyjaśnił swój wybór tym, że chciała zarobić na życie na własną rękę i nie zależy od nikogo.

Pierwszy show, w których brała udział, została zorganizowana z okazji Clements Ribeiro. Potem rozpoczął ścisłą współpracę z marką Burberry. Oprócz odzieży dla marki Burberry jest reklamowane jako produkty kosmetyczne.

Po tym, na podstawie ofert współpracy nie wisiał do góry: Kara Delevin zaczął migotać w promocyjnej sesji zdjęciowej dla H & M, Dominic Jones biżuteria, Zara, Blumarine; uczestniczyć w pokazach Oscar de la Renta, Jason Wu, Shiatzy Chen Chen, Chanel, Fendi, z Dolce & Gabbana, Stella McCartney. Teraz Cara Delevingne podpisał kontrakt z Topshop i stał się twarzą sklepu firmowego reklamy.

kariera aktorska

Kara Delevin, którego wysokość i waga pozwalają dobrze wyglądać w obiektyw kamery, niedawno próbował swoich sił w kinie. Wcześniej była nieudana próba, aby dostać główną rolę w filmie „Alicja w Krainie Czarów” (2010). Ale w 2012 roku miała szczęście, a ona przyszła od razu w dużym projekcie – adaptacja „Anna Karenina” w reżyserii Dzho Raytom. Kara Delevin przeprowadzono niewielką rolę, ale pracował w tej samej firmy z Kiroy Naytli, Emili Uotson i Dzhudom Lou.

Potem był krótki film Powrót i kilka innych projektów, aż wzięła główną rolę w filmie „Paper Towns”, oczekuje którego wyjście w kinach w roku 2015. Jeśli wszystkie planowane pomyślnie zakończone, a następnie w 2016 roku w filmografii modelu będzie mieć 16 filmów ,

życie osobiste

W życiu osobistym, Kara udało się zmienić dwóch zalotników i, oczywiście, nie było tylko chłopaki z dzielnic Londynu. Pierwszy chłopak Cara Delevingne – artysta Tayron Vud. Tyrone jest synem Ronald Drewno – legendarny gitarzysta The Rolling Stones – był starszy model w ciągu 10 lat.

W 2011 roku miała związek z Harry Styles – wokalista The Pop Group One Direction, który nie trwał 2 lata.

W tej chwili Kara zaprzyjaźnia Mishel Rodriges – amerykańska aktorka, a następnie jego sława jako biseksualistów. Doprowadziło to do plotek, że młody i Cara Delevingne postanowił zmienić orientację.

gwiazda stylu

Jeśli spojrzeć na zdjęcia, które pokazują Kara Delevin, zdjęcia udowodnić, że lata pracy w branży modelowania nie zdały dla dziewczynki bez śladu – jest to dość oryginalny kombinacje ubrań. Kara Delevin jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych gwiazd naszego czasu – to jest po prostu niesamowite wydawców i fotografów na ich zdolność do przekształcenia.

Podczas oficjalnych przyjęć Cara Delevingne woli nosić eleganckie sukienki do podłogi wykończone koronką lub wyposażonymi z głębokim dekoltem. Ale w życiu codziennym, słynny model można łatwo pomylić z trudnej nastolatka: jej korony obrazu – Jeans-chłopaków w połączeniu z t-shirty, czapki i kapelusze dzianin i bezkształtne kurtki. Kara Delevin, ciężar i kształt, które pozwalają, aby spróbować na różnych obrazów, lubią łączyć rzeczy z zupełnie różnych stylów – klasyczny, sportowy, casual, ale zawsze udaje się wyglądać stylowy i ciekawy.

Skandale z udziałem modeli

Nie Western Star nie jest bez skandalu jego osobę, a Kara Delevin również zauważyć w mediach z prowokacyjnym historii narkotyków. W 2013 roku model przypadkowo spadł z torebki torbę białego proszku – stało się to pod fotokarabin. W tej chwili Cara Delevingne współpracował z marką H & M, który został zakończony w trzy miesiące po jej umowy.

Fashion-korporacje dziś są ściśle monitoruje naszą reputację i związek z lekami, których nie potrzebują. Oczywiście, administracja H & M znaleźć innego wytłumaczenia dla ich decyzji – mówią, że współpraca z Kara był tymczasowy, aw każdym razie wkrótce się skończy.

Oto ona – Kara Delevin – natychmiastowe i nieprzewidywalne. Zobaczymy, jak to będzie dalej rozwijać swoją karierę.