395 Shares 7790 views

Natalia Szczerba: najsłynniejsze książki, biografia

Natalia Szczerba jest jednym z najpopularniejszych pisarzy fantasy. Łatwy język pisania powieści interesująca i ekscytująca historia – to właśnie przyciąga ją do ksiąg wielu fanów w każdym wieku. Pomimo faktu, że Natalia napisała ponad dziesięć pełnoprawnym powieści, które składają się z kilku serii, jak również pewne historie, ona nadal zachwycają swoich fanów z nowych produktów.


Krótka biografia pisarza

Natalya Scherba urodził się w 1983 roku, w listopadzie, w Mołodeczno (w tamtym czasie było z BSRR). Oczywiście, jako dziecko uwielbiał czytać do szkoły razem czytam wiele znanych autorów klasyki – Cooper, Dumas, krwawienie z nosa, Bulycheva i wiele innych. Też uwielbiałam czytać i zawodowo zajmuje się (i nadal to robi do tej godziny) sztuk walki wushu. W latach szkolnych żart pisać opowiadania dla moich kolegów.

Po szkole, studiował przez cztery lata w Kijowie Akademii Przemysłu Lekkiego, ale nie uczyć się do końca. Po raz pierwszy znany Natalia przyszedł w 2005 roku, po fantastycznej opowieści „Lower głębi”. Ta praca udział w konkursie literackim, i wygrał niespodziewanie dla samego pisarza nagrody.

Szczerba, biografia, który jest dość interesujący w swej różnorodności i aktywności do tej pory, nadal pisać książki i miał pewne pozytywne rezultaty w tej dziedzinie. Dostała sporą liczbę fanów (głównie z nastoletniej publiczności), którzy z niecierpliwością oczekują na wydanie jej książek. Następnie spojrzeć na najbardziej popularnych powieści, które przyniosły jej sławę i nagrody.

Seria książek „Chasodei”

Natalia Szczerba dla serii tych książek otrzymał wiele nagród. Na przykład, w 2010 roku, seria zdobyła pierwsze miejsce w konkursie „Nowy plac Book”, w 2011 roku otrzymali medal. N.V. Gogolya „na wspaniałe literaturze”, jak również wiele innych. Ta seria jest uważany za kompletny, zawiera następujące książki:

  • „Wszystko klucz”.
  • „Godzina serce.”
  • "Clock Tower".
  • „Nazwa Godzinę”.
  • "Chasogramma".
  • „Bitwa godzin.”

Fabuła powieści rozwija się wokół zwykłej dziewczyny Vasilisa, który mieszka z babcią. Dzieje się tak, aby jej dvenadtsatiletiya. Nagle nie jest jej własny ojciec i zabiera ją do magicznego miejsca – pozostałe. Ta planeta Ziemia podwójne, panuje tam tylko raz. Mając poświęcenie Vasilisa staje się bardzo silny chasovschitsey. Wadą jej moc jest całkowity brak wiedzy co do nowego świata, a także o magii w ogóle. Ona będzie musiał się wiele nauczyć.

W końcu, sytuacja jest taka, że dziecko staje się właścicielem klucza głównego z godzinnym koła, które mogą pomóc nie pozostając znikają. Na nim i skręconych historii, stopniowo pozyskiwanie nowych szczegółów Vasilisin życia. Na przykład, jej matka – królowa wróżek, a własna babcia – Królowa ciemności FAE. W serii przygód pozostaje zapisana, ale jeszcze jedną walkę – na tronie czasie. Fabuła obraca się tak, że siedzi Vasilisa sama i jej przyjaciel fesh cenne.

Seria książek „Charodol”

Scherba Natalya Vasilevna napisał kolejną serię książek – "Charodol". Pierwsza książka została opublikowana w 2008 roku i była to pierwsza wielka powieść, stworzony przez pisarza. Były to książki:

  • „Bycie czarownicą” (nowe wydanie – „Charodolsky bransoletka”).
  • "Witch Krzyż" (nowe wydanie – "Charodolsky Książę").
  • "Free Spirit" (nowe wydanie – "Charodolsky grad").

Ta seria łagodne opowiada o przygodach wiedźmy Karpacki Tatiana, którzy dwadzieścia lat i nie wiedział, że ona ma dar. Ale kiedy dostała w spadku bransoletki Babkin i klatki piersiowej, a następnie jego siła jest pokazany w całości. Jego przyszłość ścieżka magicznym szlaku kontynuowane. Zaczęła uczyć się w swoim nowym świecie intryg obrócił nią, jak jej babcia była drużyna z wiedzy, które były potrzebne dla wszystkich. W końcu Tatiana znajdzie swoją miłość i przyjaciół w nowym świecie, jej życie zmienia się, otwierając nowe tajemnice.

wniosek

Można powiedzieć, że Natalia Szczerba, książka tak popytu, u szczytu swojej popularności. Ona stworzyła niesamowity i magiczny świat, w którym można znaleźć wszystko – miłość, nienawiść, życzliwość, przyjaźń. Szczerość i chęć pomocy innym jest zawsze nagradzane. Należy zauważyć, że Natalia Szczerba nadal tworzy wspaniały świat. W 2015 roku ukazała się jej książka z serii „Lunastry”, który nazywany jest „Skok przez gwiazdy.”