451 Shares 5447 views

„Instenon”: instrukcje użytkowania

Właściwości farmakologiczne leku „Instenon” Instrukcja w sprawie stosowania opisuje następująco. Instenon jest kompleksowe lek, w którym istnieją trzy główne substancja czynna wspiera metabolizm i krążenie krwi w organizmie w ludzkim mózgu. Tak więc skuteczne działanie substancji pomocniczych uzyskuje się nawzajem.

Jednym ze składników leku – hexobendine – zapewnia lepsze ukrwienie serca i mózgu. Ponadto, jego działanie stymuluje przemianę w dotkniętych komórek organizmu, gdy jest ona obniżona. Etamivan obecne w preparacie poprawia rytm oddychania i krążenia pracy systemu. I wreszcie trzeci składnik – etofillin stymuluje funkcjonowanie serca.

Stosowanie leku „Instenon” instrukcji zaleca się w przypadku diagnozowania chorób mózgu o różnej etiologii, głównie natury naczyniowej. Jak utrzymać środek terapeutyczny to lek przepisywany do leczenia pacjentów w podeszłym wieku z ustalonymi zaburzeń sercowo-naczyniowych. Lek jest skuteczny w przezwyciężaniu skutków dopływu krwi do mózgu, choroby. Zaleca się, aby przypisać do stanu pacjentów po udarze.

Po otrzymaniu „Instenon” lek określa użytkownik korzysta z możliwości wystąpienia działań niepożądanych. To wskazuje na możliwość bóle głowy, zwłaszcza jeśli lek jest przyjmowany w dużych dawkach. Rzadziej obserwuje się zaczerwienienie twarzy. W przypadku przedawkowania podczas stosowania leku należy go skasować natychmiast po konsultacji z lekarzem można wznowić odbiór, ale w mniejszej dawce.

Kompleksowe przygotowanie „instrukcje Instenon” do stosowania nie jest zalecane, gdy silne podniecenie nerwowe, a jeśli osoba obserwowano drgawki. Również nie zaleca się przyjmować ten lek w przypadkach, gdy pacjent ma zwiększoną presję mózgu, rozpoznano padaczkę, został przełożony krwotok mózgu. Jeśli pacjent ma stosunkowo niedawno doznał udaru lub stwardnienia tętnic kryzys, mianowanie leku należy przeprowadzać ze szczególną ostrożnością.

Kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią lek jest przeprowadzana wyłącznie pod stałym nadzorem lekarza i tylko dla jego indywidualnego celu.

Lek „Instenon forte” instrukcji zaleca, aby ściśle obserwacji natężenia dawkowania. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli nie ma istotnych ograniczeń, leki wziąć jedną tabletkę. Nie powinno się żuć tabletki powinny być spłukiwane z niewielką ilością wody. Stawka dzienna może wynosić pięć tabletek w kilku porcjach, ale łączny czas lek nie powinien przekraczać sześciu miesięcy.

Nie zaleca się stosowania produktu z produktami zawierającymi kofeinę, ponieważ osłabia działanie składników agenta.

Podczas odbierania leku wystąpią objawy niepożądane, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza.

Wpływ leku może wahać się w połączeniu z innymi środkami. Na przykład, pod wpływem jego zwiększonego działania kwasu acetylosalicylowego.

Producenci wytworzenia tabletek „Instenon” w postaci kapsułki, powlekane osłonki do żywności, zawierający 60 mg hexobendine dichlorowodorek etofillina i etamivan 100 mg wagi. Ponieważ substancje pomocnicze są obecne w lek stearynian magnezu, talk, laktoza, sacharoza, żywność dodatek 171, skrobi kukurydzianej, talku.