199 Shares 2976 views

Pies-wilk – nazwa tej rasy?

Pies-wilk – marzeniem wielu miłośników zwierząt. Ale jak takie hybrydy przystosowane do życia obok mężczyzny? Po raz pierwszy pies i wilk przejście odnotowano w Wielkiej Brytanii w 1766 roku był związany z Spitz dzikiego zwierzęcia. Powstały potomstwo posiadać wygląd wilka, ale miała łagodny charakter.


Nie wszystkie rasy psów nadaje się do kopulacji. Dzisiaj wyświetlane kilka oficjalnie uznane Pies i wilk hybrydy, powinny one być nazywane volkosobami lub volkopsami. Ponadto, nie są psy, podobne do wilków tylko w wyglądzie.

czechosłowacka volchak

Wycofanie rasy rozpoczęła się w 1955 roku w mieście Libějovice przedszkola. Przodkiem rasy była wilczyca Brita, jego ojciec był owczarek niemiecki. Skrzyżowanie wilka i psa ma dzisiaj 30% Wolfblood.

Volchaki być wyświetlany w celu uzyskania zwierzęcia z wytrzymałości, siły i instynktu wilka w połączeniu z cechami pracy i obsługi psa. Pierwsze eksperymenty były udane – wynikający wilk hybrydowy psa z powodzeniem służył w wojsk granicznych. W 1970 roku przedstawiciele tej rasy były eksportowane do Wielkiej Brytanii.

Volchak aktywny, inteligentny, dobrze trenować. Edukacja i socjalizacja młodych zwierząt należy zwrócić maksymalną uwagę. Możliwe agresja małych zwierząt.

saarlooswolfhond

To skrzyżowanie wilk i pies został wyhodowany w Holandii w roku 1925 kinologów Leendert Sarlosom. Przodkowie rasy stał Flair wilk i owczarek niemiecki. Do dalszej hodowli wyselekcjonowano najlepsze szczeniąt. Rasa została uznana i zarejestrowana w 1981 roku.

Pies wilk dość duże – do 76 cm w kłębu i o masie do 42 kg. Są niezależne, żyć według prawa opakowanie, ale przywiązany do właściciela i rozpoznać jej lidera. Saarlooswolfhond ostrożne i wolą uniknąć ryzyka. Ale ta naturalna nieśmiałość nie powoduje agresji. Interesującą cechą – hybrydy nie szczekać i używać dźwięków, które są typowe dla Wolf – skomlenie, wycie, warczenie.

Pies skrzyżowany z wilkiem, jest stosowany jako ratownik i przewodnik. Rozwinęły one instynkt myśliwski, który umożliwia korzystanie z tej rasy jako pies myśliwski.

Ta hybryda wilka pies jest dość rzadkie, a cena szczeniąt jest wysoka – około $ 2000.

Volkosob

Czy istnieje jakiś domowy pies jest wilkiem? Rasa volkosobov wyświetlane w regionie Perm, w Instytucie Wojsk Wewnętrznych. Do usuwania użyto wilka znaleźć i owczarków niemieckich. Dla udanej hodowli volkosobov trzeba wilk nie bałam człowieka. Taka skłonność musi być wrodzone. Naida podniesiono myśliwego z dwóch tygodni i przed wejściem do Instytut przeprowadził wśród ludzi przez 3 lata. Od wyprodukowany 3 pokoleń psów i wilków hybrydy, w stanie żyć obok mężczyzny i go przestrzegać.

Volkosoby są na służbie na granicy. Ich talent i wytrwałość w kilka razy większych niż psa. Jeżeli normalny pies może podjąć kolejne 12 godziny życia, to volkosob uchuet zapachów nawet po trzech dniach! Potężne szczęki może gryźć odzież ochronną.

Pomimo dużych rozmiarów i przerażającego wyglądu, volkosoby dobrze reagują na trening i nie są agresywne w stosunku do ludzi. Ale dla ich edukacja potrzebuje silnej ręki, właściciel musi mieć uprawnienia niekwestionowaną.

Na wolnym rynku volkosobov permu hodowli Tam są zaprojektowane do pracy w służbach mundurowych. Ze względu na podobieństwa zewnętrznego z dzikich wilków, często są przyciągane do nakręcić film fabularny.

Wilk pies Kunming

Pies skrzyżowany z wilkiem, powstała w Chinach na początku 1950 roku. Pracowaliśmy na skale wojskowe wozy psów. Rasa została nazwana po mieście Kunming, stolicy prowincji Yunnan, gdzie był wyświetlany. Mamy często określane jej chińskiego wilka psa. Oficjalne uznanie pies wilk Kunming otrzymał w 1988 roku. Dość duże, to okazało wolfdoga. Zdjęcia pokazują, że ma ona groźny wygląd. Wysokość kłębu może osiągnąć 70 cm i waga – 40 kg.

Przodkami tych psów nie był zdeterminowany, para, podobnie jak w wielu innych przypadkach. Pobieranie próbek przeprowadzono wyłącznie na cechach roboczych i wyników szkolenia. Oprócz 10 owczarka niemieckiego z domieszką wilczej krwi, rasy udział w usuwaniu 90 lokalnego psa nieznanej rasy i rasowych owczarków niemieckich.

Kunming Dog jest w wojsku i policji. Można wyszukiwać dla kopalń, leków, wykonywanie operacji ratowniczych i radzi sobie z funkcją bezpieczeństwa. Pies-wilk i staje się dla wielu zwierząt domowych. Zgodnie z charakterem są one zbliżone do owczarków niemieckich, łatwo przeszkolony, aktywny, inteligentny, ciekawy, ale może być dominujący jakość i dlatego wymaga pewnej ręki.

włoski Lupo

Krzyżowania wilka i psa powstał we Włoszech w 1966 roku. Prace nad rasy wytworzonej Dr. Mario Messi. Przeszedł przez wilczycę, jeden z ostatnich przedstawicieli lokalnej typu górskiego, z owczarka niemieckiego. Włoski Lupo jest doskonale przystosowane do życia w górach, to przynosi wielkie klimat lokalny i może być długi czas bez jedzenia i wody. Ponadto, pies-wilk ma wspaniały węch i służy do wyszukiwania narkotyków i materiałów wybuchowych.

Włoski Lupo mądry zdradził swego pana i stał się jego cień. Psy tej rasy są podawane podczas Igrzysk Olimpijskich w Turynie. Specjalny dekret prezydenta Włoch zabrania wykonywania samodzielnych hodowlę i sprzedaż psów tej rasy.

Volamut

Pies skrzyżowany z wilkiem, volamut – jest projektantem rasy stał się popularny w 2000 roku. Przodkowie rasy stał się Malamut i Wilk drewna. Zewnętrzna rodzaju psa jest zmienna, jeden standard nie istnieje. Wymiary mogą różnić – wzrost od 60 do 75 cm, o gramaturze od 25 do 55 kg.

Volamuty aktywne i wymagają codziennego ćwiczenia. Czują się dobrze na dużym obszarze, ale jest to konieczne w celu ograniczenia wysokiego płotu, bez ucieczki. Należy zapobiegać i możliwość kopania.

cechy volkopsov

Czym różni się od psa, wilka i jakie są cechy zawartości volkopsov? Często osoby uzyskane przez skrzyżowanie wilka z psem, zapisać instynkty Wolf. Ich zachowanie może być destrukcyjne, są często agresywne wobec małych zwierząt, a nawet dzieci. Zatem volkosoby tracą strach ludzi i może konkurować z hostem dla ołowiu. Ta cecha czyni je jeszcze bardziej niebezpieczne niż dzikie wilki. Zwierzęta są bardzo silne i takie konflikty mogą mieć poważne konsekwencje.

Jest zrozumiałe, że można volkosob być uspołecznione, ale to nie znaczy, że jest udomowione. On nie jest inaczej, a lepsze zdrowie i dłuższe życie. Volkosobov postać może się znacznie różnić nawet w obrębie tego samego miotu, dziedziczenie dzikie znaki zwierzęce nie ma bezpośredniego związku z procentu wilczej krwi.

Zrozumiałe jest, że volkosoby – zwierzęta nie są dla początkujących, trzeba znać ich właściwości, mają duże doświadczenie w utrzymaniu psów i poznać zwyczaje wilka.

Są rasy psów, jak wilki w wyglądzie, ale nie niosą krew wilka. Te psy nie zawierają trudniejsze niż innych ras.

Tamaskanskaya pies

Jaskrawym przykładem takiego jest tamaskanskaya ras psów. Jeśli skrzyżowania wilka i psa i miało miejsce, jest to dość długi czas. Kolejna generacja dzikim krew nie płynęła. Zewnętrznie tamaskanets – mieszanina psów i wilk. Rasa ustaleń w Finlandii w 1980 roku. Celem było wprowadzenie hodowców zwierząt, przypomina wilka, ale zachowuje wszystkie pozytywne cechy psa. Wykorzystywane do hodowli Siberian husky, Northern Intuity, utonagany, alaskan malamute, husky gończy fiński, czeski i psy sarloskie Wilk i owczarki niemieckie. Po 20 latach od pierwszego miotu nowej rasy uzyskano. Do tej pory, rasy uznawane tylko przez American Association of rzadkich ras.

Northern Inuit

W latach 1980, praca hodowlana została przeprowadzona w Wielkiej Brytanii. Cel jest ten sam – eliminacja przychylne „wilk”. Pochodzenie rasy nie jest znana. Najprawdopodobniej w początkach rasy były Metysów ratownicze psy rasy Siberian husky, owczarki niemieckie i alaskan malamute.

Podobnie jak wszystkie te gatunki, Inuit dość uparty i niezależny, jest zalecany dla doświadczonych właścicieli.

Rasa nie jest uznawany przez organizacje psów. Northern Inuit to widać w serialu „Game of Thrones” jako pilnie wilka. Wilk pies gra Sansa Zunni pseudonim.

Utonagan

W Wielkiej Brytanii, hod inny wolfdoga. Zdjęcia pokazują pewne podobieństwa z północnej Eskimosów, i nie bez powodu. Początkowo prace nad rasy zostało przeprowadzone w tym samym klubie, ale z biegiem czasu został on podzielony przez 2. formacji skał odbywa się tak daleko, i nie ma żadnego standardu. Wykorzystywane do hodowli owczarków niemieckich syberyjska Huskies i alaskan malamute.

Siberian Husky

Co jest dzisiaj najpopularniejszym pies-wilk? Rasa Siberian Husky otrzymał teraz najszersze rozpowszechnienie. Te psy nie są agresywne w stosunku do ludzi i nie może być stosowany jako ochroniarze. Oni nie kłócą się z innymi psami dużych ras, ale w odniesieniu do małych zwierząt – kotów, królików, mały pies – może pracować instynkt. Husky aktywny i przyjazny, ale własne, co sprawia, że nie nadają się do eksploatacji. Psy zaprzęgowe może być przeszkoleni do posłuszeństwa, ale nie należy się spodziewać taki sam sukces jak Owczarka Niemieckiego.

Husky za treść mieszkania, pod warunkiem ciągłego stresu fizycznego i psychicznego. Ogrodzonym terenie, aby utrzymać swoje ciężko t. Aby. Psy mają tendencję do Runaway i myśliwy instynkt sprawia, że niebezpieczne dla okolicznych zwierząt. Oni przeskakiwać płoty i uczynić SAPS.

Na Husky rozwinięte instynkt pack, więc wskazane jest, aby utrzymać je w grupie. Te psy nie szczekają i jęczeć i wyć jak wilki. Kolor może być bardzo różne, często są osoby z różnych oczy.

Malamut

Jak sama nazwa wskazuje, to rasa psów hodowanych na Alasce. Zwierzęta są przeznaczone do pracy w zespole, hardy, silny, inteligentny i dobroduszny. Pomimo imponującego wyglądu, konieczne jest, aby angażować się poważnie i konsekwentnie dla rasy nietypowym agresji do ludzi, ale wychowaniu psa. On nie walczy o prowadzenie z osoba postrzega i przyjaznych dla nowych członków rodziny, w tym dzieci.

Malamute dąży do przywództwa i szybko stał się liderem grupy psów. Ale dla małych zwierząt, w tym kotów, jest przyjazny.

Jak każdy pies roboczej malamute potrzebuje codziennych ćwiczeń. Jeśli pies znajduje się na ulicy, to jest konieczne, aby uznać, że malamutów – duży wentylator kopania dołów. Rzadko kora, często emitują dźwięki chrząkanie.

pies Grenlandia

Pies grenlandzki jest jedną z najstarszych psów zaprzęgowych. Jest wytrzymały, silny, dobrze orientować się w przestrzeni. Psy te były wykorzystywane do polowania na duże zwierzęta – niedźwiedzie, renifery, foki. Pomimo niezależności i jasnym temperament, psy grenlandzkie nie wykazuje agresji wobec ludzi i nie może być stosowany jako strażnika. Ponad inne zwierzęta wydają się dominować.

Duże psy – o 60 cm wysokości i 30 kg. Futro ma grubość z podkładem gęstej, która chroni zwierzęta przed mrozu. Kolor może być dowolny inny niż biały.

Gdy pies i wilk przeszedł potomstwo rośnie silniejsze, wytrzymalsze, ostry węch. Ale ze względu na nieprzewidywalne zmiany w psychice i usuwanie zawartości volkosobov najlepiej pozostawić profesjonalistom. A fani będą zbliżać Psy, podobnie jak wilki tylko powierzchownie.