797 Shares 9337 views

zapalenie napletka u mężczyzn, zapalenie napletka u chłopców

Zapalenie napletka u mężczyzn w medycynie nazywa postitom. Choroba ma limitu wieku, i może wpływać zarówno dojrzałych mężczyzn i chłopców.
Choroba jest powszechne w urologii. Często zapalenie napletka u mężczyzn może rozwijać się równolegle z zapaleniem żołędzi prącia. Z tego obrazu klinicznego choroby jest w naturze balanoposthitis.

Jak to jest choroba u mężczyzn

Przyczyny pojawienia się choroby może być brak higieny penisa. W tym przypadku na powierzchni główki gromadzi się poszczególnych segmentów, które powinny być usunięte na dobę. Powoduje to zapalenie napletka i stan, w którym napletek jest zwężony. Lekarze nazywają stulejka choroba.
Pierwsze objawy choroby – zaczerwienienie głowy, dyskomfort przy oddawaniu moczu, podrażnienie skóry. Ze względu na ograniczoną napletka może pojawić śmierdzący absolutorium i ropa.
Zapalenie napletka u mężczyzn towarzyszy złym stanie zdrowia, osłabienie, podwyższona temperatura ciała. Na pierwszym objawem choroby jest konieczne natychmiast skonsultować się z lekarzem, który przeprowadzi kontrolę wyznaczyć przejście niezbędnych testów i badań, diagnozowania. W badaniu, lekarz może zwrócić uwagę na wzrost wielkości pachwinowych węzłów chłonnych. W uzupełnieniu do urologa badania muszą przejść testy, z których jeden jest rozmaz. Odbywa się to w celu wskazać przyczynę zapalenia napletka.

Przebieg choroby u chłopców
Zapalenie napletka chłopców spotyka się tak często, jak mężczyźni w wieku dorosłym. Powody tej samej choroby. Ten brak higieny narządów płciowych i ograniczenia napletka. Oprócz głównych przyczyn choroby, choroba może wywołać zakażenie bakteryjne lub grzybicze, manifestacji alergii. Po inspekcji wizualnej, rodzice mogą zobaczyć głowę obrzęk penisa. Dzieciak może skarżyć się na ból podczas oddawania moczu. Przy pierwszych objawach należy skonsultować się z lekarzem i tylko on może postawić diagnozę. Zapalenie napletka chłopców przeszedł bolesne, ze nawet mogą zakłócać sen.

Leczenie zapalenia napletka

Kiedy diagnoza „zapalenie napletka” leczenie powinno być przeprowadzone natychmiast, jak z upływem czasu, mogą wystąpić powikłania, co dodatkowo pogarsza sytuację. Powikłania te obejmują rozwój na żołędzi penisa ran. Zapalenie napletka u mężczyzn zaczyna towarzyszyć ból nawet podczas chodzenia.
Kiedy diagnoza „zapalenie napletka” leczenie jest zalecane w zależności od stopnia zaawansowania choroby. Często w tych wczesnych etapach Lekarz przepisuje antybiotyków, aby zapobiec zapalenie. Jeśli zapalenie jest uruchomiona, wówczas zaleca się zabieg chirurgiczny.
zapobieganie chorobom

W celu zapobieżenia zapalenie napletka u mężczyzn i chłopców trzeba przeprowadzić dokładną higienę narządów płciowych. Ale nie jest to niezbędne do korzystania z wody i mydła często. Ze względu na zawartość mydła alkalicznego pochodzi naturalne płukanie pokrywą ochronną. Aby utrzymać higienę wystarczy umyć penisa z ciepłą wodą. I tylko raz w tygodniu, aby używać mydła do utrzymania higieny. Chłopcy, aby zapobiec nawrotom choroby, lekarz może zalecić robić nasiadówki z rumianku, jak to zioło jest naturalnym środkiem antyseptycznym, a także zmniejsza stan zapalny.
Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że w żadnym wypadku nie prowadzi samoleczenia.