460 Shares 7022 views

grup przedszkolnych wizytówka: treść i funkcje projektowania

Biznes grupa przedszkola karta pozwala tworzyć pierwsze wrażenie pewnej grupy dzieci, jego cech i tradycji. Jest to wyjątkowa wyróżnikiem każdej grupie wiekowej w przedszkolu.


Powołanie małej grupie w Dow

przedszkole wizytówka grupa zawiera nie tylko podstawowe informacje, ale również wspiera wizerunek zespołu, jest to symbol i rodzaj reklamy.

Pierwsza karta jest przeznaczona dla rodziców, krewnych i pracowników przedszkola. Dlatego jest on umieszczony w rogu szatni dla rodziców w pokoju. Karta zawiera podstawowe informacje na temat nauczycieli, którzy pracują z dziećmi na temat programów edukacyjnych realizowanych w ogrodzie, grupa tradycji. Istnieje również określiła podstawowe zasady dla rodziców, kontaktów, biorąc pod uwagę ogólną charakterystykę Wiek dzieci i tak dalej.

Wymagania dla wizytówki

Pierwsza firma z grupy przedszkolnej karty powinien być niezapomniany i rozpoznawalne. Kiedy jego nauczyciele projektowe zalecamy stosować się do trzech podstawowych zasad:

  • Obecność najważniejszych informacji.
  • Podstawą wizytówki powinny być dobrej jakości papier, czcionka – duży i czytelny, dzięki czemu materiały – bezpieczne.
  • Karty powinny być zgodne z ogólnym stylu przedszkola.

grupa karta ma charakter informacyjny, więc przeciążenia jego tekst nie jest konieczne. Zawiera on tylko konkretne informacje, zasady, i tak dalej. Czcionka do projektowania wizytówki należy dobierać duże, główne punkty mogą być kursywą lub pogrubioną czcionką. Lepiej dać pierwszeństwo do standardowego rodzaju czcionki. Wizytówka grupa przedszkole jest piękne, estetyczne i zadbane.

Dokonywanie mały

VCard koniecznie następujące informacje powinny być rejestrowane:

  • Nazwa przedszkola, grupy motto.
  • Nazwisko, imię i nazwisko rodowe głowy przedszkolnych, nauczycieli i współpracowników opiekunów grupy specjalistów, którzy pracują z dziećmi.
  • przedszkole numer telefonu i adres e-mail.
  • Kierunek działania w tej grupie wiekowej.

Karta powinna przyciągnąć uwagę, dlatego że zawiera elementy, takie jak logo, herb, zdjęcia. Może być ułożone i nie jest całkiem normalny. Na przykład, wizytówka dla grup przedszkolnych w wersetach przyciągnąć nie tylko uwagę, ale także ujawnić niezbędne informacje w łatwy i przystępny sposób.

Jeśli przedszkole realizacji jakiegokolwiek pewnego programu edukacyjnego lub nauczyciele zaangażowani z dziećmi na unikalnej metodologii, powinno to znaleźć odzwierciedlenie w wizytówce. karta grupa przedszkola Biznesu (Montessori), na przykład, będzie miał swoje własne aspekty, które pokrótce ujawniają rodzice są technika i jego korzyści. Ogrody oferowanie dodatkowych usług (rytm, izo-aktywności, logopedyczne, etc.), W małym zawarte wszystkie niezbędne informacje na temat tych zagadnień.

Zatem grupa karta powinna dostarczyć odpowiedzi na pytania: „Jakie grupy” i „Co tu robisz?”. Jeśli po przeczytaniu go z rodzicami lub odwiedzających do przedszkola nie ma pytań, to karta jest sformułowane poprawnie.