623 Shares 9416 views

„Boomer” grupa: historia, skład i kreatywność

grupa „Boomer” podbił serca milionów ludzi, którzy są fanami chanson. Chcesz wiedzieć, kiedy zespół powstał? Kim są jej członkowie? Teraz będziemy o tym rozmawiać.


Historia zespołu

grupa „Boomer” powstała na początku 2005 roku. Twórcą tego projektu został złożony przez producenta Jurij Almazov. On jest wokalista, autor tekstów i muzyki. Yu diament urodził się w Chita. Jest absolwentem szkoły muzycznej, ucząc się grać na perkusji i pianinie. Następnie udałem się do Omska. Uczył się w miejscowej szkole muzycznej (u graczy róg i perkusista). Od 1995 roku mieszka w Moskwie.

Jego kolega z zespołu był Valery Lisner. Osoba ta jest odpowiedzialna za chórki, klawiatury i komputera. Yuri i Valery znali od dawna. Grali razem w swoim czasie w grupie „Biały Canal Sea”.

tworzenie

Newfound duet zaczął tworzyć materiał muzyczny. Jesienią 2005 grupa „Boomer” wydany debiutancki album o nazwie „Letters”. Prezentowane na płycie kompozycji ( „tuk-tuk”, „Moskwa-Magadan”, „w parkach miasta” i inne) natychmiast złapał gustu rosyjskiej publiczności. Piosenki są liryczne, odzwierciedlający współczesną rzeczywistość. W 2006 roku sprzedaż drugiego albumu kolektywu. On jest potężny taniec disco lat 80., ale w oryginalnym «bumerskoy» leczenia. Fani grupy były w stanie docenić utwór „Lost Land”. Autor muzyki i poezji jest S. Nagovicyn. Jednak, diamenty i Lisner dał tej piosence zupełnie nowe brzmienie.

„Trzeci album” – zwykły imię miał kolejną płytę, nagraną „Boomer”. Ona też był witany przez kibiców dopingować. Stał się najlepiej sprzedającym się czwarty album, nagrany w styczniu 2008 roku. Album zawiera następujące utwory: „Wiosna”, „moje łagodne”, „Boys” i „Modlitwa”. Wystarczy Skarbonka kreatywny zespół ma albumy 8 Studio, dziesiątki przebojów i kilka filmów.

Obecnie grupa „Boomer” Jest rozpoznawalny i popularny wśród rosyjskich studentów. Słynny „bandyta” duet z Czelabińska stoi w modnych klubach i największych obiektów znajdujących się w różnych miastach Federacji Rosyjskiej.

Konkludując

Gera Grach „Vorovaiki” Alena Anders – „Boomer” z tych i innych artystów w różnych okresach przez współpracujących grup, Grupa nie zmieniła. Valery i Jurija Almazov Lisner wielkie plany, aby pracować razem. Życzymy tego duetu twórczego dobrobyt i więcej lojalnych fanów!