466 Shares 7084 views

Dziecięce rozmiary odzież dla życia – łatwy do zrozumienia!

Niewielu młodych rodziców przeciągnąć ich nowo narodzonych dzieci do sklepu, aby kupić mu ubranie. Zazwyczaj te wydarzenia odbywają się bez jego udziału. Jak nie przegapić z rozmiarem? To pytanie jest istotne dla tych, którzy kupują ubrania jako dar. A dla tych, którzy chcą zamówić rzeczy ze sklepów internetowych, zarówno rosyjskich jak i zagranicznych, on volnitelen dosyć, zwłaszcza od rozmiarów odzieży dla dzieci w różnym wieku w różnych krajach.

Oczywiście, większość producentów szanujący na swoich stronach internetowych zamieszczać szczegółowy arkusz, który można nawigować. Konieczne jest jedynie, aby przeprowadzić odpowiednie pomiary: Obwód klatki piersiowej, talii i tak dalej. W praktyce ważne jest w przypadku, gdy zatrzymuje się na wybór modeli, które powinny dobrze usiąść na rysunku. To przede wszystkim odnosi się do rzeczy dla starszych dzieci.

Większość rodziców w wyborze rzeczy dla dzieci, z reguły koncentruje się na dziecięcych rozmiarów odzieży dla wieku i wzrostu. Jest to spowodowane wieloma względami i że młody szafa dziecko składa się z rzeczy za darmo krój, nie ogranicza ruchów. Więc nie zawsze są potrzebne, że szczegółowe pomiary proporcji ciała wszystkich dziecka. Inną rzeczą jest to, że różni producenci oferują gamę rozmiarów. Jest to zrozumiałe, a to należy pamiętać.

Dziecięce rozmiary odzież dla wieku w różnych krajach

Wykres rozmiar waha się pomiędzy krajami. Nawet jeśli kryteria ich wytwarzania są wieku i wagi dziecka, jedna tabela nie działa. Tak więc, w krajach azjatyckich są niektóre antropometryczne wartość średnia, aw europejskim – inne. Odzież dziecięca nie jest wyjątkiem: pod etykietą „2 lata” w Chinach i Wielkiej Brytanii są rzeczy zupełnie różne rozmiary. Więc fanów aktualizacji szafa dziecka na rynkach azjatyckich, tak popularne dzisiaj, powinno być brane pod uwagę.

Rozmiar odzieży (US) plac jest najczęstszą. Zazwyczaj oprócz wieku na etykiecie wskazuje na wzrost, jak i dla dzieci, a nawet masy ciała dziecka. Informacja ta jest zwykle na tyle, aby nie popełnić błąd. Na przykład, rozmiar 6 miesięcy wzrost do 68 cm i masie w zakresie 5,5 do 7,7 kg.

marki odzieżowe angielskich dzieci są również dobrze znane w Rosji. Ich wymiarowej siatki pokrywa się z USA.

rozmiary odzież rosyjskich dzieci prezentowane są w dwóch wersjach. Producenci, osiągając z duchem czasu, za przykładem zachodnich producentów. W tym przypadku, ich wymiarowej siatki pokrywa się z przepisami przyjętymi w Stanach Zjednoczonych, Anglii i Włoch.

Druga opcja – firma działa od czasów radzieckich. Wytwarzają one głównie odzież dla niemowląt: Bielizna, suwaki, kamizelki i podobne. Tak więc, dla dzieci, których wiek waha się od zera do trzech miesięcy, odpowiednią odzież rozmiar osiemnaście lat, od sześciu miesięcy – dwadzieścia lat, i tak dalej. Dlaczego jest taka gradacja, dla wielu współczesnych matek pozostaje tajemnicą. W tym przypadku konieczne jest, aby skonsultować się ze sprzedawcą.

Dziecięce rozmiary odzież dla życia: że należy rozważyć

Wiele osób uważa, że ubrania dla dzieci importowanych, na przykład z Francji i Niemiec malomeryat wręcz przeciwnie, i tak dalej. W rzeczywistości, nawet w obrębie tego samego kraju rzeczywiste wymiary tych dwóch producentów odzieży mogą się istotnie różnić.

Co więcej, nawet rzeczy Omnium w jednym zakładzie nie może być taka sama w wielkości. Na przykład, wielu znanych producentów odzieży zrobić modelu rezerwowej dla małych dzieci do dwóch lat, a wielkość rośnie 92 dopasowanie do dziecka wyższy o kilka centymetrów.

Odgrywa znaczącą rolę i cerę dziecka. Dlatego, dzieci, jedna cienka i jeden średniej wagi, na tej samej wysokości może nosić przedmioty o różnych rozmiarach.