381 Shares 9885 views

Kołysek kołyska dla noworodka daje komfort dla Twojego dziecka

Poród, być może – najważniejsze święto w życiu każdej rodziny. Na długo przed pojawieniem się dziecka Młodzi rodzice rozpocząć przygotowania do tego: dokonać napraw w mieszkaniu, odkrywania gamę produktów potrzebnych dla dziecka. Specjalnie dla tych rodzin chcemy mówić o kołyskach dzisiaj, łóżeczka, które w pierwszych miesiącach życia będzie głównym miejscem okruchów.

Kolebka kosz

Bardzo czysty i piękny wiklinowy gondoli, kołyska dla dzieci wykonane są z naturalnych składników – liści lub łodyg rattan lub rafii. Jest przyjazny dla środowiska materiał. Te modele są lekkie i wytrzymałe. Dno takiej koszem i ścian bocznych są wykończone naturalnej bawełny pikowaną tkaninę. Niektóre modele posiadają odpinany kaptur, zarówno w wózkach. Takie kołyski są umieszczone na specjalnych podporach. Z ich pomocą, młodzi rodzice będą mogli kołysać dziecko, a jeśli szyny rozwijać, kołyska huśtawka nie jest. Te kołyski są małe. Dlatego w pierwszych miesiącach życia dziecko będzie czuć się bardzo komfortowo w kołysce.

zawieszony kołyska

Kolejnym wzór w formie, a nawet materiał stosowany, jest bardzo podobny do kosza, ale różnica wciąż istnieje. Zawieszone platformy kolebka spełniać swój główny cel dla noworodków – zapewnić spokojny i głęboki sen dziecka z biegunach. Mocowane produkt nieruchome podpory.

Kołyski z jednostką sterującą

Jest to najnowsza kołyska kołyski. Dziecko jest przytulny gniazdo – po prostu wybawieniem, a mama – prawdziwy asystent. Specjalna elektroniczna jednostka sterująca poprosi wybrany dźwięk, regulować intensywność choroby lokomocyjnej i miękkie oświetlenie w tym w razie potrzeby. Dla wygody dzieckiem i mama spodzie podstawki jest zainstalowany na kilku poziomach. Tutaj znajduje się również pierwsza gra trochę człowiek – muzyczna karuzela i kolorowe wiszące zabawki.

Łóżeczko 2 i kołyska 1

Teraz często producenci mebli i akcesoriów dla dzieci, aby stworzyć zestaw, który zawiera podstawkę, kolebka dla noworodków i prostym drewnianym łóżeczku. Z pomocą łączników i specjalnych pasów najpierw przymocowane do boku sekundę.

Sklepy oferują kołyski do kołyski niemowlęta w ogromnym zakresie. Można wybrać model producentów krajowych i zagranicznych. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam jeden z najbardziej popularne firmy, które produkują towary luksusowe dla dzieci.

Kolebka „Prostota”

Na całym świecie miliony dzieci spędzają pierwszych miesiącach życia w tym uroczym kołyskach słynnego amerykańskiego towarzystwa. Kołyska, kołyska „Prostota” jest bardzo popularny nie tylko w USA, ale na całym świecie, dzięki wysokiej jakości i wspaniałego wzornictwa. Wszystkie modele firmy wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska i dobrze obsadzona. Na przykład, produkt „Simplisity-3300” jest wyposażony w elektroniczną jednostkę sterującą, kołysanki melodii, system kołysania i kolorowe wiszące zabawki.