337 Shares 4891 views

Jak zrobić piękne brwi?

Począwszy od dalekich 20-tych cienkich „podniesione” na skroniach, brwi były ostatnim trendem, który dążył do większości dziewczyn. Aż do roku 2000 tendencja pozostaje dominujący, podczas gdy w modzie ponownie przyszedł naturalne i naturalność. Nowe standardy stała Kara Delevin, Megan Fox, Ayshvariya Ray, Miranda Kerr. Ale właściciele szerokie, grube brwi atrakcyjnej formie nie tak dużo. Ponadto, istnieje naprawdę cienkie brwi – brak, którą należy zwalczać?


Godność czy wada?

Cienkie brwi, którego zdjęcia są wymienione poniżej, które pomogą Ci uzyskać ogólne pojęcie o tym, jak łączyć ze sobą swoją formę z pewnego rodzaju osoby.

Na przykład, okrągłe, oddechowym są idealne do wąskich, lekko zwężony w końcu brwi. To połączenie jest dopuszczalne i owalu.

Trójkątna twarz z wąską brodą przyznaje również taką możliwość.

Odwrotnie, wąskie łuk brwiowy z nielicznych owłosienia z kwadratowym lub w kształcie rombu twarz zaleca się dostosować, ponieważ są one nieopłacalne podkreślić kości policzkowe ostro kanciastość. Mimo wszelkich zasad są wyjątki. Znamiennym przykładem – cienkie brwi Angelina Jolie, zwycięzca prostokątnym typu osoby.

Jeśli jesteś z natury raczej biednych brwi roślinności, nie spiesz się zdenerwowany: w ubiegłym wieku trudno było znaleźć dziewczynę, która nie będzie pilnie ich wyrywanie, przekształca się w cienką wątku. Kto jest twoim „brak” można również łatwo włączyć słodki smak, harmonijnie uzupełniają obraz.

Pomimo faktu, że takie brwi niezmiennie związana z nieatrakcyjnością i postrzegane głównie jako wadę, a nawet jako gafę w Beauty-eksperimetah, wiele gwiazd, bez strachu, otwarcie podkreślić swoją oryginalność. Ponadto, ogromny wpływ na ogólną ideą piękna mają modę. W tym czasie bardzo cienkie brwi Klary Bou nie jest zabezpieczony tylko ze robi jej karierę jako aktorka, ale również stał się wzorem dla wielu kobiet w kilkunastu lat.

Czasami jest to oznaką choroby

Niestety, wśród przyczyn przyczyniających się do rozrzedzenia, a nawet łysienie brwi, istnieje nie tylko wrodzone, takie jak predyspozycje genetyczne. Częściej przeznaczyć nabyte czynniki takie jak:

 • choroby układu nerwowego, depresję, stres;
 • Zmiany hormonalne;
 • chroniczne i ostre zakażenia wirusowe, bakteryjne lub pasożytnicze etiologii;
 • hipo- i beri-beri, spowodowane poważnymi ograniczeniami w diecie, brak snu;
 • infekcje skórne.

W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wizyta wykwalifikowanego specjalisty.

Tajemnice właściwego makijażu

W rzeczywistości, jak będzie harmonijny sposób wpływa na kształt cienkich brwiach. Ich korekta może być przeprowadzona w kabinie, jak iw domu pod warunkiem, niezwykle dokładne performance. Klasyczna metoda tworzenia idealnego kształtu jest to, że początek brwi powinna zbiegać się z linią przechodzącą od skrzydła nosa do wewnętrznego kąta oka, koniec – do zewnątrz. Wyższy punkt gięcia powinien być na linii przecinającej środek oka.

brwi obwodu wybór sposób można wymienić trzy:

 • Graficznie. brwi kontur zasysane ołówka, w centrum cienia zastosowano podobny odcień. Linia daje bardzo jasne i wyraziste, zwłaszcza przy użyciu ciemnej barwie ołówek. Metoda ta pozwala, jeśli jest to pożądane, aby rozszerzyć cienkich brwi wizualnie lekko cofa oryginalnego kontur. Używany głównie w makijażu wieczorem.
 • Naturalne. Być może najbardziej optymalny, chociaż trudnej opcji, nadaje się do codziennego użytku. Malowanie odbywa się wyłącznie pomiędzy włoskami. W celu wzmocnienia koloru i mocujący jest nakładany na kolor lub przezroczystego żelu i równomiernie rozmieszczone specjalne szczotki Nałożono sztywnego unruly włosów w pożądanym kierunku.
 • Mieszane. Obejmuje ona dwa poprzednie opcje i pozwala na jasność i naturalność, ale jest najtrudniejsza. brwi głowy wyciągnąć niewiele lub nie pozostała nietknięta. W tym przypadku wyraźnie odróżnić końcówki bez zerwania płynne przejście koloru z zapalniczki ciemniejsze odcienie. Między innymi, metoda ta pozwala wizualnie wydłużają brwi.

typowe błędy

Na grubości i szerokości brwi mogą mieć wpływ nie tylko genetyka. Płynne, bezkształtne brwi mogą być wynikiem niewłaściwej pielęgnacji. Poniżej znajdują się trzy typowe błędy, które prowadzą do niego.

 • Niewystarczające oświetlenie. Aby stworzyć idealny kształt, trzeba maksymalną dokładność, to znaczy, że światło powinno padać płynnie, a najlepiej ze wszystkich stron. Można użyć lampy bezcieniowego i umieszczone na dużym stole wygodne toaletkę pokojowej.
 • Łamanie kolejno procedur. Nie zaleca się przed malowaniem depilację chemiczną oznacza: podczas usuwania włosów na jego podskórnego część pęcherzyka, w wewnętrznej części naskórka powstałych mikrourazów, w kontakcie z farbą do poparzenia pojawiają się w postaci punktu zaczerwienienie.
 • Nieprawidłowy wzrost włosów w wyniku naruszenia wyrywanie technikę. Niektóre kobiety skarżą się, że mają ciężko, niegrzeczny i złe do brwi w stylu, że „cały czas sag lub kij, więc trzeba je regularnie przycinać”. Ale te przyczyniają się jedynie do problemu. Jeśli wyciągnąć włosy w dowolnym kierunku innym niż naturalnej linii wzrostu, żarówka jest przesunięty, a nowe włosy pojawiają się później, to nadal prawidłowo rozwijać. Skrócenie przez krótki czas, aby pozbyć się z przejawów zewnętrznych problemu, ale po kiełkowanie, struktura bardziej gęste i grube włosy, jeszcze trudniej sobie poradzić. W konsekwencji – wątły „ciekły krzaki” zamiast luksusowe łuki Sable.
 • Nemetodichnost działanie. Pochopnie zakładając, że kształt brwi jest określana w procesie skubania, można po prostu zepsuć, przekształcając brwi cienkie bezkształtne sznurki. Konieczne jest ustalenie z góry, wyciągnąć biały kontur, czarny lub jakąkolwiek kontrastujący kolor ołówka. W razie wątpliwości lepiej jest skonsultować się ze specjalistą, ponieważ w przypadku źle niezależnych eksperymentów nie są wykluczone nieodwracalne konsekwencje. W najlepszym przypadku, aby przywrócić poprzedni stan może wymagać wiele miesięcy.

Brwi jak kadrowanie

Piękne brwi są po prostu niemożliwe bez odpowiedniego luzu, jak to często na twarzy, oni wyróżniać się słabo, jeśli w ogóle zauważalne. Jeśli jasnobrązowe włosy i blondynki podkreśla naturalną delikatność i miękkość funkcje, a Brunet brunetki powinny myśleć głęboko o ewentualnej zmiany obrazu, szczególnie tych z dużych możliwości.

Za radą wielu stylistów, kolor brwi powinny być maksymalnie 1-2 odcienie jaśniejsze włosy, w przeciwnym razie istnieje ryzyko „zagubione” osoby, która będzie wyglądać zadbana, martwe i pozbawione wyrazu.

Jak wybrać dobrą farbę?

Barwnik do brwi – opcję najbardziej trwałe, ale wymaga profesjonalnego podejścia, jak błędnie wybrany kolor pochodzi z włosami i skórą natychmiast. Również nie powinien on zawierać agresywnych składników chemicznych, takich jak amoniak i nadtlenek, co może prowadzić do zniszczenia struktury włosów i łysienia i podrażnienia skóry. Poniżej przedstawiono najczęściej stopień odpowiadający podstawowe wymagania:

 • Rosyjski farba Estel Enigma przez spółki krajowe „Yunikosmetik” delikatnie i starannie maluje brwi z nielicznych, słabe włosy.
 • Niemiecki farba z Cehko, osłonek, dość łatwy w użyciu. Nawet bardzo cienkie brwi z jego użyciem naturalnie nabyć jasny i zadbany wygląd.
 • Igora Bonarcom – jakość, profesjonalna farba dość stabilny od niemieckiej marki Schwarzkopf. To sprawi, że bardziej wyraziste brwi i dodać je do gęstości wizualnej.

Jeśli nie było reakcji alergicznej na wrażliwe po zakończeniu badania, konieczne jest, aby zrezygnować z wykorzystania farby i wymienić go na bezpieczniejsze odcień balsamu ma taki sam wpływ, ale mniej wyraźne. On nie wysusza włosów, wzmacniając je i odżywia.

Jak malować brwi?

Do malowania można również używać tuszu do rzęs, cień do oczu lub ołówka.

Mascara rzadkie brwi lepiej wybrać fazowane porządku pędzel, ołówek lub zacienione prześledzić obwód suchy korektor i jest jakościowo Nałożono niesforne włosy. Podobnie działa z okrągłej szczotki, rozszerzenie końcówki dyszy: to chwyta całą szerokość brwi, najlepiej umieszczenie go w pożądanym kierunku.

Cienie są stosowane dość łatwo, mają bogatą gamę kolorów i płynną leżą na brwi, jakby łącząc się z nimi. Do codziennego użytku idealnego odcienia bez perłowe cząsteczki, nie więcej niż 2 odcienie ciemniejszy niż naturalny kolor włosów. Zakres tego typu makijażu składa się z wyróżnienia – pralnia napięty ołówkiem, Matt paletok różnych odcieniach kremowych odcieniach i o działaniu blokującym.

Pencil – Łatwy i niezbędna rzecz w arsenale kosmetyków każdej kobiety. Jednak niewłaściwe użytkowanie może doprowadzić do tego, że brwi na twarzy będzie wyróżniać się nienaturalnie jasny i lekki makijaż zamienia się ciężki makijaż teatralne. Aby nie patrzeć wulgarnych, konieczne jest, aby stosować się do następujących zasad:

 • Uwaga początek końca ołówka, a najwyżej położony punkt gięcia brwi pierwszy, drugi i trzeci punkt, odpowiednio.
 • Narysuj cienką górną linię od pierwszego do trzeciego punktu, łącząc je szeregowo z drugim. Końcówka brwi jesteś podkreślając się dobrze, ale delikatnie.
 • Po farby na dolnej linii śladu uzyskanego w krótkim ruchu cząstkowych poprzez cienia lub ołówka, unikając gwałtowny ciśnienia.
 • Mieszanki i ponownie Draw brwi, tym razem ze światłem, gładka, jakby przesuwne ruchy.
 • Wynik może być zabezpieczona przez delikatnie czesania brwi aplikatora za pomocą przezroczystego żelu lub podobnych odcieniu.

Jak rosną brwi?

Olej rycynowy – dostępne środki, aby przyspieszyć wzrost włosów. Jest aktywnie odżywia i chroni włosy, zapobiegając ich wypadaniu. Linolowy, oleinowy, stearynowy i jednonienasycone kwasy tłuszczowe, regeneracji uszkodzonej tkanki, co eliminuje stan zapalny i podrażnienie i pochodne witaminy A i E wykorzystują jedną z substancji odpowiedzialnych za wzrost i zdrowie tkanek nabłonkowych – kolagenu. Niewielka ilość oleju może być stosowana w nocy, równomierne rozprowadzanie pędzlem. Wstępnie trzeba zrobić rozgrzewkę masażu lub 15-minute ciepłe okłady z dodatkiem brzoskwini, migdałów lub oliwy z oliwek.
1-2 razy w tygodniu, może mieć nawilżający marchwi dołowi neotzhaty sok świeży lub grubego, wcierając w obszarze brwi przez 3-5 minuty. Następnie pozostawienie mieszaniny na 10 minut i przemyć gorącą wodą.

Maska z wosku pszczelego zagęszcza strukturę włosa, dodając do niego ilość zmiękczenia i czyni mniej wrażliwe na bodźce zewnętrzne. Maska wykonana z obliczenia: łyżeczki wosku i wazelina miesza się w stosunku 1: 1 z dodatkiem 5 kropli oleju rycynowego.

Perfekcyjne brwi dać zmierzyć się wdzięk i szlachetność. Mogą one stać się godnym ornament, wywołując podziw, a nawet zazdrość. Niech praca nad sobą nie przeszkadza, ale pragnienie, aby zachęcić mnie do nowych osiągnięć!