649 Shares 4183 views

Niepowtarzalny styl, lub co nosić długą spódnicę?

Długie spódnice mocno zakorzenione w modzie. Ale czasami pytanie „Co nosić długą spódnicę?” ostrzega, że fashionistas z zakupu tego eleganckiego ubioru. Odbiór góry do spódnicy nie jest tak łatwo – stąd wątpliwości. Aby rozwiać obawy o płci pięknej, spróbuj powiedzieć, że można nosić ze spódnicą, że obraz był jasny, stylowy i elegancki.

1. Nowoczesna moda to nie tylko wiąże się eksperymenty, ale wręcz przeciwnie – aby zachęcić tych, którzy ją wprowadza szafa najbardziej nietypowe kombinacje. Odnosi się to do wszystkiego, od koloru i materiałów wykończeniowych. Długa spódnica kobiecy, na tyle dziwnie, będzie wyglądać stylowo z grubej kurtce lub wiatrówki. W większości przypadków lekko przycięte kurtki. Jednak niektóre formy długich spódnic, a wręcz przeciwnie, wydłużone marynarki pasują. Jeansy połączeniu z szyfonu, skóry – z materiałów o większej gęstości. Jak łączyć kolory? Po prostu trzeba to fantasy. Należy pamiętać, że następująca kombinacja wygląda korzystne: Brown – niebieski / niebieski, czarny – szary / biały, liliowy – szary.

Jeśli zdecydujesz się połączyć długą spódnicę z szorstkiego płaszcza, należy wybrać odpowiednie obuwie. Lepiej jest, że byli sandały z paskami w grubym obcasie. Zbyt delikatne buty ledwie nadaje. Oczywiście, dobrym pomysłem będzie wyglądał łupki na płaskiej podeszwie.

2. Co do noszenia pod długiej spódnicy, jeśli boisz się eksperymentować? W tym przypadku należy odwołać się do klasyki. Spódnica dobrze pasuje do bluzki. Lepiej, gdy ta bluzka jest mniej lub bardziej swobodny krój i ubrana w spódnicę. Następnie obraz okaże się bardzo kobiece i delikatne. To powinno być interesujące wybierać bluzki: z pięknej tkaniny, akcesoria, obroże, plisami. Zestaw ten może być uzupełniony o sprzęgło, eleganckie sandały, pięknie ułożone lub rozpuszczonych włosów.

3. Co nosić długą spódnicę na plaży? Ta opcja jest najbardziej prosta – łatwo top lub obcięte lub schowany w spódnicy. Kombinacja kolorów mogą być bardzo zróżnicowane. Jeżeli wybór spódnic, wiele nie zatrzymują się na jasne kolory, wybór stempla nie można ograniczyć się. W sposób aktywny słonecznym żółtym, różowym markerem, liliowy. Nie zapominaj, że patrzy się lśniąco białe w słońcu. Taki dodatek nie jest konieczne, aby wybrać buty z obcasami. Wystarczy wybrać łupki przez palec z różnych elementów dekoracyjnych. otwarte sandały są również odpowiednie. I nadal jest możliwe, aby dodać kapelusz, okulary i wystarczająco dużą torbę plażową z włókien naturalnych (dostępny Wicker).

Pytanie „Co nosić długą spódnicę?” często zaniepokojony dziewcząt. Najważniejsza rada – nosić coś, co jest dusza. Nawet jeśli moda ma takiej reguły, ale okazało się piękny zestaw, można bezpiecznie nosić. Aby nie puzzle na pytanie, co nosić długą spódnicę, to najlepiej udać się na zakupy w ciągu jednego dnia. Albo weźmy spódnicę i spróbować z bluzki, topy i kurtki. Wtedy od razu będzie się układać. Zanim kupisz spódnicę, myśleć o tym, co styl chcesz otrzymać w wyniku.