113 Shares 1224 views

Serial „The Walking Dead” trafi na kolejne 20 lat?

Podczas gdy fani „Big Bang Theory” happy wystąpienia 11 i 12 sezonów swojego ulubionego serialu, fani „The Walking Dead” są w pełnej euforii. To potwierdza informacje, że post-apokaliptycznym telewizyjny emitowany w 2010 roku, będzie rozciągać się na co najmniej kolejne 10 lat.


Wielkie plany na przyszłość

W wywiadzie dla jednego niezależnego producenta serii gazeta Skott Gimpl powiedział, że „The Walking Dead” zachwyci swoich fanów z nowej serii do 2030 roku. Komiks, w którym sfilmowane, obchodził swoje 20-lecie, a jego twórcy nawet nie myśli się zatrzymać.

Ponadto, producent powiedział, że już istnieją poważne negocjacje z czołowych aktorów projektu. Według niego, większość z nich chętnie nadal działa, pomimo nieznacznego spadku w ocenie. Ze względu na niskie oceny na koniec 2016 roku został on poinformował, że strzelanie z „The Walking Dead” może zostać zawieszone na czas nieokreślony. Jednak, gdy udał się na antenie siódmy sezon z ocen serii udał się ponownie. Dlatego, show będzie trwać bardzo długo.

Również w prasie od czasu do czasu nie ma informacji z różnych źródeł, że „The Walking Dead” może wkrótce pojawi się na dużym ekranie w filmie fabularnym o walce Rick Grimes i jego przyjaciół z krwiożerczych zombie.