851 Shares 5076 views

Fenistil żel: instrukcja

„Fenistil” – żel przeznaczone do stosowania zewnętrznego, jednorodny (jednorodne), przezroczyste, bezbarwne lub lekkim opalizującego (produkty) barwa, praktycznie bezwonne. Aktywny składnik – maleinian dimetynden. Składniki pomocnicze: Karbomer, oczyszczona woda, sól disodową EDTA, chlorek benzalkonium, wodorotlenek sodu, glikol propylenowy.

„” Fenistil żel instrukcje dotyczą receptorów histaminowych H1. Lek ma działanie swędzenie, efekty anty-alergiczne. Lek jest zdolna do zmniejszania przepuszczalności naczyń włosowatych w wysokim tle reakcji alergicznych. Po nałożeniu na skórę łagodzi podrażnienia i świąd. „Fenistil” żel i ma wyraźny miejscowe działanie znieczulające. Bloki Wpływ kinin, wywierając niewielki wpływ lek antycholinergiczny. Ze względu na jego żel na bazie „Fenistil” wchodzi w życie po upływie kilku minut. Maksymalny efekt uzyskuje się po jednej do czterech godzin. Lek dobrze przenika w głąb skóry.

"Fenistil" żel. Instrukcje użytkowania

Lek ten stosowany jest miejscowo. Nałożyć na obszarach dotkniętych skóry w ciągu dnia, dwa lub cztery razy. Rozsiane zmian i ciężką Użyj opcji swędzenie „Fenistil” instrukcji zaleca żelu w połączeniu z lekami jamy ustnej.

Przypadki przedawkowania leków w praktyce klinicznej zostały zgłoszone. Nie opisano jako interakcji leków z innymi lekami.

Bądź ostrożny „Fenistil” Podręcznik żel zaleca się stosowania podczas ciąży. Po konsultacji z ekspertem wolno stosować w pierwszym trymestrze ciąży. Na duże obszary nie pokrywają zaleca się stosowanie leku w drugim, trzecim trymestrze ciąży i w okresie laktacji, w szczególności do wykrywania stanu zapalnego i krwawienia. Przeciwwskazane stosowane do sutki karmiące.

Podczas korzystania z żelu może nawet pieczenie na suchość skóry. W rzadkich przypadkach występuje świąd, wysypka.

Lek jest przeciwwskazane gruczołu krokowego, jaskry zamykającego się kąta, w przypadku nadwrażliwości na składniki środków do dzieci w wieku jednego miesiąca, w szczególności przedwczesna.

„Fenistil” jest pokazany na owrzodzenia skóry różnego pochodzenia (z wyjątkiem spowodowane przez cholestazę). Lek przepisywany na wyprysk, świąd, pokrzywka, dermatozy słoneczne, poparzenia przemysłowych, gospodarstw domowych, ukąszenia owadów.

„Fenistil” żel dla dzieci w młodym wieku nie jest zalecany do stosowania na dużych obszarach skóry, zwłaszcza z objawami krwawienia lub zapalenia.

W przypadku, gdy stosuje się nasilenie objawów chorobowych w leku nie zmniejsza się lub odwrotnie, zwiększona, odnoszą się do specjalisty.

Stosowanie u pacjentów z ciężką świąd lub zmian na dużych obszarach pokrywy jest dozwolone tylko po konsultacji ze specjalistą lub zaleceń. Podczas stosowania leku, zwłaszcza na dużej powierzchni, unikać światła słonecznego.

W przypadkach nawracających opryszczki, zlokalizowana na ustach, zaleca „Fenistil Pentsivir”. Recenzje wytwarzania można znaleźć różne. Jednym oznacza pacjenci nie są pomógł, podczas gdy inni go używać tylko. Wspomniany preparat sprzyja szybkiemu gojeniu, zmniejszenie natężenia bólu. Ponadto, lek obniża prawdopodobieństwo przeniesienia wirusa Herpes simplex. Skuteczność różnych leków w dużej mierze zależy od indywidualnego pacjenta, charakteru i czasu trwania choroby.

Aby wybór był prawidłowy lek, konieczne jest, aby odwiedzić specjalistę i zdać egzamin.