395 Shares 9041 views

Kia Sorento 2012 – stylowy, mocny i dynamiczny

Kiedy duża rodzina jest pytanie o nowym samochodzie, warto zwrócić uwagę na koreańskich samochodów. Oni od dawna cieszy się zasłużoną popularnością, ponieważ producent nie udało się osiągnąć kompromis w połączeniu z ceną i jakością. Jednym z godnych przedstawicieli i Kia Sorento 2012.

Pojazd przyciąga wygląd, gdy jest on wyposażony w dostatecznie potężnego silnika i wysokie odprawy ziemi, co pozwala łatwo przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Po restyling otrzymała ona nowe tylne światła i magistrale złagodniał. poszedł również była krata, samochód ma światła przeciwmgielne w przednim zderzaku, które nadają mu bardziej brutalne rodzaju.

Kia Sorento 2012 jest wyposażony w dwa rodzaje silników – 2.2 litra. olej napędowy i benzyna silnik 2.4. Wybór jest manualna i automatyczna skrzynia biegów, samochód benzyna, można wybrać pełny lub napęd na przednie koła. Wersja wysokoprężna przychodzi tylko w napęd na wszystkie koła, ale jest nieco droższy niż benzyna.

Samochód bardzo ekonomiczny. Wówczas, gdy połączona cyklu silnika Diesla pochłania około 7 – 9 litrów i trochę benzyny nienasycony, musi być od 11 do 12 litrów. W celu dotarcia do setki samochód potrzebuje zaledwie 9,7 sekundy. na mechanice i 9,9 s. na maszynie. Maksymalna prędkość podaną przez producenta, wynosi 190 km / h.

Prześwit Kia Sorento 2012 – 185 mm, a to pozwala na pojazd z łatwością poruszać się po mieście i poza nim, a wielki bagażnik sprawia mu prawdziwego przyjaciela w każdej podróży, czy to zostawiając domku całą rodzinę lub na wycieczkę z przyjaciółmi na ryby. A jeśli obniżyć tylnego rzędu siedzeń, bagażnik jest po prostu ogromny. Wnętrze może pomieścić trzy osoby dorosłe, które słusznie czyni samochód prawdziwie rodzinną.

Bezpieczeństwo zwrócić szczególną uwagę. Zgodnie z testów zderzeniowych Euro NCAP, Kia Sorento 2012 otrzymał zasłużone gwiazdy. Oprócz wszystkich dostępnych środków bezpieczeństwa biernego, jest on wyposażony w „Active Hood”, który zapewnia ochronę pieszych.

Ze względu na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, Nowa Kia Sorento wyposażone w poduszki powietrzne i kurtyny boczne. Amerykański Instytut Highway udowodnił, że kurtyna boczna – jest to najlepszy sposób na ochronę podczas uderzenia w bok samochodu. Aktywne zagłówki chronią przed urazami szyi w zderzeniu. Oraz w celu uniknięcia najbardziej nietypowe sytuacje na drodze, samochód posiada system monitorowania oporności, ABS, kontrola na zejście i pomocy przy podnoszeniu.

Producent udziela gwarancji Kia Sorento przez 5 lat lub 150.000 km, który mówi o swojej ufności w jego potomstwo. Ponadto, nowi właściciele samochodów mogą skorzystać ze specjalnego programu KIA Pomocy. Jej istota polega na tym, że pierwszy właściciel samochodu ma prawo do pomocy w drodze, gdy samochód nie może jechać dalej. Dotyczy to wszystkich usterek, w tym wypadków drogowych. Ponadto program oferuje usługi i drobne naprawy ewakuację.

Patrząc na 2012 Kia Sorento, zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę jest to samochód, który może udać się do każdej osoby. Jest to bezpieczne, niezawodne i piękne. Wszystkie te cechy sprawiają, że pojazd na każdą okazję.