832 Shares 2277 views

Jak przygotować kapustę na gołąbki w kuchence mikrofalowej?

Kapusta faszerowana danie zwane kuchni Europy Wschodniej, który ma wiele unikalny na Bliskim Wschodzie iw kuchni azjatyckiej. Jest to warzywa lub mięso mielone z gotowanego ryżu i gryki, owinięte w miękkich liści kapusty.


Obecnie istnieje kilka odmian tej potrawy z różnymi nadzieniami.

Owijania nadziewane kapusty – proces czasochłonne, tak wiele gotuje stosowanie prostszych wersji ich wytwarzania (lazy rolki kapusty).

Ogólne informacje na talerzu

Tradycyjne produkty znajdują Gołąbki z mielonym mięsem, owinięte w liście kapusty. Proces przygotowania tej potrawy może zająć kilka godzin. Jest to spowodowane nie tylko do dłuższej producenta napełniania, ale także z tworzeniem samych półproduktów.

Funkcje gotowania

Jak wiadomo, kapusta wielowarstwowa roślinne, które jest szczególnie twardość i kruchość. Jeśli rozdrobnić liście tym produktem, będą one złamać. W związku z tym, przy wytwarzaniu kapusty koniecznie poddawane obróbce cieplnej. Tylko w tym przypadku, warzyw będzie bardziej miękki i giętki.

możliwości leczenia

Kapusta do rolek kapusty w mikrofali traktowane raczej rzadko. Wszakże wielu gospodyń domowych stosowane to zrobić za pomocą szybkowaru. Jednak proces ten jest bardziej czasochłonne. Więc zdecydowaliśmy się powiedzieć o tym, jak przygotować kapustę na gołąbki w kuchence mikrofalowej.

Wybór warzyw

Przed dokonaniem kapustę na gołąbki w kuchence mikrofalowej, powinna być wybrana prawidłowo. Warzywa do tego dania należy wziąć pod uwagę niewielkie rozmiary. Kochan nie powinny być pokryte pleśnią i innego rozkładu. Najlepiej nadaje się do kapusty Kapusta jest sprężysty i jasny widelce mały rozmiar. Uczyni to Salaterka delikatne i bardzo smaczne.

Jak sobie poradzić?

Aby dowiedzieć się, jak złagodzić kapustę na gołąbki w kuchence mikrofalowej, niewielu wie. Przed opisaniem to prosty proces, należy powiedzieć jak warzywo być przetwarzane poprawnie.

Kochan dokładnie przemyto zimną wodą. Jednocześnie jest ona usunięta ze wszystkich powierzchni liści bezużyteczny. Mogą być dotknięte pleśnią i zgnilizną. Główną rzeczą, która okazała się być czyste warstwy roślinne i nie był pod wrażeniem przez owady.

Pierwszy proces. Jak przygotować kapustę na gołąbki w kuchence mikrofalowej?

Po roślinnego będą przetwarzane i oczyszczony, jest umieszczony na płaskiej płyty przeznaczone do kuchenek mikrofalowych. W tym przypadku konieczne jest, aby umieścić kapusta łodygi w dół.

W tej postaci produkt jest wysyłany do mikrofali. Przy maksymalnej mocy warzywa gotowane około 10-11 minut. W tym czasie głowa powinna być miękka i ciepła. Jest natychmiast usuwa się i przemywa zimną pod bieżącą wodą z kranu. W wyniku prostych manipulacji z kapustą przemian usunąć wszystkie liście. Powinny one być tak miękki i odstąpić od kolb niemal niezależnie.

Jak widać, kapusta na gołąbki w mikrofalówce przygotowuje dość szybko. Wadą tej metody jest to, że górne warstwy liści może stać się zbyt miękka i rozpada się w rękach.

Sposób drugi. Jak gotować kapusty w gołąbki w mikrofali szybko?

W takim przypadku, jeśli nie chcesz, aby zachować warzyw w kuchence mikrofalowej przez zbyt długi czas, tak że nie wrzeć, proponujemy użyć innego sposobu jego przygotowania. Kapusta również usunięte, a powierzchnia przemyto liści. Następnie został on umieszczony na płycie i wysyła kuchenkę mikrofalową. W kuchence mikrofalowej produkt musi być od pięciu do siedmiu minut (przy maksymalnej mocy).

Z biegiem czasu usuwa się i natychmiast przemywa się zimną wodą. W tym procesie, z kapusty zdejmowania arkusza, który jest już nieco złagodzić. Powinno to być zrobione tak długo, jak nie dostać się do bardziej sztywnych liściach.

Kapusta do kapusty w kuchence mikrofalowej, w ten sposób przetwarza się kilka razy. Po rozdzieleniu miękkich liściach głowy ponownie wysłać w kuchence mikrofalowej i przechowywać go przez około trzy lub cztery minuty.

Takie procedury są prowadzone tak długo, jak wszystkie warzywa zostaną omówione w miękki i nadaje się nadziewany liści kapusty.

metoda trzy

Kapusta do rolek kapusty w kuchence mikrofalowej do zmiękczania mogą być traktowane w inny sposób. Dwa najbardziej popularne sposoby zostały przedstawione powyżej. Jednak niektóre gospodynie przeprowadzić taki proces przy użyciu zwykłej wody pitnej.

Roślinny dokładnie przemyto odcięte niepotrzebnych elementów, na powierzchni liści, a następnie umieścić w talerza przeznaczonego do kuchenek mikrofalowych. Ponadto, w misce wlać trochę wody z alkoholem (około pół szklanki). Metoda ta ułatwi produkcję bardziej łagodnym podstawa do dań mięsnych.

Kapusta do rolek kapusty w reaktorze mikrofalowym razem z wodą należy przygotować około siedmiu lub ośmiu minut. Moc kuchenki mikrofalowej wykazywał maksymalną wartość.

W czasie zasobnik roślinnego gorącą wodą ostrożnie usunięto z kuchenki mikrofalowej i dokładnie przemywa oddzielania liści z główki kapusty. Jeśli liście znajdują się bliżej łodygi pozostaje napięty, produkt przez pewien czas utrzymywane w kuchence mikrofalowej.

podsumować

Jak widać, kapusta na gołąbki w kuchence mikrofalowej, aby zmiękczyć przygotowuje dość łatwo i szybko. Taka metoda pozwala zaoszczędzić czas.

Jeśli jednak do przygotowywania potraw mięsnych zakupiono dużą warzyw i nie jest umieszczone w kuchence mikrofalowej, proponujemy używać w tradycyjny sposób, który wymaga użycia pieca kuchennego. Do tego poddanego obróbce i oczyszczono głowicy rozciąga się w garnku lub żelaza zbiornika, która jest wypełniona w połowie zwykłą wodą. W tej postaci, pakowane warzywa na działanie wysokiej temperatury i poczekać do wrzenia cieczy. Obracając drugą kapustę w dół, jej gotować około 3-4 minut. Następnie naczynie usunięto z płytki i utrzymuje do jego zawartości w zamkniętej pokrywie o ź godziny. W tym czasie cała grubość wyrobu się obróbce termicznej, wszystkie liście kapusty zmiękczenia.

W takim przypadku, jeśli proces przygotowania warzyw dla was jest żmudne i czasochłonne, nie sugerują użycie białego produktu, i Pekinie. Jak wiemy, kapusta chińska ma bardzo miękkie i delikatne liście są w kształcie owalnym. W związku z tym, po obróbce cieplnej nich nie ma sensu. Trzeba tylko oddzielić liście od łodygi, umyć je dokładnie zimną wodą i bezpośrednio wykorzystywane do tworzenia półproduktów domu.

693 shares 4402 views
Fiński wódka jest dobra?
522 shares 1691 views