678 Shares 8640 views

Jak zainstalować „skype” telefonu i używać go

Dzisiaj przyjrzymy się , jak zainstalować „skype” telefonu. To jest rzeczywiście bardzo proste pytanie, choć może to być odpowiedział na kilka sposobów. W ten sposób będziemy próbować uczyć się od Ciebie o każdym calu jak najwięcej. I robimy to tak, że nawet najbardziej początkujący użytkownik może łatwo wybrać odpowiednią opcję.


z Internetu

Tak, pierwsza metoda, która pozwoli Ci zainstalować „skype” w telefonie – to specjalny pobierz plik instalacyjny na komputerze. Po tym, będzie musiał rzucić na tablecie lub smartfonie i zainstalować system.

Ważnym punktem tutaj – jest zgodność z programem i platformy telefonicznej. W rzeczywistości, z tego powodu pozornie małych rzeczy użytkownicy często mają do czynienia z faktem, że nie można zainstalować „skype” telefonu. To znaczy, czy proces jest zatrzymany, lub uruchomić aplikację.

Przejdź do trybu online i znaleźć specjalny plik instalacyjny dla danego modelu telefonu. Teraz to nie jest takie trudne. Następnie za pomocą specjalnego przewodu podłączyć gadżet do komputera, a następnie syfon go zaprogramować. Teraz znajdź go w smartfonie i uruchom instalację. To wszystko. Kilka minut, a proces jest zakończony. Jednak to nie jedyny scenariusz.

Google play

Można także spróbować skorzystać z bardzo ciekawym i prostym sposobem. Zastanów się , jak zainstalować „skype” na „Android” (telefon na tej platformie jest odpowiednia do tych celów są najlepsze). Wszystko co jest potrzebne – iść z gadżetu do Internetu i otwórz Google Play. To tutaj można pobrać sobie wiele programów, a następnie zainstalować je bezpośrednio na telefonie. Wygodnie, szybko i bezpiecznie.

Raz są upoważnione, poszukaj „Skype”. Należy zauważyć od razu, że stare platformy, nie dostać się do wdrożenia idei. Po zainstalowaniu „Skype” można tylko wtedy, gdy istnieje „Android” od wersji 2.8 i powyżej. Znajdziesz to, czego szukałeś? Następnie kliknij „Pobierz”. Poczekaj chwilę, a następnie zlokalizować instalację mam znaleźć. Uruchom go i rozpocznie się proces instalacji. Kilka minut – i można pracować. „Skype” jest ustawiony w telefonie. Nic trudnego, prawda?

wyraźne odniesienie

Następny naszej drodze teraz nie jest to najbardziej bezpieczne i nieszkodliwe. Jednak wielu użytkowników bardzo często są wykorzystywane do nich. Wariant ten polega na przekazywaniu tzw bezpośredni link do pobrania pliku instalacyjnego z komputera bezpośrednio do telefonu.

Trzeba będzie znaleźć specjalistyczną usługę, a następnie znaleźć niezbędną aplikację na niego. Następnie otrzymasz link do niego, a następnie automatycznie wysyła do gadżetu. Kliknięcie na nią ze smartfonu, można łatwo zainstalować „skype” telefonu. Tak więc, jest to coś w rodzaju hybrydy dwóch poprzednich metod. Teraz jednak często zawierają bezpośrednie linki do różnych wirusów, które nie są najlepszym sposobem wpływają na system gadżetu. Bądź ostrożny i nie ufaj podejrzanych witryn. Należy również pamiętać, że instalacja „Skype” całkowicie za darmo.

stosowanie

Więc teraz możemy zabrać się do najbardziej interesujących kroku. Zainstalować „skype” telefon udało nam teraz potrzebujemy, aby to działało. Weź swój telefon, a następnie przejść do programu. Gdzie dokładnie będzie, co do zasady, to zależy od modelu gadżetu.

To już pojawi się znajome okno logowania. będzie musiał wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknij przycisk „Połącz”. Przed tym, spójrz na ustawienia i sprawdzić połączenie z Internetem. Dla Wi-Fi należy włączyć tę opcję. Jeśli zdecydujesz się korzystać z internetu z telefonu, można łatwo podłączyć bezpośrednio do sieci.

Po przejściu uwierzytelniania, znajdziesz się w już znanych okiennych kontaktów. Można wybrać towarzysza, a następnie napisać do niego wiadomości. połączeń wideo i komunikacji głosowej zostanie skonfigurowany domyślnie.