128 Shares 5872 views

Jakie są ćwiczenia Kegla dla kobiet? Jak wykonać je poprawnie?

Dbać o własne zdrowie jest konieczne w wielu różnych kierunkach. Nie ma wyjątków i intymna sfera. Wiele słyszałem o Kegel ćwiczenia dla kobiet. Jak je wykonać samodzielnie i czy można opanować ten program ćwiczeń w domu?


Aby korzystać z tego kompleksu?

Kompleks Kegel jest przeznaczone do utrzymywania kształtu mięśni dna miednicy. Ten muskulatura jest praktycznie żaden trening naturalnie. Z biegiem czasu, włókna mięśniowe nieuchronnie tracą elastyczność, a jeśli nie natychmiast zrobić szkolenie, są w stanie zaskoczyć z najbardziej nieprzyjemnych i niespodzianek. Kegel ćwiczenia dla kobiet, jak to zrobić, można przeczytać poniżej, znacznie poprawić jakość życia seksualnego. Jeśli mięśnie krocza i pochwy w porządku, nie tylko zwiększa czułość, ale również podczas stosunku płciowego może zaskoczyć przyjemnie partnera. Wymaga takiego szkolenia dla tych, którzy cierpią z powodu nietrzymania moczu lub kału. W tym kompleksie można wykonać nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Kegel Ćwiczenia pomagają po ciąży z powrotem mięśni tonu. Są one przydatne i do porodu jako przygotowanie do narodzin dziecka.

Ogólne warunki Trening mięśni intymnych i miednicy

Być zaangażowany w dowolnym czasie, ale aby rozpocząć stoiska szkoleń w spokojnym środowisku domowym, gdzie będzie można bez zakłóceń. Z biegiem czasu będzie można nauczyć się robić ćwiczenia w miejscu publicznym, może nie całkiem świadomie, nie odrywając się od swojego głównego zatrudnienia. Trenować lepiej z pustym pęcherzem. Kompresja, wyrzut i redukcja – że takie grupy udostępnić cały Kegel ćwiczenia dla kobiet. Jak wykonać skomplikowane i gdzie zacząć? Nie jest konieczne, aby zrobić dużo powtórzeń podczas procedury rozwojowej. Gdy masz wystarczająco dużo natreniruete mięśnie dna miednicy, można wykonać za dzień i 200 powtórzeń. Ale trzeba zacząć dosłownie z minuty na każdego rodzaju treningu.

Kegel ćwiczenia dla kobiet: jak wykonać i ile razy?

Kompresja powinno odbywać się powoli, stopniowo napięte mięśnie, jakby chciała zatrzymać oddawanie moczu. Gdy napięcie jest maksymalna, przytrzymaj ten stan przez trzy sekundy i całkowicie się zrelaksować. Redukcja – to wyłącznie samice ćwiczenia na trening mięśni pochwy. Napięta i rozluźnić mięśnie potrzebują bardzo szybko. Pojawiały może wykonywać obu płci, muszą mocniej jak w defekacji, a następnie całkowicie odpocząć. Kegel ćwiczenia mięśni dna miednicy jest pożądane uzupełnienie ćwiczeń na pośladki. Dla tej grupy mięśni nadają redukcja i kompresja. Powoli napinaj mięśnie pośladków i trzymać je w tej pozycji przez kilka sekund, po czym szybko je napięte i odpocząć. Cały cykl należy powtórzyć kilka razy. natychmiast można rozpocząć szkolenie po przebudzeniu. Spróbuj zrobić jedno ćwiczenie, nie wstanie z łóżka, przed śniadaniem, potem drugi i trzeci – w drodze do pracy. Jeśli chęć do pociągu nie zniknie, zaczniesz swobodnie angażować się w ciągu dnia i bardzo szybko zauważą wynik.