97 Shares 8639 views

Warunki smaków, czyli jak wybrać perfumy

Aroma – karta z każdej uwodzicielki. Dobre duchy wymagają dobre pieniądze. Zapach można powiedzieć o kobiecie więcej niż strój, fryzurę i makijaż połączone. Dlatego każda kobieta powinna wiedzieć o tym, jak wybrać perfumy, aby kupić coś, co odzwierciedla jej osobowość.

Po pierwsze, trzeba zrozumieć, co duchy są właśnie dla Ciebie. Morskie, Paproć, szyprowo, orientalne, kwiatowe – takie zapachy rodzina jest izolowany na bieżąco. Istnieją także ich kombinacje. Musimy myśleć i decydować co rodzina bardziej do gustu, a raczej zapachem, osobiście.

Musimy pamiętać, że duchy – to jak strój czy makijaż. Oznacza to, że niektóre z nich mogą być „noszone” na dzień, a drugi – w godzinach wieczornych. Te same duchy nie używamy w biurze lub na imprezie. Zapach na dzień powinna być lekka, poręczna. Zapach na wieczór może być silny, ostry, zmysłowy. Myśląc o tym, jak wybrać perfumy, pamiętam jak w zagrodzie roku, i według nich, wybrać zapach. Energiczny cytrusowych i słodki kwiatowy perfumy dobry na lato. Zima jest przyjemny zapach szyprowy.

perfumers zawodowe uważają, że między kobietą temperamentu, jej kolor włosów i nadaje jej smak, że istnieje związek. Pikantne smaki parno East dopasować spalanie brunetka. Dla blondynek dobrym wyborem będzie lekkie aromaty z nutami kwiatowymi. Redhead jest konieczne, aby zatrzymać wybór na jasnym ale świeżego smaku. Delikatne kwiatowe aromaty nadają Brunet. Być może jest to dobry sposób, aby wybrać perfumy.

Innym sposobem, aby dostać się tam, „jabłko” z wyborem alkoholi – jest, aby wybrać je pod ich temperamentu. Orientalne i SZYPrOWE zapachy są w harmonii ze spokojnym i powściągliwym zachowaniem. pasować kwiatowe i cytrusowe zapachy dla aktywnych ekstavertov. Słodkie zapachy jest, aby wybrać romantyczne panie.

Oczywiście, aby wybrać perfumy zgodnie z regułami – nie jest to do końca prawdą. Polegać na własnym guście – to jedyne środki, nieomylnych Jak wybrać perfumy. Reklama, opakowania, wielkie nazwiska, zaleceń dostawcy – wszystko to ma drugorzędne znaczenie. Pierwszym zadaniem jest podana do gustu i opinii. Czujesz, że zapach przynosi dyskomfort? Nie bierz go. Poczujesz zapach przez cały dzień, więc to musi być przyjemne dla ciebie i wygodne.

W rzeczywistości, jak wybrać perfumy, liczy się nie tylko smak, ale także w jaki sposób „spróbować”. Perfumers trzy etapy smaku. Pierwszy etap – natychmiast po aplikacji. Zapach skoncentrowany zbyt silny i ostry z powodu alkoholu. Ale to właśnie tu najsilniej usłyszał swój główny nacisk. Głównym smak otwiera się w kwadrans po aplikacji. To był zapach będzie obecny wokół ciebie w ciągu 20 godzin, więc jest – główny punkt orientacyjny. Resztkowy zapach utrzymuje się przez kolejne 10 godzin po wietrzenia ziemi.

Aby wybrać perfumy, trzeba aromatyczny atmosferę neutralności. Nie używaj silnopahnuschih kosmetyków, nie należy używać innych duchów. Wybierając zapach, pierwszy zakup próbnika. Sklep perfumy łatwo jest popełnić błąd, więc należy sprawdzić duchy w innym środowisku, w celu zrozumienia ich zapach do końca. Dopiero po przejściu z zapachem kilku dni można zobaczyć to pasuje, czy nie.

Wybór perfum – jest to skomplikowane zdarzenia. Nie rzucać pieniądze w błoto, nie denerwować z powodu niepotrzebnego zakupu, przejdź do wyboru smaku poważnie.