701 Shares 6815 views

Środki do pedicure „Płynny Blade”: opinie. profesjonalny pedicure

produkt kosmetyczny, zwany płynny blade – jest skutecznym środkiem stosowanym w pielęgnacji stóp. Jest stosowana do utwardzonych skóry, modzele, wymagające natychmiastowego usunięcia. Oznacza to dla pedicure stał się popularny dzięki swoim właściwościom kosmetycznym. Fakt, że lek zabija tylko martwy, stwardniałe tkanki naskórka, bez zakłócania strukturę komórkową skóry zdrowej stopy.

Kwas pedicure: co to jest?

Oglądany produkt wytworzony na bazie kwasów owocowych z dodatkiem składników medycznych (kwas hialuronowy, glicerol, retinol). Kwas przyspiesza regenerację skóry, zmiękcza je. Dodatkowe składniki przyczyniają się do odżywiania naskórka i mają właściwości przeciwzapalne.

Lek „Ciecz ostrza” stanowi substancja żelopodobna. Eliminuje to proces parze. Kwas pedicure przeprowadzone bez wycinek czyszczenia sprzętu naskórek stóp. Pozwala to uniknąć zadrapań i skaleczeń.

pedicure chemiczny jest zalecana dla osób cierpiących na choroby grzybowe stóp, nadmierne pocenie się, a pogrubienie naskórka, problemów skórnych stóp u chorych na cukrzycę.

Gabinety kosmetyczne

Profesjonalny pedicure zawierać w swej przynależności szeroką gamę produktów kosmetycznych. Są one z powodzeniem stosowane przez mistrzów służby paznokci w salonach kosmetycznych. W tym produkcie przed nami.

Kwas procedura pedicure trwa od jednego do pół godziny. Pierwsza główna jest przygotowanie ogranicznik mydłem o wysokiej zawartości kwasu owocowego. Obserwowani przez procedury obierania specjalnych kosmetyków. Jej podstawa jest kwas z dodatkiem naturalnych ekstraktów i przydatnych enzymów. Po tym zabiegu skóra jest oczyszczana nogi, nawilżone, normalizuje krążenie krwi, tkanki zaczynają „oddychać”.

Dla obszarów problemowych, przewlekłe odciski, modzele Master wykorzystuje żelu peelingu – bardziej stężony kwas preparat owocowy w połączeniu z mocznikiem i dodanie koncentratu aloesu.

Następnym etapem jest obróbka chemiczna pedicure stóp dezynfekcyjny do profilaktyki chorób grzybiczych. Podsumowując, mistrz stawia krem odżywczy, delikatnie masując stopę. Efekt – piękne zadbane stopy.

Pedicure w domu

Nie jest to ogromna ilość pracy do wykonania pedicure kwas samemu. Preparaty kosmetyczne na bazie kwasów owocowych – doskonałe narzędzie do pedicure w domu.

Przed rozpoczęciem wdrożenia tej procedury, należy zakupić narzędzia i produkty kosmetyczne do pielęgnacji stóp. Będziemy potrzebować skomplikowany „ciekły Blade”, środek dezynfekujący, krem nawilżający, duży pedicure pilnik do paznokci, pumeks, drobnoziarnista tarka. Ponadto, należy zwrócić uwagę na obecność materiałów pomocniczych. Przygotuj podpasek, rękawice medyczne, wacików, komórka do uzdatniania wody, folii do owijania nóg.

Przed rozpoczęciem upewnij się, że stopy nie są małe rany, skaleczenia. Musimy pamiętać, że wszystko manipulacja gdy ma do czynienia z kwasami owocowymi powinny być przeprowadzane w rękawice medyczne.

Aby rozpocząć obniżyć nóg do komórki z ciepłą wodą przez pięć minut, aby zmiękczyć skórę. Ścierki do wycierania na sucho, a następnie nogi, powinny być traktowane w stopie środka dezynfekcyjnego. Po tych manipulacjach przygotowawczych można przystąpić do głównego etapu z wykorzystaniem „ciekły krawędzi”.

 • Konieczne jest, aby umieścić środki do pedicure na bazie kwasu owocowego na wacik i pocierać je rogowej skóry, odcisków.
 • Po 8-15 minut w celu usunięcia zgorzel warstwę naskórka przez pedicure cięcia.
 • Wskazane jest, aby zrobić szlifowanie całą powierzchnię stóp z pumeksem lub tarką do stóp (Fine).
 • Opłukać stopy w ciepłej wodzie i nałożyć krem nawilżający. Procedura jest zakończona. Zaczynają się estetyczną przyjemność z kontemplacji swoich dobrze przygotowanych i zdrowych nóg.

Przeciwwskazania

Kwas Pedicure – procedurę miękkiego ograniczony. Ze względu na kremowej konsystencji ekspertów oznacza nazwać „kremowe”. Zazwyczaj, reakcja alergiczna na produkt „Ciecz Blade” brakuje. Jeżeli podstawą leku zawierają kwas glikolowy lub hydroksyoctowy, pedicure chemiczny jest bezpieczny nawet dla dzieci i młodzieży.

Jeżeli stopy są małe pęknięcia, zarysowania, uszkodzenia zmian grzybiczych, a następnie użyj narzędzia do pedicure przeciwwskazane. kwas owoc żrących chemikaliów. Jest w stanie uszkodzić skórę, powodować stany zapalne w zdrowych obszarach skóry. Ma ona zastosowanie tylko do usuwania martwych warstw naskórka.

W każdym przypadku, przed zastosowaniem leku należy uważnie przeczytać instrukcję i przeprowadzić szybki test dla alergicznych komponentów tolerancji.

Skarpety dla pedicure

Oglądane kompleks jest częścią skarpety dla pedicure. W przeciwieństwie do preparatów, które są oparte na kwasie owocowym, środek do pedicure zawiera stężonego kwasu mlekowego, z dodatkami roślinnych. naturalne ekstrakty posiadają właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne, lecznicze właściwości. Obecność składników aktywnych chemicznie, wspomaga szybki proces regeneracji komórek naskórka. Spowalniają starzenie się skóry i przywrócić równowagę wilgoci. Sposób stosowania skarpetki w domu jest szczegółowo opisane w instrukcji obsługi.

 • Przed rozpoczęciem procedury, powinny być do pary nóg w ciepłej wodzie.
 • Następnie należy delikatnie dostać skarpetki z opakowania bez rozlania cieczy.
 • Nosić na nogach, aby naprawić.
 • Po dwóch godzinach, może być usunięty.
 • Dokładnie umyć stopy ciepłą wodą i nałożyć krem nawilżający.

Wyniki procedur higienicznych wykorzystujących ten produkt kosmetyczny do stóp będą widoczne w ciągu kilku dni. Czwartego dnia martwy naskórek zaczyna obierania. Obcasy są delikatne i miękkie, nabywać delikatne różowy odcień, znika nieprzyjemny zapach, co wskazuje, że zdrowie i czystość nóg kobiet.

Kosmetyki do pedicure na „Płynny Blade”

Rozważyć wprowadzenie informacji o tym produkcie. Profesjonalny pedicure przygotowany na bazie kwasu owocowego szeroko vosstrebovan. Należą do nich: mydło, bio-żel, różne nawilżające. Z reguły, podczas procedury pedicure chemicznej, te leki są używane w połączeniu. W zależności od „zaniedbania” hamulca skóry, obecność głębokich formacjach keratynowych stare modzele użyciu różnych preparatów opartych na łopatki ciecz, na przykład produkty Domix zielony profesjonalne lub kalus eliminatora.

Bardziej agresywne biogels są traktowane z wyższym stężeniem kwasów stanie rozszczepić i usunąć martwe tkanki skóry w ciągu kilku minut. Istnieją inne rodzaje leków: emolienty express skóry, kremy, pianki. Czas higieny nogi w domu jest 20-30 minut.

Główną funkcją produktów kosmetycznych przygotowanych na bazie kwasów owocowych, jest możliwość, aby szybko i bezboleśnie zatrzymać oczyszczanie martwych tkanek skóry. Ciecz ostrze jest idealny do klasycznej (Kadrowanie) pedicure. Może być stosowana na palcach nóg do szybkiego odczepienia naskórka i późniejszego usunięcia.

Kwas pedicure – Wybór ekspertów

Popularność łopat płynne rosyjskich kobiet rośnie z każdym rokiem, i istnieje kilka powodów:

 • jeden nabyte kompleksu (ostrze cieczy) może służyć do około roku;
 • dostępność do sprzedaży różnego rodzaju;
 • Minimalny koszt gotówkowy nabycia dodatkowych środków do pielęgnacji stóp;
 • okazja, aby przeprowadzić procedurę w domu bez użycia ostrych przedmiotów;
 • Skuteczność przy wykonywaniu higiena pielęgnacja stóp;
 • możliwość korzystania z profesjonalnego narzędzia do pedicure.

Liczba specjalistów o możliwości profilaktycznych ostrzy płynnych sprawiają, że jest niekwestionowanym liderem na rynku produktów do pielęgnacji stóp w dół.