501 Shares 4917 views

„Winston” (papierosy): typy i opinie

Możesz zadzwonić do palenia zły nawyk, ale że ulice nie są coraz mniej osób niepalących. A jeśli weźmiemy pod uwagę różnorodność papierosów, staje się jasne, że palacze odpowiedzi na małego rozgłosu i pozostać wiernym ich złe przyzwyczajenia.

Na przykład, „Winston” (papierosy) są dostępne przez długi czas, a w tym przedziale czasowym smaków rozszerzył się znacznie. Można wybrać produkt, zgodnie z ich życzeniami. Dlaczego na takich warunkach i pozwolić małe zagrożenie?

popularna marka

Statystyka mówi, że w Rosji, najpopularniejsza marka jest po prostu „Winston”. Papierosy wyprodukowane przez firmę, bijąc wszelkie rekordy sprzedaży. Nazwa marki jest historyczna wzmianka o mieście Winston-Salem, który jest w Północnej Karolinie. Jest to historyczne centrum przetwarzania liści tytoniu. W 1954 roku Winston stał się pierwszym producentem produkcji papierosów z filtrem w produkcji seryjnej. Przez cały czas istnienia marki Winston została uznana najlepszą markę papierosów w 1956 roku, a jej produkty są nazwany najbardziej sprzedawany w Stanach Zjednoczonych w 1965 roku. Marka w USA przez długi czas pozostaje liderem w sprzedaży. A w 1970 roku, popularność i rozprzestrzenił się poza krajem.

Nowy etap rozwoju

Z biegiem czasu, w 1992 cienkich papierosów „Winston” przyszedł do Rosji. A w 1998 roku, nie było stowarzyszenie aktywów korporacyjnych Japan Tobacco i RJ Reynolds Tobacco, która powstała na bazie firmy WIT. To dało nowy impuls do podboju rynku światowym. W 2007 roku nowa linia super-slim papierosów oferując palaczom rozpieszczona.

Za mocny

W rok później, były zwolnione brand „Winston” papierosy Winston Premier specjalnie dla premium segmentu rynku. Mark miał zapalniczki filtr, superlogkie. Od 2010 roku rozpoczęła produkcję papierosów Winston XS, aw 2012 – Winston XStyle.

Klasyfikacja według klasy

Gourmet to najważniejsza odmiana, więc wybiera papierosy „Winston”. Rodzaje zadowoli każdego smakosza, ale jeśli palacz jest dość młody, to lepiej zdecydować się na lżejszych papierosów z mniej substancji smolistych i nikotyny. Najbardziej konserwatywny w miligramach smoły (1) oferuje szereg Winston bieli. Nikotyna jest również minimum – 0,1 mg.

Charakteryzuje się tym samym stopniem parametrów Super Slims Białej i XSence Białej. Te papierosy są najlżejsze, odpowiednio, mniej szkodliwe, ale w żadnym wypadku nie można uznać za przydatny nawyk palenia. To przywiązanie zaczyna się rozwijać w czasie, gdy głód zaczyna głęboko dym i skumulowana nikotyna pilnie wymaga dodatków. Następnie dokonuje się wyboru na korzyść bardziej poważny odmian.

W kompaktowej formie

Mark „Winston” papierosy dopuszczone do ludzi, którzy cenią sobie wygodę i jakość. prowadzące mężczyzn wśród potencjalnych odbiorców. Ta aura męskości, niezawodności i mocy daje łączną kwotę wysyła obraz, jakość i różnorodność wyboru. Większość chłopców są teraz decyduje się na „Winston CD,” wyszczupla papierosy formatu. Smoły i nikotyny wywołujący, 6 mg do 0,5 mg.

Na półkach można znaleźć te papierosy pod nazwami Winston Blue i XSence niebiesko. W opakowaniu 20 papierosów z filtrem. Smak jest silny, nawet odurzających. Na przełomie 2010 i 2011 roku, trafił do sprzedaży na marce „Winston” papierosy z limitowanej serii w kolorze szarym, niebieskim i czarnym otwarcia opakowania na boku. A w 2013 roku na opakowaniach zaczął drukować obraz na zagrożeniach związanych z tytoniem. Tak, że wygoda opakowanie pozostaje w płaszczyźnie fizycznej, ale zniknął – psychicznie. Nawiasem mówiąc, aby rywalizować w twierdzy z „Compact” papierosów sortować Winston jeden, ale wciąż jest stosunkowo umiarkowana odmiana, zwłaszcza jeśli umieścić je w jednym rzędzie z Winston Filtry. Tutaj, 12 mg substancji smolistych i nikotyny 0,9.

odsetki za

W różnych okresach, byliśmy u szczytu popularności papierosów „Winston”. Rodzaje i ich gusta się zmieniły, ale jakość nie uległa zmianie. Prawdopodobnie takie podejście powoduje, że podobieństwo sloganów reklamowych firmy. „Prawdziwa jakość”, „A Taste of obecny”, „Pełna wolność” i wreszcie najbardziej żałosne „Zaufaj swój własny smak.” Wszystkie te hasła w taki czy inny sposób scharakteryzować nastawienie klientów do papierosów. Ale zgadzam się z samych tych klientów?

Przeważnie ludzie mówią, że nowe papierosy „Winston” pozostają dostępne i stosunkowo przyjemny smak rozkoszy. Ludzie, którzy nie palą, nie rozumiem tego, ale w papierosie można wyróżnić pewne cierpkość i miękki smak. „Winston” marka pozostaje bardziej demokratyczna i jakość. Wiele osób, jak fakt, że nie ma pieniędzy, aby wziąć mniej za nazwy, jak do pracy. Producenci mogą szczerze radować, bo papierosy „Winston” opinii są najlepsze. Oczywiście, w każdym razie pozostaje fatalny nawyk, ale ładne „trawa” ze smakiem. Nie jest zaskakujące, że są antagonistami, którzy wierzą, że „Winston” gorzki i nieprzyjemny smak, ale jako część ich pyłu tytoniowego, zamiast tytoniu.

Według jakiego kryterium wyboru papierosa?

Najpierw musimy zrozumieć, że nie ma nieszkodliwe papieros. Tytoń jest rzeczywiście cicho robi brudną uczynek, niszczy szkliwo, powoduje próchnicę, psuje płuca. „Dzięki”, to jest coraz gorszy ogólny stan zdrowia, zepsute cerę i istnieje ryzyko poronienia u kobiet w ciąży. Ponadto papierosy znacznie wpłynąć na przyszłość dziecka, co słabe i amorficzny. Ale jeśli wszystkie te argumenty nie działają, idziesz i tak pali, pozwól Dowiedzmy się, jak jeszcze wybrać „swoje” papierosy?

Pierwsza odpowiedź, jak długo jesteś palenia? A jak ty to robisz? Intercept cienki papieros mentolowy do spotkań z przyjaciółmi? Lub dmuchając w każdej przerwie, oddając w tej wątpliwej przyjemności, nawet gdy na zewnątrz pogoda? A może i ty sądzę palenie jest sposobem na relaks? Każda z tych opcji wymaga pewnej klasy papierosy. W szczególności, jeśli palić jedynie w sytuacjach awaryjnych, wspiera firmę lub uspokaja nerwy, a następnie zatrzymać swój wybór na lekkich papierosów. Panie mogą polecić cienkie papierosy „Winston”, które mają wystarczająco mały delikatny smak i substancji smolistych i nikotyny.

Co mówią lekarze?

pracownicy służby zdrowia, twierdzą jednak, że tytoń zawiera szczegółowe nitrozoaminy, które są rakotwórcze i są zdeponowane w płucach. Okazuje się straszny obraz przy zmianie mocny papieros zapalniczki, palacz dopiero zaczynają zwiększać dawkę papierosów, a tym samym znacznie zwiększa poziom kancerogenów. Oczywiście, producenci wyrobów tytoniowych jest tuż pod ręką.

Pociesza fakt, że marka „Winston” papierosy wytwarza jeszcze wyższą jakość w porównaniu z produktami krajowych producentów. Są miękkie i zawierają mniej substancji smolistych i nikotyny. Statystyki podoba tylko producentom „Winston”, ponieważ są one wybierane przez 12,4% Rosjan. Często jest to wieloletni fani marki, ale czasami przyciąga publiczność i reklamy wszelkiego rodzaju.

Teraz można oddawać swoje kubki smakowe nawet podczas palenia, więc smakosze wybrać aromatyzowane tytoniu, na przykład mentol. W tytoniu podczas mentolu nie, ale to jest papier impregnowany i filtr papierosowy. Oczywiście, proces palenia staje się bardziej przyjemne, ale szkoda nie jest ograniczona, ponieważ efekt znieczulający jest tworzony, ponieważ palacz nie jest świadomy wszystkich efektów. Dlatego chce palić częściej i stopniowo bardziej wciągnąć w ten proces. A jeśli kupujemy papierosy z aromatem truskawki, maliny i świeżych jabłek? zupełnie następnie palenia będzie utożsamiane z przyjemnością.

Nawet teraz można znaleźć dziewczyny, zastępując żywności przez palenie. Jest taka dieta powoduje konsternację wśród dietetyków na całym świecie. Dlatego w Stanach Zjednoczonych są zakazane wyroby tytoniowe, dbanie o populacji. W Rosji można znaleźć takie produkty, ale staje się coraz mniej. Jeśli palisz, nie pogorszyć sytuację jeszcze bardziej, wybierz wysokiej jakości tytoniu, i starają się ograniczyć się do minimalnej dawki. Następnie nałóg będzie tylko twoja mała wada.