718 Shares 8504 views

Film "St. John's Wort": aktorzy i role, grali

Andrei Rostotsky zajął się 1990 r. Pracą Fenimore Cooper. Był to jego drugi film reżyserski. Widzowie lubili ten film. Krytycy zareagowali na nią sceptycznie. Film nazywa się "ziele dziurawca". Aktor, role i grafik przedstawiają artykuł.


Funkcje

Filmowanie odbyło się w rejonie Iwanowa i Włodzimierza. Film Rostockiego nie przyjął uznania krytyków filmowych, bo różnił się znacznie od zachodnich sowieckich widzów. Nie ma idealizacji Indii, którzy prowadzą wojnę o wyzwolenie przeciwko kolonialistom. Zarówno Amerykanie, jak i Aborygenowie mają własną prawdę.

Działka

Główni bohaterowie, Nathaniel Bampo i Harry March, są zupełnie inni. Raz spotykane w dzikim lesie (w którym każdy z nich jest raczej zorientowany), przyjaźniły się. Nie natychmiast. Po pierwsze, Nathaniel ocalił życie Harry'ego. Obaj idą do jeziora o nazwie Migoczące Lustro. Nathaniel musi przyjść na pomoc swojemu indyjskiemu przyjacielowi. Harry, ze wszystkimi myślami, jest już w domu Thomasa Huttera.

Najstarsza córka Hatter, piękna, wyniosła i arogancka, dawno temu pozbawiona pokoju marszu. Nazywa się Judith i ma młodszą siostrę – Hattie. Młodsza panna Hutter nie ma pięknego piękna, ale serce jest dobre, niż niestety, Harry, nie może pochwalić się najmłodszym.

Wydarzenia w filmie rozwijają się na tle malowniczych krajobrazów, których tubylcy nie doceniają. Oni, zamiast cieszyć się pięknami dziewiczej natury amerykańskiej, prowadzą bezkompromisową, gorzką walkę. Ta wojna kończy się tragicznie. Córka najmłodszej córki Hatter. Ale najpierw stary umiera z rąk Indian, z których przedstawiciele dzikiego plemienia tradycyjnie usuwają skórę głowy. To jest spisek Coopera, przeniesiony przez Rostotsky'ego na ekran. Kto zagrał główną rolę w filmie "St. John's Wort"?

Aktorzy

Rola Harry'ego wykonywała Pavel Abdalov. Andrey Khvorov grał z Nathanielem, który dzięki swojej sprytności i osiągnięciom w polowaniu, nazywał się ziele dziurawca. Aktor Eduard Murashov grał rolę Huttera. Elena Kondulainen i Olga Mashnaya grały córki tego bohatera. Inni aktorzy filmu "Ziele dziurawca" – George Pitskhelauri, Siergiej Lodzeysky, Natalia Tabakova, Władimir Episkoposyan, Władimir Badow.

Pavel Abdalov

Artysta Harry w filmie "Zwiastun św. Jana" rozpoczął swoją karierę aktorską w 1986 roku z udziałem w filmie "Kin-dza-dza". W sumie w jego filmografii jest ponad czterdzieści prac. Wśród nich są role w filmach "Moskwa. Trzy stacje kolejowe "," Pamięć serca "," Osiem-Maiden-5 "," Zakon "," Ojczyzna ".

Andrey Khvorov

W filmie "Ziele dziurawca" debiutował aktor. Andrey Khvorov jest kandydatem na mistrza sportu w walce wręcz. W 1990 roku ukończył GITIS. Grał na scenie Teatru przy Malaya Bronnaya. Polscy widzowie pamiętali role w filmach "Kulagin i partnerzy", "Seraphim jest piękny", "Żołnierze". Andrei Khvorov zmarł w 2011 roku. Przyczyną śmierci był wypadek na planie.

Aktorki

Elena Kondulainen występuje w filmach od 1979 roku. Przed rozpoczęciem kręcenia "ziela św. Jana", aktorka grała w takich filmach, jak "Główna Rosja", "Święto Neptuna", "Dziki Wiatr". Olga Mashnaya stała się znana po filmie "Midshipmen, naprzód!". W ciągu 80 lat była bardzo aktywna. Dziś Mashnoy często można oglądać na programach telewizyjnych i różnych programach telewizyjnych.