253 Shares 8697 views

Różowa kurtka na paznokcie krok po kroku wykonanie instrukcji

W ostatnich latach stały się bardzo popularne i kolor jasny manicure. W tym przypadku konstrukcja łączy pozornie niekompatybilnych kolory. W tym artykule dowiesz się jak wykonać biało-różowa kurtka z elementami dekoracyjnymi. Dowiesz się, co trzeba zrobić przed nałożeniem koloru i jak tworzyć piękno na paznokcie. Warto zauważyć, że różowa kurtka z wzorem ma kilka etapów przetwarzania. Zbadajmy je szczegółowo.

Pierwszy krok: przetwarzanie naskórek i przygotowanie obszaru roboczego

Różowy płaszcz, tak jak każdy inny projekt, sugeruje wstępne oczyszczenie paznokci. Usuń stare trociny i kończy powlekania w tym samym kształcie. Po tym, zrobić usuwanie naskórka przez dowolny odpowiedni dla ciebie znaczy.

Następnie wyrównać powierzchnię roboczą. Aby to zrobić, należy użyć miękkiej buff. Staraj się nie używać piły ściernych. Mogą one uszkodzić strukturę paznokci i cienka im. Po obróbce wycierania płytkę zanurza się w odtłuszczania.

Drugi etap: Sformułowanie „uśmiechu”

Różowa kurtka polega na tworzeniu schludny półokręgu na czubkach paznokci. Można to zrobić na dwa sposoby: za pomocą pędzla lub za pomocą szablonu. Jeśli nie masz umiejętności do pracy z gwoździami, należy dać pierwszeństwo tej drugiej opcji.

Przykleić paski szablon na czubkach paznokci. Następnie, przy użyciu wybranego odcień lakier pokrywa pustą przestrzeń. W razie potrzeby stosuje się dwie warstwy. Jeśli pracujesz z pędzelkiem, a następnie wybrać krótkie i cienkie włosy. Gdy farba wyschnie, można ostrożnie usunąć szablon z paznokci.

Trzeci etap: Preparat elementów dekoracyjnych

Różowa kurtka z obrazem wygląda bardzo skutecznie i łagodnie. Jeśli nie można tworzyć arcydzieła, nie denerwuj się. Obecnie można kupić wiele różnych etykiet, które będą ozdobą paznokcie.

Jeśli nie chcesz różowy płaszcz był bardzo chwytliwe, stosuje się tylko do projektowania bezimiennych palców. Metoda ta jest stosowana przez wszystkich mistrzów służby paznokci. To nie będzie nudny, a jednocześnie dają powłoki styl low-key.

Jeśli chcesz ozdobić swoją różową kurtkę, potrzebne będą następujące narzędzia: biały lakier, brokat gruby srebrny lub różowy dzwonka, folia i dżetów.

Weź małym pędzelkiem i zanurzyć do lakieru. Następnie należy utworzyć kilka loki, które pochodzą z rogu „uśmiechu”. Pod koniec dżetów średnich loki kleju. Aby to zrobić, należy stosować wyłącznie specjalny środek mocujący. Nigdy nie stosować na naturalne paznokcie klejem. W przeciwnym razie po kilku ozdób otrzymasz poważny problem z płytą.

Z luzem blaszka może być wydane końcówkę pazur. Aby to zrobić, należy pokryć je cienką warstwą lakieru bezbarwnego. Poczekać kilka sekund i położenie końcówki gwoździa do blaszka mieszaniny. Po tym, poczekać, aż materiał jest suchy i pokrycie go z narzędzia wykańczającego.

Alternatywnym sposobem dekoracji French manicure różowy

Jeśli nie chcesz zastosować brokat, cyrkonie i wzory na paznokcie, różowa kurtka może być urządzone w jakikolwiek inny sposób. Ostatnio bardzo modne Uznane za pokrycie w kilku warstwach. Aby ją stworzyć trzeba pomalować w kolorze białym lub dowolnego innego koloru i cienkim pędzlem.

Moczyć urządzenia w kolorze i narysuj cienką linię na drodze do stworzenia „Smile”. Wszystkie ruchy powinny być pewny, ale najbardziej dokładne. Po całkowitym wyschnięciu dekoracyjnych liniach obowiązują jasne lakier. W razie potrzeby można powtórzyć manipulację tuż powyżej, ale w innym odcieniu. W tym przypadku musisz wielowarstwową różowy manicure francuski. Używaj tylko te kolory, które łączą się z ogólnym stylu.

Można również zorganizować górnej dobrze biały. Ten manicure jest naturalny i delikatny. Aby to zrobić za pomocą pędzla farbować miejsca, gdzie nowy paznokieć rośnie na płycie bazowej. Suche i bezpieczne ze specjalnej mieszanki.

i inne elementy dekoracyjne mogą być wykorzystywane do tworzenia różową kurtkę. To wszystko zależy od ostatecznego celu. Bądź kreatywny i eksperymentować na powierzchni paznokcia. Powodzenia w tym trudnym zadaniu! Bądź piękna i oryginalna!