290 Shares 2116 views

Nissan NV200 – praktyczny minivan dla rodziny

Nissan NV200 – to wielofunkcyjny minivan, który został przedstawiony w 2009 roku. Początkowo pod tą samą nazwą planowano wydać samochód, który mógłby przewożenia pasażerów i ładunków. Jednak okazało się nieco inaczej.

modyfikacje

Istnieje kilka opcji Nissan NV200 samochodu. Pierwszy – jest modyfikacją ładunku. Wygląda na taki pojazd jak furgonetki, i charakteryzuje się dość dużym ładowni. Nawiasem mówiąc, największym w swojej klasie. Druga wersja – pasażer. Jest to wszechstronny Combi, który wykonuje funkcje poprzednio przeznaczone dla maszyny: prowadzi i transport pasażerski i towarowy. I wreszcie, trzecia wersja – wygodne pasażer Nissan NV200 Evalia, gdzie można pójść z całą rodziną w długą podróż. Jak widać, producent udało i stworzył model dla wszystkich okazjach. Druga modyfikacja można nazwać złotym oznaczać to małe serie.

parametry techniczne

Zatem główne zalety techniczne to m.in. pojazdów przesuwne drzwi boczne, których koszt jest znacznie ułatwiło proces sadzenia bardzo wydajne silniki, łatwe w obsłudze i utrzymaniu, i doskonałą wnętrze. Na ogół jest to dobry samochód, który jest odpowiedni dla rodzin wielodzietnych, często sprawiają, że podróż. pojemności silnika, oczywiście, jest niewielka – zaledwie 1,6 litra – ale zużycie paliwa podoba jej gospodarki – mniej niż siedem litrów na sto kilometrów w trybie mieszanym. Samochód moc jest niewielka – ale to jest zrozumiałe, ponieważ jej celem jest odmienne od samochodów osobowych, takich jak Mercedes, Audi, Opel, itd. Wersja benzynowa generuje moc 108 l … s., a jego moment obrotowy wynosi 153 Nm. Są mniej wydajny model – z silnikiem Diesla 83 litrów. a. Ale deweloperzy wykorzystali innowacyjnych pomysłów w trakcie układu, i właśnie z tego powodu stało się stworzyć najbardziej praktyczną i przestronną przestrzeń ładunkową, która jest o wiele ważniejsze niż dla tych samochodów z dużą prędkością. Chociaż na pierwszy rzut oka nie wydaje się, że nie ma dużo miejsca, ponieważ całkowita długość samochodu wynosi mniej niż 4,4 m. Ale długość przedziału, pomimo tego, wynosi dwa metry.

Komfort i bezpieczeństwo

Jeśli porównamy Nissan NV200 z samochodów innych producentów, to wiele korzyści można zaobserwować w tym modelu. W wielu minivanów zainstalowany samowyładowcze fotele i ważą dużo. W różnych Nissan – środkowy rząd oparcia mogą być składane, a w dobrej proporcjach (60/40), co jest bardzo niepraktyczne. Więcej z tej serii mogą być składane do przodu, a tylne siedzenia składane oddzielnie. Samochód natychmiast staje się więcej miejsca. Ponadto, urządzenie jest wyposażone we wszystkie urządzenia niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa – zarówno pasażerów i kierowcę. Hamulce to anti-lock z wbudowanym systemem pomocy w przypadku nagłego hamowania, poduszki powietrzne i EBD. W razie potrzeby można zainstalować boczne poduszki powietrzne. Więcej producenci zapłacili dużo uwagi do stawów i luki części ciała i paneli. Ładunek i Combi-wersje są przesuwne okien bocznych dla dodatkowej wentylacji. A modele osobowe są stałe tylne drzwi, które poruszają się w górę. Więcej, jeśli nie jesteś zadowolony z wyposażeniem standardowym, można zainstalować dodatkowy sprzęt i wyposażenie pojazdu z różnych funkcji – Intelligent Key, układ ESP, elektryczne szyby i tak dalej ..

komentarze właścicieli

Po rozpatrzeniu Nissan NV200 – charakterystyka samochodu i jego funkcji – należy zwrócić uwagę na tak ważnym aspekcie jak opinie. Zanim kupisz samochód, konieczne jest, aby dowiedzieć się, jakie wrażenie zostawiła z tych ludzi, którzy już zakupiona. Nissan NV200 otrzymuje pozytywne opinie – właściciele entuzjazmem opisują przestronną kabinę i komfortową jazdę. Również kierowcy twierdzą, że ten samochód może przewozić cokolwiek – chociaż grill, chociaż w łazience, chociaż leżaków. Dla takich celów, idealnym rozwiązaniem. Nawet przeprowadzce do nowego domu nie jest to problem z samochodem. Ale to nie jest bez wad, oczywiście – niektórzy nie są zadowoleni z długim ciepło podczas chłodnych porach roku, ale negatywne aspekty daleko przewyższa doskonałej obsłudze, ekonomiczny i praktyczny. Dla minivanów, jak wiemy, kluczem jakości.