641 Shares 9244 views

„Midori” – sushi set: potrawa powinna być nie tylko smaczne, ale również piękne

W ciągu ostatnich kilku lat kuchni narodowej Japonii przeżywa prawdziwy boom. Świat jest po prostu obsesję na punkcie sushi! Są podawane w drogich restauracjach i małych kawiarni, kulinarne wydziały supermarketów oferują małe pakiety rolkach jako przekąska w wielu miastach działa okrągły dostawy zegara japońskich przysmaków … Profesjonalny sushi mastera po prostu niesamowite z jego umiejętności i wyobraźni, przedstawiających rolkach na plasterki portrety osobistości, postaci z kreskówek, kwiatów, a nawet miniaturowych obrazów. Oczywiście, aby nauczyć się tak trudną technikę, trzeba uczyć się i ćwiczyć więcej niż jeden rok. Ale nie jest to zaskakujące, ponieważ ceny niektórych arcydzieł sushi osiągając niebotyczne wyżyny. Bądź na bieżąco z najbardziej znanych kucharzy i zwykłych ludzi. Dla wielu sushi stał się ulubionym hobby, które daje przyjemność z procesu, a następnie można również prowadzić do zadowolić przyjaciół i domowników. Wielu fanów gotowania potraw japońskich już odkrył wspaniałe narzędzia, za pomocą których można gotować najbardziej niesamowite bułki. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanym jest „Midori” – sushi zestaw, z którego można przygotować prawdziwe arcydzieła.

Opis i wyposażenie

Zestaw do sushi „Midori” to specjalny, uzupełniając się wzajemnie części, które do wyciśnięcia ryżu rolek rolki idealnie gładka i nadać im dowolny kształt. Zestaw zawiera kilka narzędzi, które pozwalają produkować zarówno dużych jak i małych rolkach o różnych kształtach: okrągłe, kwadratowe, trójkątne, kędzierzawy. Ponadto, istnieją łopaty i widły. Wypełnić cały zestaw materiałów hipoalergiczne, jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Zalety Typing

  • w stanie przygotować nową sushi w domu;
  • szeroką gamę form do wytwarzania rolek o różnej wielkości;
  • jakości i całkowicie bezpieczny dla zdrowia materiału;
  • kompaktowy, łatwy do przechowywania;
  • ergonomia wszystkich części (są one bardzo łatwe do czyszczenia i prania);
  • Dostępność odpowiednich łopatek i widelce.

Jak korzystać z „Midori”?

Sushi zestaw zawiera szczegółowe ilustrowane instrukcje, z których każdy może nauczyć się sztuki starożytnej. Ale nawet bez wszystkich zestawu instrukcji jest wystarczająco zrozumiały do użytku, nawet intuicyjnie łatwo jest zrozumieć, że to, co jest przeznaczone. Podstawowa zasada działania polega na wprowadzeniu do plandek nori kształt, to vykladyvanii napełniania Wybrzuszanie przez urządzenie i przez rowki obróbki porcjami. Gotowane bułki pochodzące miłe i gładkie, co w rzeczywistości jest przeznaczone „Midori” – Sushi set. Recenzje przekonać właścicieli, które wykorzystują to jest bardzo proste, ale aby „wypełnić swoją rękę”, potrzeba trochę czasu.

Sushi partia z „Midori”

Przekształcić w wakacje może być nie tylko posiłek w stylu japońskim, ale nawet gotowania rolkach. W celu ustalenia takiej przygody dla przyjaciół, to doskonale „Midori” pasuje. Sushi zestaw niech wszystko razem gotować wielki zestaw, pełen różnorodnych przysmaków. Po sushi, przygotowane z produktów do domu świeże i wysokiej jakości, wcześniej przyznał, że restauracja nie ich wygląd. Ale dzisiaj, to pominięcie jest w pełni kompensowane przez wspaniały zestaw o nazwie „Midori”.