204 Shares 5401 views

„Najlepsza oferta”: dodatnie i ujemne sprzężenie zwrotne

Jedno z arcydzieł kina w 2013 roku, film „Najlepsza oferta” – międzynarodowa stworzenie. Włoski reżyser Giuseppe Tornatore główne role w filmie zaproszono Australian Dzheffri Rasha, holenderska aktorka i modelka Sylvie Haczyki i Brytyjczyka Jim Sturgess. Strzelanina miała miejsce nie tylko w miastach we Włoszech, ale także w Wiedniu i Pradze. Źródła anglojęzyczne określenie gatunku taśmy jako romantyczny detektywa, rosyjscy krytycy filmowi mają tendencję do wywoływania dramaturgię obrazu. Co naprawdę jest film „Najlepsza oferta”? Widzowie gości o nim wahają się od oceny „pełną nudyatiny” do podziwiania pięknych słów „wspaniałe, zapierające dech w piersiach, to świetnie.”

historia

Film opowiada historię miłości i oszustwa, które miało miejsce w świecie elitarnej aukcji dzieł sztuki i antyków. Fabuła obraca się wokół Virgil Oldman – starszych i szanowany, ale nieco ekscentryczny reżyser jednego z domów aukcyjnych. Szacuje on, majątek pozostały po śmierci rodziców młodego klienta o imieniu Claire. Ona cierpi na agorafobię, lęk przed otwarte przestrzenie i tłumy, i nigdy nie wychodzi z pokoju w jego rezydencji. Inteligentny młody mechanik Robert Oldman pomaga nie tylko poskładać dziwne koła i przekładnie mechaniczne znajdujące się w domu Clare, ale także do ustanowienia relacji z nią. Lone aukcję mieszka podwójne życie: z pomocą swojego przyjaciela, on regularnie korby oszustwa, zakup na aukcji ulubione obrazy pięknych kobiet. Hero Dzheffri Rasha naprawdę przywiązany do młodego klienta, ale on był przeznaczony do przetrwać upadek realnego życia …

„Najlepsza oferta”: negatywne opinie

W rzeczywistości nie jest tak wiele. Nie lubię autorów krytycznych opinii? Brak dynamizmu, pewna powolność. Oczywiście, teraz trudno jest zidentyfikować słowo „akcja”. Zdarzenia wiele, niektóre z nich tajemnicze i ekscytujące, ale w ogóle tempo życia jest jak mężczyzna w średnim wieku zabezpieczone rytm intonowanie krasnoluda w filmie (jeden z intrygującymi obrazami malarstwa). Co jeszcze nie zadowolić publiczność, „najlepszą ofertę”? Opinie niezadowolonych widzów powiedzieć przewidywalność fabuły niespójności i braku logiki w realizacji oszustwa i irracjonalnych zachowań bohatera. Być może wszystko. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że liczba negatywnych odpowiedzi około 10-20 razy mniej niż liczba entuzjastyczny, to można założyć, że obraz był sukcesem. Zwłaszcza, że niektórzy krytycy publiczności zauważyć znakomitą grę aktorów i świetną muzyką Ennio Morricone (który Tornatore zaprosiła niemal każdy swój film).

„Najlepsza oferta”: pozytywne recenzje

Wśród pochwalnych komentarzy na zdjęciu są tacy, którzy skupiają się bardziej na psychologicznego wpływu na taśmie. Niektórzy widzowie mówią, że film jest pełen tragedii, to sprawia, że myślisz, płakać i cierpieć z Virgil Oldman. Inni uważają, że wręcz przeciwnie, z głównym bohaterem może być szczęśliwy: w końcu uwolnił się od świata podróbek w świat prawdziwych uczuć, znalazł odwagę, aby móc stworzyć wygodną przestrzeń dla prawdziwych ludzi i zdarzeń, jakie otrzymał „najlepszą ofertę”.

Recenzje tych kinomanów zobaczyć przede wszystkim obraz nie jest opowieścią o historii życia, a nie detektywa lub thrillera, a dzieła sztuki z kapitału w przypadku kinowego świata. Zauważają i wirtuoz historia, utkane z poszczególnych scen, dialogów, tekstów i podtekstów. Taśma różnej głębokości, pełen zagadek i łamigłówek, które są czasami otwarte dopiero po powtarzanych widoki. Zdecydowana większość publiczności zauważyć ogromny aktora Dzheffri Rasha. Ale być może sukces taśmy zidentyfikowali obsady. Za mało znany poza granicami Holandii Silvii huKS są teraz prawdopodobne, aby rozpocząć nowe życie. Wspaniały i uroczy wizerunek genialnego inżyniera, stworzonego przez Jim Sturgess. Aby dopasować je i aktora drugoplanowego. Brak fałszywych notatek w ich grze. To dlatego, że najczęściej spotykanymi filmu fabularnego – „hipnotyzujący”. Uczucie obsługiwane uwierzytelnianie i piękne krajobrazy. Jako obraz używany kilkudziesięciu prawdziwą sztuką na najwyższym poziomie.

Musisz zobaczyć zdjęcie – przynajmniej w celu uczynienia własną opinię na ten temat. „Najlepsza oferta” (2013), krytycy i zwykli widzowie w tym przypadku są takie same – nie przechodzi film, wydarzenia, zjawiska w świecie sztuki. To może Cię zadowolić lub zawieść, ale jest mało prawdopodobne, aby pozostawić nikogo obojętnym.