111 Shares 1493 views

Zablokowane kontakty: dlaczego i co robić?


W ciągu zaledwie kilku lat, to społecznościowy stał się jednym z najbardziej popularnych na świecie. Jest teraz Trudno wymienić dokładną liczbę użytkowników, jak Wiele osób woli mieć dwa, trzy lub nawet więcej stron. Jest to na pewno powiedzieć – to jest świat. Rodzaj planecie mieszka gdzie znaleźć nowe Pals, kumpli, partnerów biznesowych, a niektórzy twierdzą, że nawet uda się znaleźć bratnią duszę. A jeśli pewnego dnia budzimy się i uświadomić sobie, że blokujesz kontakt, wydaje się, że spod nóg opuścić ziemię, lub ostro odciąć powietrze.

Jak to może być? I jak rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe? Wszystko to chcę powiedzieć w tym artykule.

Część 1. Zablokowane kontakty. To, co widzimy na stronie?

W takim przypadku, jeśli ze względu na pewne okoliczności, nie można przejść do strony lub okazuje się, że jest zablokowany do wysyłania spamu, może pojawić się jeden z następujących dwóch wiadomościach.

  • Będzie on mówił o spam. Unknown „życzliwych” poprosi o wysłanie wiadomości SMS na określony numer telefonu, albo przez terminal do płacenia w ilości niezbędnej do odblokowania. Ponadto, będzie zagrażać usuwanie stron po pewnym czasie, zwykle dzień lub dwa lub trzy.
  • Dowiesz się, że podawanie miejscu musiały tymczasowo ukryć swoją stronę z uwagi na fakt, że została zaatakowana, a on aktywnie wysyła spam. W tym przypadku można po prostu zmienić hasła: większość stron i skrzynkę pocztową.

Część 2. Zablokowane kontakty. Co robić?

Spójrzmy na obu opcji proponowanych powyżej.

1. Zablokowane kontakty z powodu spamu. Stałeś się ofiarą oszustwa. Vkontakte społecznościowy pozycjonuje się jako wolny zasób, którego podawanie w jednym głosem mówią, że nie wejść, a nie będą wprowadzone w przyszłości, bez dodatkowych opłat dla zwykłych użytkowników. Nawet w przypadku spamu. Dlatego też, jeśli są zobowiązani do zapłacenia nawet bardzo małej ilości, to jest pewien wskazanie, że komputer „osiadł” wirusa i trzeba pilnie podjąć wszelkie niezbędne środki.

Oczywiście, zaleca się jak najszybciej znaleźć i zniszczyć zainfekowanego pliku. Sprawiają, że nie jest to trudne. Otwarty na dysku komputera jest w folderze Windows. Gotowy? Teraz idź w serii «system32», «Sterowniki», «» etc, i wreszcie «» gospodarze. Ostatni plik trzeba otworzyć już z notatnika, a dopiero potem możemy przystąpić do demontażu. Co dokładnie powinno być zniszczone? Wszystkie linie, w których istnieją zapisy witryn VKontakte.ru i durov.ru, a także puste linie, jeśli w ogóle.

Po zdarzeniu wysłał wiadomość oszustwa ponad nie będzie przeszkadzał, i można bezpiecznie ponownie wprowadzić w swoim profilu na ulubionych witrynach.

Następny chciałbym poinformować, aby wykonać następujące czynności:

  • natychmiastową zmianę hasła do strony Vvkontakte i powiązanego elektronicznej skrzynki;
  • zainstalować (lub zaktualizować) program antywirusowy;
  • sprawdzić komputer pod kątem innych wirusów;
  • ustalenia stanu informowanie znajomych, że paragon nie jest zalecane, aby otworzyć je od informacji, masz to cele spam i bezpieczeństwa.

2. Zablokowane kontakty wynikające z włamania. Twoja strona została zablokowana z wyprzedzeniem o miejscu i jesteś oskarżony o spamowanie, choć nie wątpię, że coś jak to zrobił? Cóż, zdarza się. Jeżeli jesteś pewien, że komputer jest wolny od wirusów, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój profil został posiekany.

W tym przypadku, wszystkie znajomych jednocześnie uzyskać ogromną ilość informacji tego samego rodzaju i tej samej w Twoim imieniu w fotografiach są umieszczane etykiety.

To jest w porządku! Po kilku dniach dostęp do strony zostanie przywrócony.

Czasami zdarza się tak, że wpiszesz swoją nazwę użytkownika i hasło, ale strona wyświetla komunikat o błędzie wskazuje, że dane są nieprawidłowe. Ze względu na to, co blok kontakt w tej sprawie?

Nie może być tylko dwa możliwe wyjaśnienia:

– rzeczywiście nie pamiętasz nazwy użytkownika lub hasła;

– Ty posiekany.

I w pierwszym iw drugim przypadku zaleca się, aby w link podany na dole strony, należy przeprowadzić pełną listę działań oferowanych przez administratorów i upewnij się, aby zmienić hasło.