862 Shares 7505 views

Dmitry Belik – postać z filmu „Akademia wampirów”

Danila Kozlovsky jest dziś jednym z czołowych aktorów kina rosyjskiego. W Hollywood był w 2013 roku, właśnie w chwili, gdy skończył pracę w „Legend №17». Po roku na ekranach spośród amerykańskiego filmu z udziałem aktora, w którym jego postać stała się wampirem Dmitry Belikov strażnik. Jako Kozłowski udało się dostać do Hollywood? I co nam opowiada film „Vampire Academy”, w którym zagrał?


Twórcy obrazu

„Vampire Academy” został nakręcony reżyser Mark Waters w 2014 roku na podstawie powieści Reychel Mid.

Pierwsza książka pisarza, opowiada o życiu w akademii wampirów, został wydany w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku powieść była sukcesem, więc został następnie zwolniony kolejne 5 części. Grafika Reychel Mid przepełnione rosyjskich nazw miesza się z nazwiskami Południowych Słowian. Jednak autor wyjaśnia pochodzenie tylko straży Dmitry Belikov, co wskazuje, że był Rosjaninem, a pochodzący z Syberii. Pochodzenie innych znaków nie jest znana.

Scenariusz do filmowej adaptacji opartej na książce napisanej Deniel Uoters – brat Michael Waters. Reżysera Sama Maykl Uoters w dziedzinie kina działa od 1997 roku i zajmuje się głównie w tworzeniu filmów dla nastolatków „Zakręcony piątek”, „Wredne dziewczyny”, itd. Produkowane malowanie „Vampire Academy” Don Morfi, który również nadzorował pierwsze trzy części serii .. "Transformers".

Premiera filmu odbyła się w Rosji w kasie w lutym 2014 roku przez Marka Watersa zebrał tylko milion $ 15 – dwa razy mniej niż zainwestowano w strzelaniu.

podsumowanie działki

Główna bohaterka filmu – Vampire Rose i Lissa. Jako dziecko, są zjednoczeni przez jednego góry, oni stracili rodziców. Od tego czasu, dziewczyny są nierozłączne. Ale jak Rose i Lissa wampira, muszą być przeszkoleni w specjalnej akademii wampira, który znajduje się w samym sercu Montana. Jej przyjaciele decydują się na ucieczkę z tego miejsca, ale ich złapie ich nauczyciel i mentor – Dampier Dmitry Belikov.

Kiedy Vasilisa Dragomir, rzeczniczka dawnej szlacheckiej rodziny wampirów, wracając do akademii, z jej dziwne rzeczy zaczynają się dziać: ktoś obserwuje ją, malowanie graffiti na obsceniczne jego ściany i rzuca się martwe zwierzęta. Rose, który jest obrońcą i opiekunem Vasilisa, starając się chronić swojego przyjaciela, ale nie zawsze jest skuteczne. I tylko pomoc Dmitriya Belikova może poradzić sobie z prześladowcami – znienawidzony Strigoi (niższe wampiry) – i powrócić do swoich miejsc.

Zoi Doych jako Rose

„Vampire Academy” – film, w którym główną rolę udał się młoda aktorka Zoi Doych. W czasie kręcenia filmu była tylko dwadzieścia lat.

Zoe urodziła się w rodzinie aktorki i reżysera. Jej ojciec po prostu usuwa serialu „Jane by Design”, „double”, „Prawo Harry'ego”. Rodzice zauważyli wcześnie zdolności artystycznych córki, więc to był dołączony do gimnazjum, gdzie równolegle uczy umiejętności aktorskie.

Dziewczynka i prawda był żywotnie zainteresowany w filmie, więc był debiutant w 16 lat: otrzymał jedną z głównych ról w serialu kanału „Disney” o nazwie „Nie ma to jak hotel”. Zoe na to nie powstrzymało: w 2011 roku pojawił się od razu w pięciu filmach telewizyjnych – „NCIS”, „Criminal Minds”, „Główne posypką”, „sobowtór” i „Alleluja”.

W 2013 roku, Zoe pojawiła się w epizodycznej roli w filmie „Beautiful Creatures”. Po kręcenia „Vampire Academy” dziewczyna zaproponował główną rolę w filmie „The dziadka lekkich obyczajów”, gdzie wystąpiła w scenie z Robertem De Niro.

Bohaterka Zoe z "Vampire Academy" – dhampir Rose Hathaway. Dampier – specjalna kasta wampirów, mających na celu ochronę koronowanych głów. Róża jako strażnik wsadu do swojej dziewczyny Lissa. W uzupełnieniu do myślenia o tym, jak chronić swoich uczniów z Strigoi, Rose nadal przeżywa z powodu bycia w miłości z jego mentorem Dmitry Belikov.

Dmitry Belik ( "Vampire Academy"): biografia charakteru

Według fabuły filmu, Dmitry – mentor młodego dhampir, który pracuje w Akademii wampirów. Pochodzi z Syberii, ale z jakiegoś powodu, mieszka w Ameryce.

Dmitry Belik dedykowane i uczciwie robi swoje obowiązki. Łapie uciekł Lissa i Rose i powraca do akademii. Kiedy zaczyna trenować Rose, wzajemne uczucia powstać między postaciami. Ale Dmitry nie rozwiązuje stosunki z Rosa ze względu na dużą różnicę wieku. Film Belikov wielokrotnie uratować dziewczynki, ale romantyczny wiersz i pozostał niezabudowany. Jednak w dziele Reychel środkowym pomiędzy Dymitrem i Rose wciąż powieść zaczyna się w trzeciej książce z serii.

Rola rosyjskiej wampira był znany rosyjski aktor Danila Kozłowski.

Danila Kozłowski i jego kariera

W Hollywood świnka Danila Kozlovsky wymienione jedynym bohaterem Dmitry Belikov. Aktor mówi, że rola jego debiut w „fabryce snów”. Ale w kinie rosyjskim Kozłowski przybysz nie nazwę.

W 2008 roku aktor włamali się do listy pierwszej kraju sławna po jego udział w filmie wojennym „Jesteśmy z przyszłości”. W tym projekcie, jego partnerami w dziedzinie fotografowania był Vladimir Yaglych Ekaterina Klimova i Daniil Strahov. Po premierze, prasa mówi o nowej wschodzącej gwiazdy. Natychmiast pojawiły się pierwsze plotki i fakty z życia artysty: że w okresie studiów w SPbGATI Kozłowski spotkał Elizavetoy Boyarskoy, ale para zerwała ze względu na fakt, że uważane obiecujący narzeczony Daniel. Brukowce pisał notatki na temat tego, co młody człowiek poślubił swoją koleżankę – Urszula Malke – i zrobił karierę na złość tego pierwszego.

Więc czy to jest w rzeczywistości, nikt nie wie. Daniel nadal chodzić stale się po drabinie kariery. Po trafienie z jego udziałem był dramat „Duhless”. Maksa Andreeva wykonane roli aktora dosłownie „Bohatera naszych czasów”. Rozpoczęła firma zakończyła filmie biograficznym „The Legend №17».

Dziś Danila Kozlovsky pozostaje popularnym artystą. Na ekranach już opuścił obiecujący film z jego udziałem – „Załogi” w najbliższej przyszłości oczekuje się, że w celu uzyskania „Viking”.

Danila Kozlovsky – Dmitry Belik: historia jak aktor był w filmie o wampirach

Nie każdy rosyjski aktor, nawet bardzo utalentowany, trafia do hollywoodzkiego filmu. Po Dmitry Belik przez Kozłowskiego podbiła serca młodych widzów na całym świecie (a film został zaprojektowany głównie dla nastoletniej widowni), dziennikarze rzucili pytania aktor o tym, jak udało mu się dostać do projektu.

Daniel przyznał, że tutaj wszystko decyduje nie tylko trwałość, ale również sprawy. Próbował „Vampire Academy”, aby dostać się do poważnego hollywoodzkiego filmu, a nawet poszedł na próbę w Londynie, ale nic się nie stało. A w obsadzie filmu Mark Waters, został zapisany, nawet bez wchodzenia do Los Angeles. Jego próbka Daniel nagrany na kamerę i wysłał do dyrektora. Wkrótce dogonił go, a potem było tylko formalnością.

Podczas kręcenia aktora w ogóle traktowana życzliwie. Szczególnie entuzjastycznie Daniel rozmawiał z jego partnerem młodego Zoi Doych, mówiąc, że jest nie tylko utalentowany, ale również wspaniały człowiek zabawy.

Inne role wykonawców

"Vampire Academy" – film, który wystąpi także Olga Kurylenko ( "Quantum of Solace"), Lyusi Fray ( "Błyskawica Point") i pół Geyl ( "błękitna krew").