312 Shares 6505 views

„Okno Kontynent”: opinie. „Okno Kontynent” (nowe okna): Opinie

Ponad 10 lat liderem na rosyjskim rynku okien plastikowych jest firma „Okno kontynent”, z siedzibą w Sankt Petersburgu. Wybór spółka dokonuje się na najwyższym poziomie, dzięki czemu jego zespół składa się tylko z prawdziwych profesjonalistów.


„Kontynent Okno”. opinie

Z biegiem lat specjaliści spółki służyły setki klientów, których słowa są wypełnione wyłącznie na współpracy jako pozytywne. Dzisiaj, na podstawie tych uwag, można stwierdzić z pewnością, że firma „Okno kontynent” – to:

 • dzianiny przyjazny personel, składający się z elastycznych, wrażliwych ludzi;
 • produkcja okien plastikowych, drzwi i bram segmentowych ze sprzętem high-tech i innowacyjnych materiałów wysokiej jakości;
 • Indywidualne podejście do każdego klienta;
 • najkrótszy czas realizacji;
 • wykwalifikowana obsługa wysokiej jakości;
 • idealne połączenie ceny i jakości.

Zalety współpracy z firmą

Jakość usług świadczonych przez ekspertów firmy, rośnie z każdym rokiem. Ponadto cena produktów i tak na więcej niż uzasadnione, eksperci „okien kontynentu” jest przeprowadzane w celu sprawdzenia klienta i pomiarów wymaganych do obliczeń i montaż gotowego produktu, absolutnie za darmo. Przyjemne z boku współpracy jest ciągle ważna dla nowych i stałych klientów rabaty i systemu premii. Jest również ważną rolę w przyciąganiu nowych klientów grać rekordowym czasie produkcji i instalacji produkcyjnych, czy to plastikowe okna, drzwi i bramy segmentowe.

Jak wysoka ocena firmy na rynku rosyjskim okien plastikowych może być oceniana przez Pestryaev pozytywnych opinii z Internetu. przynajmniej kilka odniesień można znaleźć na każdym placu budowy na temat „Firma” Okno kontynentu. " opinie klientów jednocześnie potwierdzają ciągłą spójność i jakość produktów i usług, wskazując na ich konkurencyjność i zasług. Szczególną uwagę zwraca się do obliczania kosztu zamówienia usług on-line, co znacznie ułatwia klientowi planowania przyszłych kosztów.

Zakres produktów

Każdego roku asortyment produktów o więcej i więcej zadowolonych klientów. Do tej pory, obejmuje następujące produkty:

 • Wszystkie znane odmiany okien z tworzywa sztucznego (standard, naświetlem, łukowe, pochylenia przesuwny, trapezoidalne, trójkątne);
 • wewnętrzne i drzwi zewnętrzne wykonane z tworzywa sztucznego, aluminium i profili PCV;
 • Brytyjskie klasyczne poplamione i ściany szkła dekoracyjnego;
 • drzwi garażowe i przemysłowe przekroju;
 • produktów do izolacji cieplnej i oszkleniem (ciepła i zimna) i logii i balkonów.

Cechy wyróżniające okien plastikowych, „Okna kontynentu”

Montaż okien plastikowych w prywatnym domu, mieszkania w mieście lub w kraju, przyczynia się do poprawy projektowania, zwiększają komfort użytkowania. Z produktami „Okna kontynentu czystości, piękna i świeżości zamieszkują w każdym domu na zawsze. A ich wygląd tani koszt lokatorów. Główne zalety okien plastikowych od „okna kontynentu” to cechy wymienione poniżej.

 • Trwałość. Wysoki stopień odporności na uderzenia, niezawodność i długą żywotność. Przez wiele lat «REHAU» Profil okienny produkty nie tracą swoje pierwotne właściwości. Kiedy mały wpływ i oddziaływanie fizyczne nie podlegają pęknięć i odprysków, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i starzenie.
 • Wysoki stopień izolacji akustycznej. Z artykułów z „oknami kontynentu,” Problem hałasu ulicznego traci swą ostrość i pilność. Instalacja okna te pozwalają właścicielom domów, aby cieszyć się ciszą i spokojem, dzień i noc.
 • Niezawodność. Produkty firmy zagwarantować ochronę pomieszczeń przed dostępem osób niepowołanych.
 • Czystość i przyjazność dla środowiska. Okna pcv z profilu REHAU «» stworzony wyłącznie z biologicznie bezpiecznych produktów. Nawet po wielu latach służby pozostają neutralne w odniesieniu do zdrowia ludzkiego.
 • Styl i charyzmę. Każdy produkt jest wykonywany na zamówienie w oparciu o preferencje smakowe i życzeń klienta.
 • przewodności cieplnej. Produkty „Okna kontynentu” mają niski stopień przewodności, dzięki czemu ciepło z pomieszczenia prawie zniknął i komfortowe środowisko utrzymuje się w nim zawsze, niezależnie od pory roku.
 • Łatwa obsługa. Okna wykonane z profilu REHAU «», mają wysokie właściwości antystatyczne i nie przyciąga kurzu, co przyczynia się do dłuższego utrzymania ich pierwotnej formie. Ramy nie zmienia koloru, nie żółty. Aby zachować czystość produktu wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką od czasu do czasu.
 • Światłowód. Podczas instalacji systemu Windows „kontynent” Produkt wykorzystuje innowacyjny system pozwala na półprzezroczysty maksymalnej możliwej ilości światła, która przyczynia się do znacznego zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do jakości mieszkańców Petersburga, gdzie dni słonecznych jest wystarczająco długi tylko dla sześćdziesięciu dni w roku.

Drzwi od „okna kontynentu”

Istnieją dwa rodzaje drzwi, produkowane przez spółkę. Różnią się w materiale, z którego są wykonane – aluminiowych i PCW. Z kolei wszystkie plastikowe produkty tego typu są podzielone na przednich drzwiach, drzwi wewnętrznych i balkon. wyroby aluminiowe są uszeregowane w zależności od rodzaju otworu (przesuwne, wahadłowego, obracania, itd) i w zależności od przeznaczenia ( „ciepły” wewnątrz i „na zimno” z zewnątrz).

Korzyści z drzwi od „okna kontynentu”

Szeroka gama firm, aby wybrać produkt na każdy gust i dla każdego pomieszczenia, czy to jest mieszkanie, dom prywatny, pomieszczenia biurowe, balkon. Którykolwiek z Kontynentu „Windows” drzwi jest kombinacją następujących właściwościach:

 1. Niezawodność i bezpieczeństwo. Dzięki wysokiej jakości materiałów, na przestrzeni lat produkty wyglądają jak nowe. To nie jest zdeformowany przez oddziaływania mechaniczne i nie zmienia barwy zmieniających się warunków klimatycznych.
 2. Czystość i bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Materiały, z których są drzwi „Windows kontynentu” to hi-tech i absolutnie nie skłonność do spalania i topienia zamontowany.
 3. Izolacja cieplna i akustyczna. Drzwi mają wysoki stopień szczelności, że praktycznie nie przechodzą dźwięki i ciepło.
 4. Konstrukcja. Zazwyczaj, drzwi PCV mają biały kolor, ale kolorystyka jest znacznie rozbudowany ze względu na możliwości laminowania.

Dodatkowe usługi świadczone przez „Okno kontynentu”

 • Montaż bram segmentowych. Mówimy o niezawodnej i wydajnej struktury do garaży i lokali komercyjnych profilu. Istnieją dwa rodzaje bram segmentowych, garaż i przemysłowych. Główną zaletą „Okno kontynentu” (dawne opinie klientów tylko potwierdzić ten fakt) – że proces instalacji segmentowa brama garażowa w mniej niż jeden dzień. Takie produkty komercyjne są powszechnie spotykane w budynkach, takich jak produkcja, naprawy samochodów i myjnie. Brama segmentowa cena jest znacznie wyższa niż w normalnym garażu, ze względu na złożoność ich konstrukcji i zwiększonej funkcjonalności. Produkty obu odmian mogą być malowane zgodnie z życzeniem klienta w dowolnym katalogu RAL (kolor).
 • Szklenie balkonów i loggii. Istnieją dwa Najczęstsze rodzaje tej usługi: zimne i ciepłe. Kiedy zimne szkło pokój balkon zabezpieczony tylko przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ciepły pomaga również utrzymać komfortowe warunki w loggię.
 • Instalacja rolety na okna i drzwi. LLC „Okno Kontynent” (opinie klientów potwierdzają ten fakt) ma wyżej nazwie usługi na najwyższym poziomie. Rolety – ręczne lub automatyczne mechanicznego ostrza metalowe, gwintowane na bęben, utworzony w celu ochrony pomieszczenia klimatycznych i oddziaływania mechaniczne.

Dlaczego „Okno Kontynent”?

Firma jest jednym z najbardziej godne krajowych przedsiębiorstw do produkcji, montażu i instalacji okien, drzwi, rolet i bram segmentowych. Głównymi partnerami „Okno kontynentu” od początku istnienia tej chwili są europejscy producenci „REHAU” i „ROTO”. Fakt ten jest gwarancją wysokiej jakości, trwałości i niezawodności.

Zastosowanie w produkcji okien i drzwi Profil «REHAU» i armatura niemiecki «ROTO» pomaga zapewnić oryginalność produktów firmy.

Opinie o pracodawcy „Okno kontynentu”

Według pracowników, organizacja jest nie tylko doskonałym wykonawcą i towarzyszem, ale także doskonały przykład nowoczesnego prowadzenia polityki wewnętrznej przedsiębiorstwa, co stwarza optymalne komfortowe warunki pracy: innowacyjny sprzęt, materiały wysokiej jakości, indywidualne podejście do czasu każdego pracownika pracy.

Doskonałe relacje panujące pomiędzy współpracownikami w siedzibie oraz w produkcji „okno kontynentu” (opinii ekspertów potwierdziły ten fakt), to gwarancja dobrego samopoczucia pracowników i zarządzania. Stąd – odpowiedzialne podejście do pracy, podwładnych i klientów, co z kolei pozwala na obrót finansowy organizacji porusza się szybko w górę.

Ze względu na fakt, że Spółka dokonuje przeglądu „okno kontynentu” jako pracodawca jest tak pozytywny, jak i komentarze klientów, udana współpraca z organizacją zwykle nie ma jednorazowy. Każdy, kto kiedykolwiek napotkał przyjazny zespół „Windows kontynentu” profesjonaliści, należy wrócić w przyszłości do świadczenia nowych usług.