264 Shares 8939 views

Konsekwencje stosowania „krokodyla” i jej wpływu

Do tej pory jeden z najgorszych ludzkich wynalazków, być może, są leki. W tym artykule skupimy się na syntetycznych narkotyków „krokodyla”, który uważany jest za tani analogiem heroiny i najbardziej destrukcyjnych narkotyków. Stosowanie leku prowadzi do nieuniknionego i bolesnej śmierci.

Co to jest „krokodyl”?

Ludzie, którzy przynajmniej raz stosowane leki lub jakoś konfrontacji z problemem narkomanii zdają sobie sprawę z tego terminu jako „krokodyla”. Jest to syntetyczny lek (aka dezomorfinę). DOPE tym prowizorycznym związanych z syntetycznych opioidów, powodując natychmiastową i trwałą zależność (oba psychiczne i fizyczne).

„Crocodile” jest często określany jako „lek ubogich”, ponieważ najtańszych składników użytych do jego przygotowania. Bardzo często tak zwane narkomani z doświadczeniem zaczynają konsumować tego leku, gdy zabraknie pieniędzy na zakup droższych leków.

U ludzi, lek ten znany także jako „lek” samobójczej. To nie przypadek: uzależnienie od niego pochodzi prawie natychmiast (wystarczy tylko dwa zastrzyki), ale szkoda z niego dużo więcej niż od heroiny. Na przykład, średnia długość życia uzależniony od heroiny (z wyglądu) zależnie średnio wynosi około 7 lat. „Crocodile” uzależnieni rzadko żyją dłużej niż dwa lata.

Powszechne „krokodyl” był w 2000 roku. Według statystyk, w 2005 roku, co trzeci uzależniony w naszym kraju była „krokodyla”.

Wpływ leków

Skutki i konsekwencje stosowania leków „krokodyla” są po prostu przerażające. Wspomniane środki prawie natychmiast przerywa ludzkiego ciała.

Wszystkie sprawy w składzie chemicznym „killer”. Wytwarza się go z mieszaniny benzyny, kwas siarkowy, rozpuszczalników chemicznych siarki z dopasowania głowic, jodu i fosforu. Wszystkie te składniki są wysoce toksyczne.

Nic dziwnego, że skutki „Crocodile” użytkowania – to pewna śmierć.

Wpływ na organizm

Powiedział kiedyś lek dostanie się do organizmu, natychmiast spala ścianę naczynia i zawęża żyły. W konsekwencji, wywołany przez ich zablokowania. Dlatego też „krokodyl” uzależnionych zmuszeni do poszukiwania coraz więcej miejsca na swoim ciele, aby przejść do następnej, co prowadzi do neimnuemoy zastrzyk śmierci.

Strona jest wtryskiwany z martwicą tkanek powstaje na skórze pojawiają ropiejących że włączyć do skorupy, podobny do „łuski” (a więc leku i stała się znana jako „krokodyla”).

Następny wsiada do wszystkich ważnych narządów, które dzięki swojej niesamowitej toksyczności objętych wrzodów. W rezultacie konsekwencje „krokodyla” konsumpcji są śmiertelne.

Jak rozpoznać „krokodyla” narkomana?

Człowiek, który spożywany żadnych leków, nabywa pewne zmiany w wyglądzie. Nie ma tu „krokodyla” uzależniony jest po prostu niemożliwe. I główne cechy tej zależności są:

  • czerwone oczy i zwężenie źrenicy;
  • bolesne cienkość i forma senny ( „kochankowie” krokodyle zwykle cierpią na bezsenność);
  • utrzymujące zapach leków, a zwłaszcza jod;
  • zapalenie żyły i wrzodów na ciele.

Także ludzie, którzy używają tego leku zmienia stan psycho-emocjonalne: stają się drażliwe, cierpią częste i nagłe zmiany nastroju, skłonnej do depresji i apatii, lekkomyślne i bezsensowne działania powodujące niekiedy tragiczne konsekwencje.

Po użyciu „krokodyla” osoba przeżywa coś w rodzaju „High” (w słowach uzależnionych, podobny do heroiny) – halucynacje, lekkość w ciele. Ale to kończy się bolesnym i dywagacje kruche.

A potem co?

Pierwszą dawkę tego leku – jest niemal w stu procentach prawdopodobieństwo uzależnienia. Więc, jakie są konsekwencje stosowania „krokodyl”?

  1. oparzenia narkotyków i drewniaki żyły.
  2. W uzależnionego dosłownie zaczynają więdnąć dłonie i stopy. Kończyny zaczynają być objęte zgorzel formacji.
  3. Po zaledwie kilku miesiącach użytkowania 2-3 „krokodyla” na narządach wewnętrznych ropnie tworzą i istnieją oznaki rozkładu.

Ostatnim etapem jest fakt, że skóra zaczyna być oderwany od mięśni i mięśnie od kości. Człowiek pokryte ranami niemal ciągłych w całym organizmie (martwicy). Ponadto, „krokodyl” uzależniony staje się ohydny odór zwłok apteki, które nie mogą być zmywane lub coś zabić.

Aby żyć w takim stanie jest prawie niemożliwe: człowiek dręczony przez straszliwe bóle, które nie przestają na moment. Jednak główne konsekwencje „krokodyla” Eating – szybkiej i rychłej śmierci.

Reasumując

Będąc jednym z najmłodszych i najtańszych leków, „krokodyl” jest uważany za najbardziej morderczy. To niszczy organizm znacznie szybciej niż heroina.

Konsekwencje stosowania leku „krokodyla” – to całkowite zniszczenie ludzkiego ciała i nieuniknionej bolesnej śmierci.

Raz w organizmie, lek wpływa na absolutnie wszystkie najważniejsze narządy, raz na zawsze zmieniając ich normalne funkcjonowanie. „Krokodyla” całkowicie niszczy układ immunologiczny (i w związku z tym podatne na zanieczyszczenia uzależnionych sortuje infekcji) zatykają żyły, sprzyja tworzeniu się wrzodów.

Wspomniany lek jest tylko kilka miesięcy użytkowania może pozbawić osobę widzenia (wielu „miłośników krokodyla” zaślepionych po około 6 miesiącach użytkowania).

Wszystko to – tylko główne efekty stosowania „krokodyla”. Zdjęcie „krokodyl” narkomani, na przykład, nie jest możliwe, aby obejrzeć bez strachu w oczach, głębokiej martwicy, ropy stopionych ścięgien i kości, zapadnięte oczy i rany na całym ciele.

Po 3-4 miesiącach stosowania tego leku – powrót do normalnego życia staje się niemożliwe. Ponadto, określona ilość czasu wystarczający, aby upewnić się, że pojawiła się zależność stała się wyrokiem śmierci.