650 Shares 3964 views

Petersburg rynki: żywiec, pcheł i pcheł

Rynki Saint-Petersburg – największy i starych, działa od niepamiętnych czasów. Oni sprzedają napoje alkoholowe, wypieki, kawę i herbatę, różnorodne zbóż i produktów mleczarskich, w puszkach i półprodukty, jak również zbędne gadżety, samochody, sprzęt i odzież.


głównym

Być może najbardziej znanym rynki Petersburgu, które zostały istnieje od ponad dwudziestu lat – to jest Moskwa i Narva. Pierwszy znajduje się w specjalnym obszarze Petersburgu o podobnej nazwie. Znajduje się on na „Electrosila” (metro) Reshetnikov ulicy 12. Tu można zobaczyć mnóstwo świeżych produktów spożywczych i artykułów nieżywnościowych. Ceny w tej przestrzeni publicznej jest znacznie niższy niż w innych. W uzupełnieniu do półki z przyjaznych sprzedawców tutaj można znaleźć kawiarnię, gdzie udział w sprzedaży świeżych wypieków, a także Departament florystyka i sprzedaży obuwia. Działa miejscach publicznych, jak wszystkie rynku Petersburgu, codziennie, od dziewięciu do ośmiu.

Narva

Rynek ten znajduje się w zakładzie imienia Kirowa, obok stacji metra o tej samej nazwie. Stąd łatwo można kupić produkty rolne, które dostarczane są tutaj, rolników z regionu. Bezpośrednio nadzorują działalność kupowane wyższych władz, więc produkty są zawsze świeże i smaczne. Podobnie jak cały rynek Petersburgu, ma dużą liczbę kawiarnie, stragany ze świeżymi wypiekami i wiele więcej. Współpracuje z ósmej rano do siódmej w nocy, chociaż wielu sprzedawców jeszcze kilka godzin i sprzedaży towarów.

pchle targi

Wszelkie pchli targ w Petersburgu będzie odwoływać się do wszystkich miłośników starożytnych i starych bibelotów. Tutaj można znaleźć starych aparatów, zegarki, zabawki, książki, instrumenty muzyczne i wiele innych.

„Juno” – rynek, który został otwarty w Petersburgu przez długi czas. Podobnie jak w przeszłości, a teraz można kupić bezcenne zabytkowe drobiazgi, jak również nowych pojazdów silnikowych oraz urządzeń mobilnych. Oczywiście, wszystko trzeba sprawdzić. Należy pamiętać, że wiele z mobilnych urządzeń i wyposażenia skradziony. Jednak kupowane są przede wszystkim godnej pracy na rynku. Ponadto, istnieją obiekty publiczne, kawiarnie i stragany ze świeżymi wypiekami.

Udelka – pchli targ, który znajduje się w jednej linii z najlepszych w swojej klasie. Miejscowi nazywają to prawdziwy skarb dla tych, którzy nie mają dużo pieniędzy na ubrania i zakupu sprzętu, ale chcą się ubierać modnie. Wśród setek tysięcy produktów można znaleźć nie tylko ubrania i prawdziwy skarb. Ponadto, oprócz nowych rzeczy jest też rzadkością. Istnieją również gastronomia i inni na terenie rynku.

Aprashka – w niedawnej przeszłości, główny targ w Petersburgu. Wiele razy zamknięte z różnych powodów, ale ponownie otwarty. Wcześniej pełnił czternaście hektarów ziemi, dziś – znacznie mniej. Znajduje się on w zagrodzie APRAKSIN. Podobnie jak inne pchlich targach, można znaleźć wiele przydatnych kuchenne, ubrania i antyki. Aprashka – skarb dla kolekcjonerów na całym świecie.

pchle targi w Petersburgu

Vasiliostrovsky – dobry rynek z wielkim produktu. Otworzyły się z powrotem w połowie XX wieku, a nie tylko jako towar, ale również jako rolna. Jeśli jesteś zainteresowany pchlich targów w Petersburgu, należy odwiedzić określoną lokalizację, bo teraz to jest główną instytucją publiczną, gdzie można znaleźć zarówno nowe i stare ubrania i buty. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i produkowane w najlepszych fabryk w Rosji i na Zachodzie.

Dolgoozerny – numer jeden na rynku. Tutaj można znaleźć, jak również produktów rolnych i odzieży. Wśród tysięcy produktów są wyroby z futra, skóry i innych materiałów naturalnych.

Są to główne pchle targi w Petersburgu.