525 Shares 3786 views

4005 – błąd iTunes. Jak mogę to naprawić?

Użytkownicy produktów Apple często stają w obliczu problemów związanych ze smartfonów, które nie są już zawarte, zawiesić lub dać obcymi kody błędów. Niektórzy uważają, że jest to spowodowane problemami z samym telefonie, ale tak nie jest. Na jakość „jabłko” smartfony są nadal uważane za najlepsze, a błąd 4005 w iTunes i innych wad często powstają z powodu prób ponownego błysk telefon, niewłaściwe aktualizacje i wiele więcej. Najczęstszą przyczyną takich „dolegliwości” są sami użytkownicy. Przypadki, gdy błąd 4005 w iTunes wynika z elementarnej wilgoci do urządzenia.


W przypadku wystąpienia błędu najczęściej

Zazwyczaj takie „dolegliwości” cierpi żadnych produktów Apple. Dlatego aypadov właściciele często skarżą się, że nie był nieznany błąd 4005 w iTunes. Zdarza się to najczęściej wtedy, gdy:

 • Aypad lub telefon nagle stracił kontakt z systemem operacyjnym komputera w trakcie aktualizacji oprogramowania.
 • Jest uszkodzenie pakietu startowego, czy nie zostały one całkowicie zainstalowany.
 • Programy te media player zostały zniszczone przez rejestr systemu operacyjnego komputera. Zazwyczaj jest to związane z ręcznego usuwania narzędzi lub niektórych plików.
 • System komputerowy ma wirusa lub innego złośliwego oprogramowania.
 • uszkodzony kabel USB został użyty. Producent zaleca stosowanie wyłącznie oryginalnych produktów.
 • Wewnątrz telefon jest zwarty. To się czasem zdarza z nagłym przegrzaniem lub urządzenia przechłodzenia.
 • IPhone został uszkodzony. Bardzo często po upadku niektóre moduły są wyłączone telefony. To może ucierpieć nie tylko panel dotykowy i wyświetlacz, ale także płyty głównej.
 • Uszkodzony akumulator.
 • Glitch oprogramowanie.
 • Został zakupiony wadliwego urządzenia.

Ogólnie rzecz biorąc wyjście devaysa roszczenia może być cokolwiek. Rozważmy najczęstsze sposoby radzenia sobie z porażką.

restart iTunes

Najprostszym sposobem, aby podłączyć iPhone do komputera, wyjść z odtwarzacza multimedialnego i go ponownie uruchomić. Jednak ta działa tylko wtedy, gdy błąd iTunes 4005 została spowodowana przez czasowej awarii programu. Jeśli odtwarzacz multimedialny wciąż nie działa, trzeba spróbować innych metod. Na przykład, można spróbować zaktualizować odtwarzacz multimedialny.

aktualizacja iTunes

Aby wykonać tę czynność jest niezbędna w systemie Mac OS:

 • Widok z menu iTunes.
 • Wybierz z listy „Sprawdź aktualizacje” i uruchomić ten tryb.
 • Poczekaj, aż pliki do pobrania.

Jeśli mówimy o systemie Windows trzeba wykonać te same czynności. Jedyną różnicą będzie to, że trzeba wybrać Sprawdź aktualizacje.

Uruchom ponownie komputer

Jeśli błąd 4005 iTunes na iPhone 5S lub innych modeli devaysa pojawia się nadal, problem może leżeć w komputerze. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy, aby spróbować ponownie uruchom komputer i spróbuj ponownie uruchomić odtwarzacz multimedialny.

Aby ponownie uruchomić telefon

Jeżeli nieznany błąd 4005 w iTunes nadal pozostaje zaniepokojony, warto podjąć bardziej poważne działania, aby go rozwiązać. Aby to zrobić:

 • Znajdź przycisk telefonu 2: Moc i domu.
 • Równocześnie zacisnąć je.
 • Odczekaj około 10 sekund, aż ekran iPhone nie gaśnie.
 • Włączeniu telefonu.

W większości przypadków to pomaga rozwiązać ten problem. Jeśli podczas przywracania błąd iTunes 4005 nadal występuje, trzeba podjąć bardziej poważne środki.

Szybki telefon do odzyskiwania

Przed przywróceniem telefonu, należy skopiować z urządzenia wszystkie ważne dane i pliki. W przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty wszystkich informacji, zdjęć i nagrań audio.

Aby wykonać szybki odzysk powinien:

 • Jednocześnie przytrzymać przycisk Power i dom dla 3-4 sekund.
 • Poczekaj, aż ekran telefonu zacznie zanikać i natychmiast włączyć iPhone.

Jeśli takie działania są nie udało, konieczne jest, aby wykonać „twardy” odzysku.

tryb odzyskiwania

Aby przejść do tego trybu wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 • Podłącz oryginalny kabel USB do komputera.
 • Wyłącz iPhone poprzez przytrzymanie przycisku zasilania.
 • Poczekaj, aż na wyświetlaczu zgaśnie.
 • Zacisnąć przycisk Start i przytrzymać go tak długo, jak urządzenie się nie włącza.
 • Podłącz iPhone'a do kabla USB, który został podłączony do komputera w pierwszym kroku.
 • Trzymaj „Home”, aż na ekranie pojawi się logo iTunes i kabel.

Jeśli wykonane prawidłowo, telefon przejdzie w tryb tryb przywracania. Jeśli w tym przypadku błąd 4005 w iTunes nie znika, to jest możliwe, urządzenie jest w trybie pętli zwrotnej. W tym przypadku, tak zwany „efekt motyla”.

pętla odzyskiwania

Jeśli system odzysku, telefon ciągle pobiera tylko czarny ekran z iTunes i ikoną kręgowego, jest to sygnał, że urządzenie jest zatrzymane w trybie pętli. Najczęstszą przyczyną tego trybu staje się sam odtwarzacz multimedialny. Często takie błędy są powiązane z kodem 9006, co oznacza, że oprogramowanie zabezpieczające komputera jest oprogramowanie i urządzenia elementarne bloki trzeciej. W tym przypadku, iTunes nie może uzyskać pełny dostęp do aktualizacji i nadal nieudanych prób do wykonywania automatycznego ponownego lampy błyskowej.

Przynieść telefon z pętli i nie stracić kontaktów, zdjęć i innych przydatnych plików, łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu małe narzędzie o nazwie TinyUmbrella. Jeśli nie można go zainstalować, można użyć tych samych środków ewakuacji z pętli. Na przykład, można ustawić RedSnow, IRED lub RecBoot. Interfejs z tych narzędzi jest intuicyjna, więc nawet początkujący nie będzie miał trudności z ich wykorzystaniem.

Jednak te programy nie zawsze jest możliwe, aby poradzić sobie z błędem w iTunes 4005 5S. W tym przypadku, po skorzystaniu z programu na ekranie nadal wyświetlany, kabel USB i iTunes logo ikony. Wydostać się z takiej pętli jest możliwe, ale będzie musiał pogodzić się z faktem, że wszystkie dane w telefonie zostaną utracone.

Aby wyłączyć pętlę odzyskiwania, należy podłączyć iPhone do aytyunz i spróbuj ponownie zainstalować iOS. Ale to nie zawsze działa. W tym przypadku pozostaje wprowadzić telefon w tryb aktualizacji firmware (smartphone) DFU.

Jeśli wszystko inne zawiedzie

W tym przypadku należy spróbować użyć innego kabla USB. Jeśli żaden z przewodów nie działa, to problem tkwi właśnie w iPhone lub komputera. Dlatego należy sprawdzić komputer pod kątem obecności złośliwego oprogramowania. Być może program innej firmy, niewidoczne dla użytkownika odtwarzacza multimedialnego usunięte pliki. Jeśli tak, to trzeba oczyścić komputer z wirusów i pobrać narzędzie do naprawy rejestru.

sam nie zawsze może pozbyć się tych błędów. Fakt, że awaria może być spowodowana uszkodzeniem mechanicznym. W tym przypadku konieczne jest, aby skontaktować się z działem obsługi klienta i dać iPhone do zdiagnozowania. Jeśli okres gwarancji jeszcze się nie zakończył, a eksperci potwierdzają, że problem w małżeństwie, będzie można zrobić trochę krwi. Jednakże, jeśli sprawca był porażką przez użytkownika, będzie musiał zapłacić za naprawę przyzwoitą kwotę.