637 Shares 9029 views

Przepis halofitów w domu

Na torbie, bardzo smaczne i obfite gęsta zupa, usłyszał, chyba wszystko. Ale jeśli próbował gotować aromatyczne i pożywne posiłki? Możesz wybierać spośród wielu oferowanych na wszelkich halofitów przepis w domu.


Przygotuj się to zwykle na stromym bulionu i to nie ma znaczenia, co to jest: grzyb, mięso lub ryba. Najważniejsze, że było odżywcze. Ze względu na swoje halofitów gęstości często uważany za drugi zamiast pierwszego naczynia. Ten tradycyjny rosyjski danie. Jeszcze worek jest czasami nazywany kapusta, który ugaszony z wypełniaczami – kawałki mięsa, kiełbasy, żeber, oraz inne składniki.

Jaka jest recepta na kaszy w domu był w dawnych czasach? Pozostałe z rolników poprzednich produktów mączką zmieszane w jednym naczyniu i garnka lub gotowany. W ten sposób narodził się galimatias. W miarę upływu czasu, potrawa stała się popularna wśród innych warstw ludności Rosji. Nie gardzą służyć nawet w restauracjach i przyjęciach.

Teraz, w klasycznej receptury naczynia muszą być obecne cztery rodzaje produktów mięsnych: różne wędliny, gotowane i pieczone mięso, kiełbasy i marynowane lub solone ogórki i marynowanymi grzybami. Skład halofitów także oliwki, marchew, koncentrat pomidorowy, cebula, oliwki. To jest podawane z kwaśną śmietaną i cytryną. Przed ugotować potrawę, należy zebrać wszystkie składniki.

Przepis halofitów w domu, a jednocześnie proste i złożone. Tak, że może to wyglądać trzeba odżywcze i lekko pikantny, składniki powinny być dużo, a im więcej ich, tym lepiej. To może być kapary, masło i zioła, i różnych przypraw.

Cóż, teraz przejmuje danie „Solanka do domu.” Receptura bulionu mięsnego. Mięso ugotować. To może być mostek, żeberka, polędwica (wieprzowina, wołowina – co chcesz). Kiedy można umieścić mięso gotować, należy wlać ilość płynu, które trzeba za Salsola. Dodaj wody nie jest zalecane, aby nie zepsuć prawdziwy smak tej potrawy. Wywar z mięsa, należy wyjąć z wywaru i pozostawia do ostygnięcia. Kiełbas (palone) szynka, wędliny cięte na sześciany.

W tym czasie brzeczkę gotuje się ziemniaki w postaci plastrów. Dodaj do niego na wędliny, a następnie trawiona. halofity przepis w domu wymaga, aby były chrupiące, także obrane. zostały one pocięte na paski i aż połowa bulionu pripuskayut.

Usunąć cebulę i mój dobry w wodzie. Suche, shinkuem, mieszamy z masłem i wysłać patelnię. Passeruem bez przypraw i koncentratu pomidorowego do cebuli miękkich. Na innej patelni podsmaż pastę pomidorową smarem, aż zmieni kolor na pomarańczowo-czerwony. Mieszać zawartość dwóch blachach w jednym i wlać do garnka wrzącej solanka. Po 6-8 minutach zasnąć zioła cięcia i oliwki (lub oliwą) i gotować do miękkości. Po wyłączeniu płyty dają zupę sugerowane przez pięć minut i wylewa na płytki. W każdym z nich umieścić krem z plasterkiem cytryny. Podobnie, przygotowuje się ryby i grzybów halofitów, lecz mięsa nie odpowiednich składników.

A teraz wziąć przepis na galimatias z kapustą. To nie jest zupa, danie główne pełny. Do jego przygotowania odbioru kilogram kapustą, przemyto trzykrotnie wodą (na zimno) i wycisnąć. W naczyniu do smażenia semiring jeden duży żarówek 2-3 łyżki oleju, mocowany do niego z kapusty kwaszonej i narybku nalewając grzybów bulion do smaku. Aby złagodzić kapusta jest wymagane pół godziny jej gotowanie. Po tym czasie umieścić 450 g szynki i 350 g smażone wieprzowe, 100 g każdego kiełbasy i mięsa (zimnego, gotowane). Tylko kapusta dodając 600 g produktów mięsnych. Pozostaje tylko dodać sól i pieprz do smaku i doprawić przyprawami. Dusić kolejne 30 minut. Następnie dodać do kapusty smażone mąki, wymieszać wszystko i nadal zajmują dodatkowych 12 minut na małym ogniu. Po tym czasie, możemy przesunąć do galimatias patelni i wysłać w piekarniku przez 30 minut. Wszystko galimatias domowej kiszonej kapusty może być stosowana do płyty i służyć.

Dowiedz się dokonać bez hierarchii, wkrótce zaskoczyć swoją rodzinę nowymi wersjami niego. Cieszyć się cały posiłek!

284 shares 6199 views
588 shares 6270 views
241 shares 1893 views