316 Shares 6008 views

opony samochodowe Pirelli Ice Zero opinii właścicieli

Są to opony, które są przeznaczone do jazdy w warunkach miejskich – oni nie mają do nich na podbój gór, poruszający się po drogach i tak dalej. Ponadto, jeśli robimy to w okresie zimowym, zwykła guma jest jeszcze gorzej podobnych zadań. Dlatego trzeba być w stanie wybrać opony w zależności od celu, dla którego chcesz korzystać z samochodu. Jeśli miasto zbliża się zima, to należy upewnić się, aby zmienić opony na zimę, ale można wybierać spośród standardowych modeli. Tam nie znajdziesz takich opon Pirelli Ice Zero – opinie z gumy można zwykle znaleźć na specjalistycznych stronach, ale nie na forach, gdzie nowicjusze i entuzjaści w celu omówienia ich opon. Ta opona jest przeznaczona do znacznie trudniejszych warunkach pogodowych i drogowych, więc nie nadaje się dla każdego. Jeśli spróbujesz użyć tych opon w mieście, a następnie znajdziesz wielkie rozczarowanie, ponieważ nie pokaże wydajność, na której polegać. Jednakże, jeśli rozumiesz, co trzeba opony do jazdy ekstremalnej, to należy zwrócić uwagę na model Pirelli Ice zero. Komentarze na temat opon w zasadzie doskonałe, a jeśli czytasz ten artykuł, to zrozumiesz dlaczego. Tutaj wszystkie jego zalety, cechy i innowacyjne technologie stosowane w produkcji zostaną szczegółowo opisane. Dowiesz się, gdzie i na jakich warunkach te opony wykazują najwyższy poziom wydajności. A potem będzie już w stanie podjąć decyzję o tym, czy je kupić, czy nie.

wprowadzenie

Kiedy przychodzi do jazdy w ekstremalnych warunkach pogodowych, specjalnego i nietypowej nawierzchni, to powinno się szukać takich opon Pirelli Ice Zero. Recenzje zawsze może być najbardziej pomocne, że można przeczytać w Internecie, ale również powinno się dowiedzieć więcej na temat poszczególnych elementów, funkcje i wiórków konkretnej gumy, zanim zdecydujesz się go kupić. Jest za to i tam są opinie takie jak ten – tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje można łatwo znaleźć z nią, zważyć zalety i wady. A jeśli nadal ważne dla opinii innych ludzi, to będzie osobny rozdział. Proszę sprawdzić opis opony Pirelli Ice zero, opinie z nich zostaną podane później. Tak więc, najważniejszą rzeczą jest, aby podkreślić to, co producenci – jest fakt, że model opon łączy maksymalną wydajność zarówno w wydajności i bezpieczeństwa, co jest bardzo ważne podczas jazdy w ekstremalnych warunkach. Z tych opon będzie można uzyskać pełną kontrolę nad mocą, który daje praktycznie jedność ze swoim samochodem na drodze, na której szczegółowa inspekcja zanim nie mógł nawet marzyć. Naturalnie, warto zauważyć, i mniej jasne, ale nie mniej ważny szczegół – to opony zimowe, więc nawet jeśli prowadzenia samochodu w ekstremalnych warunkach, opony te nie będziesz robić, ponieważ są one tworzone specjalnie na sezon zimowy.

Jaki rodzaj opon?

Więc gdzie należy rozpocząć rozważania opon Pirelli Ice Zero? Recenzje właściciele są najbardziej skoncentrowane na jaką wydajność, opony te mają na oblodzonych drogach, więc przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że model ten jest nabijanie opony typu zimowego. Ta nowa generacja opon, które zostały opracowane w ostatnim czasie – podczas tworzenia zostały wykorzystane wiele nowoczesnych technologii, które zostaną omówione bardziej szczegółowo w dalszej części. Celem utworzenia tego typu gumy opon była konieczność poprawy wydajności w ekstremalnych warunkach zimowych, gdy jest to niezbędne do czynienia z bardzo ciężką chodnika pudrem. W takich okolicznościach, nawet najlepsze opony zimowe od standardowych opcji nie pozwalają osiągnąć dobrą kontrolę jazdy i wydajności, nie wspominając o bezpieczeństwo. Dlatego istnieje potrzeba zaawansowanego modelu, który będzie w stanie utrzymać wysoką wydajność w najtrudniejszych okolicznościach, pozwoli Ci nigdy stracić kontrolę nad swoim pojazdem i zawsze pozostają w całkowitym bezpieczeństwie. Wszystko to oferują model Pirelli Ice Zero – opinie właścicieli, którzy już korzystali z tego kauczuku, potwierdzają ten fakt.

produktywność

O co wydajność opony Pirelli Winter Ice Zero, to zostało powiedziane dużo, ale nadszedł czas, aby wyglądać bardziej szczegółowo, w jaki sposób ta jest bardzo wysoka, i na jakich warunkach. Natychmiast warto zauważyć, że prawie wszystkie parametry, które są obliczone osiągi opony w tym modelu są zbliżone do doskonała, aw wielu przypadkach są oceniane nawet wyższe. Prawie uważany za doskonały dane opona wydajność na suchej i mokrej nawierzchni drogi również uważany niemal doskonałe zużycie paliwa, a dokładniej, oszczędność paliwa, co zapewnia zmniejszenie oporu podczas jazdy, pod warunkiem, że opony. Pięć oceniano skuteczność tych opon podczas jazdy w trybie sportowym. Warto również zauważyć, że znak „doskonały” i otrzymał poziom komfortu, które dostarczają opony zimowe Pirelli Ice Zero – opinie klientów często zawierają informację, że jazda na oponach jest naprawdę przyjemne doświadczenie. I, oczywiście, warto zwrócić uwagę na wydajność modelu w warunkach, dla których zostały zaprojektowane. Eksperci szacują, że funkcjonalność opon na pokryte śniegiem drogi, prawie idealny i oblodzenia – jako ideał. Jak można sobie wyobrazić teraz, model ten jest w rzeczywistości godny uwagi i jest rzeczywiście wśród rewolucyjnych opon wypukłościami.

specjalne kolce

Ale ze względu na to, co opony Pirelli Ice Zero ma wyjątkową wydajność? Zjawisko to ma kilka dość rozsądne i logiczne wyjaśnienie, a pierwszy z nich – postać kolców. W tym przypadku, kołki są podwójne, wyposażone w postaci szczypcami. Dzięki tej ekscytującej i innowacyjnej technologii poprawia penetrację kolca do lodu, a to z tego powodu zwiększonej wydajności na oblodzonych drogach. Podwójne skoki są dwa razy bardziej skuteczna niż pojedyncze, więc można zauważyć różnicę po pierwszej podróży. W przeciwieństwie do poruszających się kolce, które są wykorzystywane przez niektórych najnowszych modeli opon, ta innowacja ma zwiększoną wytrzymałość, dzięki czemu nie stracisz wszystkie kolce po pierwszym lub drugim sezonie. dba tak wielu kierowców, więc w tym przypadku sprawa została zwrócić szczególną uwagę przy projektowaniu. Po tym wszystkim, opony zimowe Pirelli Winter Ice Zero są częścią imponującej wydajności na lodzie dzięki kolcami. Ale, oczywiście, efekt osiąga się nie tylko z ich powodu – istnieją inne cechy, które należy zdecydowanie powiedzieć.

Powierzchnia czopa

Nie możemy powiedzieć, że to kończy dyskusję cierniową, bo to właśnie oni w modelach opony są najbardziej innowacyjną częścią. Daleko od bycia jedynie dwoistość dodaje opony wydajności. Opony Pirelli Winter Ice Zero XL posiadają dodatkowe mocowanie, ale nie mniej odporne na wstrząsy, a tym samym są na uszkodzenia, co prowadzi do utraty kolców. Po tym wszystkim, prowadzi wszystkie opony w pełnej ruinę – bez kolców nie ma przyczepność na oblodzonych lub zaśnieżonych drogach i dlatego stracił istotę opon zimowych. Dlatego warto zwrócić uwagę na kolce płaskich powierzchni, które nie degradują wydajność, ale to sprawia, że ciernie znacznie bardziej stabilne. My ciernie zwiększona odporność na wstrząsy, a zatem są one znacznie dłużej, ale również znacznie bardziej efektywne, ponieważ inny autobus na utratę nawet kilka kolców zaczynają tracić i zazębia się z powierzchnią. I to są dobre opony zimowe Pirelli Ice zero, ale nawet ten punkt modelu kolców nie przestanie zadziwiać was.

Podstawa ostrza

Kolejny punkt warto zauważyć – jest udoskonaloną, szersza podstawa kolec, który dodaje jeszcze więcej siły. Wszystkie powyższe funkcje są sumowane, w wyniku utraty kolców zmniejsza prawie do zera. Jednak nie jest to jedyna zaleta, która daje nową rozszerzoną bazę cierniową. Fakt, że duża powierzchnia montażowa pracuje również nad sprzęgła podczas hamowania lub trakcji. Oznacza to, że pojazd wyposażony jest w tym modelu opony o wiele lepiej się przenieść na oblodzonych powierzchniach, a znacznie bardziej niezawodnie i bezpiecznie spowolnić. Oczywiście, to wszystko jest bardzo ważne dla kierowców, a nawet trudno sobie wyobrazić, że wszystkie z tych wspaniałych możliwości, aby dać w przypadku opon Pirelli Ice Zero kolczastych. Recenzje ciernie są także bardzo wysokie – ale dość szybko zaznajomić się z faktu, że ludzie piszą i mówią o tych oponach. Choć warto zapoznać się z resztą rozważanych cech opony zimowe.

Zwiększona gęstość kanalików

Nie jest tajemnicą, że kanały znajdują się na wzór bieżnika, służą do usuwania nadmiaru wody, która powstaje z powodu oblodzenia i ośnieżonych drogach. Również te kanaliki „wychwytywanie” śnieg bezpośrednio poprawia osiągi opony na nawierzchniach pokrytych śniegiem. Jakie jest rozwiązanie przyjęte Producenci opon Pirelli Ice Zero? Zdjęcia można powiedzieć wiele, ale jeśli nie jesteś ekspertem w oponach samochodowych, nie można zauważyć zwłaszcza w kanalikach modelu. Fakt, że są one znacznie więcej niż standardowe opony zimowe – gęstości bieżnika wyższego niż standardowe opony zimowe na dwadzieścia procent lub dwadzieścia procent więcej śniegu zostanie usunięty z drogi, co znacznie wpływa na wydajność w ekstremalnych gumową warunki pogodowe. Zatem, opona Pirelli Winter Ice Zero ma znacznie bardziej imponujące osiągi na wszystkich rodzajach tras narażonych na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych – to sprawia, że guma mniej atrakcyjne dla nabywców.

specjalna kompozycja

Osobno warto wspomnieć, że produkcja gumy użyty specjalny skład, którego receptura nie została ujawniona do wiadomości publicznej. Jednak nie wiadomo o nim, że jego funkcja jest znacznie pomóc w osiągnięciu autobusy dane dotyczące wydajności w różnych warunkach pogodowych. Faktem jest, że ze względu na szczególne związków obecnych w gumie może działać prawidłowo, w różnych temperaturach, co sprawia, że o wiele bardziej wszechstronne. Oznacza to, że w warunkach, w których większość opon zimowych już zaczął tracić wydajność, model kontynuuje pracę, pokazując maksymalne wartości. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób, które żyją w szczególnie trudnych warunkach nordyckich, gdzie temperatury mogą wpaść szczególnie niska. Jednak to nie neguje faktu, że magistrala danych jest idealnie funkcjonującego w każdych temperaturach poniżej zera i nie wiele do stracenia w wydajność podczas rozgrzewania, w przeciwieństwie do większości innych modeli opon zimowych.

pozytywne opinie

Cóż, teraz wiesz prawie wszystko, czego potrzeba na sposób konstruowania opony Pirelli Winter Ice zero. Informacje zwrotne od użytkowników, jednak otworzy dla ciebie zupełnie inny obraz z innej perspektywy. Nad nim został przedstawiony tylko suche fakty, ale co do rzeczywistego wykorzystania gumy przez samych użytkowników powiedzieć? Jeśli wpływają pozytywne opinie, to można znaleźć wiele informacji – fakt, że średnia ocena z gumy: pięć z pięciu. Dlatego ludzie chętnie napisać swoją opinię na temat tego, co jest dobre opony dla tego modelu. Na przykład, podkreślają, że opony te posiadają drogą dobrze, że nie pogorszy ich wydajność i pokonywanie zakrętów, nawet ostre, a w szczególności ich radować jak z oponami samochód zwalnia, a cały sens jego doskonałe funkcjonowanie na lodzie. Oprócz hamowania, a było też jasne, kontrola samochodu, bez zasp i banków. Ludzie piszą, że opony nie zużywają się, a także prawie każdy zauważył siłę ciernie, które nie zostały utracone nawet po trzech lub czterech pór roku – po setki tysięcy kilometrów, są one po prostu zaczynają się zerwać, ale nie upadł. Podsumować wszystkie możliwe wycofanie, że pod względem ceny i jakości, model ten jest najlepszy na rynku. Są to powody, dla których warto kupić opony Pirelli Ice Zero – opinie w większości są pozytywne, ale istnieją również negatywne aspekty, które są przynajmniej trochę, ale również zasługują na uwagę.

negatywne opinie

Tak więc, jeśli szukać wśród dużej liczby pozytywnych opinii jest negatywna, można znaleźć kilka chwil. Po pierwsze, ludzie pisali, że ta opona jest naprawdę imponujące funkcje tylko w temperaturach ujemnych i jest rzeczywiście skrajne powierzchnie gdzie asfalt nie jest widoczny spod lodu. Po drugie, niektórzy kierowcy mówią trochę hałasu z gumy, zwłaszcza w temperaturze zera, ale to całkiem indywidualnie tutaj, ponieważ inni kierowcy twierdzą, że opony są praktycznie milczy. Jednak wielu kierowców donoszą, że nie byli w stanie zidentyfikować braki gumy nawet po dwóch sezonach aktywnego użytkowania. Od modelu bazowego jest wszystko, ale w końcu będzie można przeczytać o inny rodzaj gumy – Pirelli Winter Ice Zero Friction – to podgatunek opinie są również dobre, ale to jest coś zupełnie innego.

Opon bez kołków

Jeśli model bazowy jest kolcami, ale nie jest to, w jaki sposób działa opony Pirelli Winter Ice Zero Friction? Recenzje wiele o niej powiedzieć, dlatego należy zapoznać się z teorią. Chodzi o to, że innowacyjna technologia jest używana do produkcji tych opon. Zamiast kołków, w tym przypadku, kompozycja gumy dodaje się do konkretnego komponentu, który jest mikroskopijne kryształki, które zapewniają lepszą przyczepność na drogach oblodzonych śnieżnych i – dokładnie i działają Pirelli lodu zero FR. Opinie na temat tego modelu, też, głównie w pięciu punktach. Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że opony się mniej pewnie czuć się na śniegu i lodzie. Jednak ten rodzaj opłaty za brak ciernie – wszystko jedno, technologia ta jest zupełnie inna, więc trzeba dostosować się do sposobu działania opony Pirelli Ice Zero FR. Recenzje innych ludzi, oczywiście, może służyć jako punkt odniesienia, ale w każdym przypadku należy podjąć ostateczną decyzję na własną rękę.