291 Shares 4437 views

"Mitsubishi Pajero-PININ-": opis, dane techniczne, opinie

Prywatny parking jest potrzebny każdej udanej Osoba, która otrzymuje wystarczająco przyzwoite wynagrodzenie. Aby długo cierpieć z wyboru, powinieneś zobaczyć wiele opinii o różnych modelach w Internecie. Pomoże to ustalić markę samochodu, przypisany jej kolor.


Wiele się podobało "Pajero-Pinin". Recenzje samochodzie całkiem odpowiednie, pozytywne w większości przypadków. Jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Kabina ma ładny design, całkowita zewnętrzna również przyciąga uwagę publiczności. Samochód jest zdolny do przenoszenia ciężkich ładunków, kilku pasażerów. Siedzenia są wygodne i komfortowe, doskonale działa panel sterowania, który jest intuicyjny projekt. Producentem tego modelu jest japońska firma „Mitsubishi”.

„Pajero-Pinin”: krótki opis modelu

Jak już wspomniano, samochód produkuje japońska firma „Mitsubishi”. Zespół doprowadzono do 15 czerwca 1998 r. Przy czym korpus 4-drzwiowy wytwarzany jest od tego momentu. Dwa miesiące później, linia montażowa zaczyna schodzić modelu z 5 drzwiami. Samochód w różnych krajach ma swoją nazwę, która jest bardziej odpowiednia dla rynku krajowym danego państwa. Model został usunięty w 2006 roku.

Warto zauważyć interesujący fakt. Chińska firma posiada oficjalną licencję na produkcję tego urządzenia. Dlatego „Padzhero-Pinin” azjatyckie w dwóch wariantach. Jednakże, jeśli autentycznej wersji trafił do sprzedaży, Chińczycy przeznaczony do wewnętrznych ruchach wojska i policji. Brazylijska firma była trzecim, który dostał pozwolenie na budowę.

Konstrukcja maszyn i urządzeń technicznych

Więc dlaczego ten samochód? W tym czasie istnieje pilna potrzeba opracowania nowego typu pojazdu rozjazdu. W tym modelu są elementy nośne, jednak, w odróżnieniu od poprzednich wersjach, to samochód jest taka jednostka, a nie ramki. Te elementy, które są wykonane na rynku zewnętrznym, produkowane w fabryce firmy „Pininfarina”.

W „Padzhero-PININ” ustanawia trzy różne silniki. Ich wartość 1,6, 1,8 i 2 litrów. Zbiornik paliwa 53 jest przeznaczony do l.

Model pięciodrzwiowy różni się od czterech drzwiach? Przynajmniej fakt, że wielkość ich rozstawem osi zupełnie inna. Zawieszenie ustawione inaczej: tylny zestaw kół z przodu ostrze typu McPherson „-”.

Recenzje "Pajero-PININ"

Jeśli weźmiemy pod uwagę opinie właścicieli, można powiedzieć od razu, że większość woli ten samochód (zwłaszcza jeśli istnieje możliwość wyboru pomiędzy tymi dwoma modelami) ze względu na danych zewnętrznych. Wielu powie, że jazda dobre miejsce, nie ma ciśnienia i niezbyt mocno, ale sama wygoda nie jest odczuwalny. na pierwszej linii krzesła wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Maszyna pracuje prawidłowo i rzadko przerwy. Jest tam fotele pneumatyczne. Bez niego wielu nabywców byłoby niewygodne. Większość notatek, które nie są regulowane przez wysokość pasów bezpieczeństwa. Nie mogłem zrozumieć, dlaczego. „Pajero-Pinin” ma kilka wad, ale korzyści jest wiele. Maszyna ta zasługuje go kupić.