226 Shares 3154 views

Jak wybrać prezerwatywę

Instynkt reprodukcji jest jednym z najsilniejszych w rozwoju ludzkości. Jednakże współczesny świat stwarza warunki, w których ograniczenia w prokreacji powstają same. Zdrowie, społeczeństwo, kataklizmy – wszystko sprowadza się do pragnienia planowanego pojawienia się potomstwa. Kolejnym czynnikiem jest ochrona własnego zdrowia. I tu przychodzi do akcji ratowniczej, najczęstszym i dostępnym sposobem ochrony jest prezerwatywa.

W męskim sensie wielka prezerwatywa to przede wszystkim komfortowa prezerwatywa. I jak wybrać prezerwatywę, aby nie pogarszać przyjemności z kontaktem seksualnym i unikać recepty na leki z nagłej choroby?

Na najlepsze uczucia nie bój się eksperymentować z antykoncepcją, spróbuj wybrać najbardziej dla siebie. Aby ocenić go ze wszystkich stron, skorzystaj z następujących wskazówek, jak wybrać prezerwatywę nie tylko najlepsze, ale również bezpieczne.

Jest zdania, że najlepsza i najbardziej komfortowa prezerwatywa jest cienka, ponieważ jest prawie niedostrzegalna. Przez wiele lat dewizę towarzyszyły również czołowi producenci. Skomplikowanie tej technologii wymyślało coraz to subtelniejsze modele, starając się oczywiście utrzymać główną funkcję – właściwości ochronne. Jednak w ostatnim czasie podejście zmieniło się, antykoncepcja stała się bardziej namacalna, ale nabyła dodatkowe metody stymulacji, co umożliwia uzyskanie znacznie większej przyjemności w jej użyciu.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar prezerwatywy? I czasami trzeba zwracać uwagę na szerokość. Większość młodych ludzi, wahając się w wyborze prezerwatywy, zwraca uwagę tylko na długość penisa. Jeśli jednak mówimy o wygodzie, szerokość jest, a następnie warunku, w którym jest gwarantowana. Nierzadko mężczyźni ignorują ten czynnik i czują się ogromnie dyskomfort związany z pierścionkiem u podstawy prezerwatywy, który ściska ich przez cały związek seksualny. Ale wiele środków antykoncepcyjnych jest wytwarzanych z różnymi szerokościami i podstawą penisa i głowy, co zapewnia komfort i przyjemne doznania podczas ich używania. Weź kilka kawałków różnych marek i będziesz miał okazję, po pierwsze, zmienić prezerwatywę po raz pierwszy, kiedy doświadczasz dyskomfortu, a po drugie zrozumiesz, jakie rozmiary prezerwatywy są i co jest dla Ciebie właściwe. Różni producenci używają swego rodzaju lateksu, kształtu, struktury i dzięki temu otrzymują nowe wrażenia.

W innych przypadkach prawidłowy wybór zależy od długości. Norma, prezerwatywa jest zazwyczaj zwolniona w długości 19 centymetrów. Naturalnie, ile mężczyzn, tyle różnych struktur ciała. Są więc również gatunki o mniejszym rozmiarze, a XXL – rodzaj przeznaczony do penisów powyżej normy. Długość tych prezerwatyw różni się od 177 mm do 206 mm, a szerokość z kolei od 44 mm do 57 mm. Dla większej jasności, jest tabela rozmiarów prezerwatywy:
Prezerwatywy Mini Standard Maxi
Długość, mm 177 – 198 184 – 198 184 – 206
Szerokość, mm mniej niż 50 50 – 52 52 – 57

Nie zapominaj tylko, że wybieranie dłuższej prezerwatywy powoduje ryzyko niedogodności samego siebie, ponieważ pierścień ma niewykorzystaną część, a zatem może ściśle owinąć się wokół podstawy penisa.

Uważaj na negatywną reakcję na prezerwatywę. Możesz się zirytować, co może być przejawem alergii. Ujawnia się zarówno w materiale, z którego jest wykonany, jak iw środku smarowym, jeśli występuje. Podczas pierwszych objawów uczulenia zmienia się markę i kompozycję, staraj się wykluczyć dodatkowe bodźce.

Eksperymentuj z odmianami, wprowadzą do swojego życia seksualnego jakiś zytek. Opcje są ogromne, dla każdego smaku – ulga, spiralna, pimply, wielokolorowa, a nawet z różnymi smakami i zapachami.

Wielu ludzi pyta, jak wybrać prezerwatywę tak, że akt seksualny trwa tak długo, jak to możliwe. Nie dopuszczaj do sztuczek reklamowych, aby uniknąć negatywnych konsekwencji. Wielu producentów dodaje specjalne substancje, które zmuszają do zmniejszenia wrażliwości penisa. Unikaj takich eksperymentów, dzięki czemu nie musisz przywracać tej wrażliwości metodą lekarstwa.